Strongman Přelouč 2018 (amatéři) - reportáž a fotogalerie

Řežba od začátku až do konce, která byla neméně zajímavá a dramatická než odpolední část, ve které se představili profíci. Více v reportáži!

21.06.2018, Zdeněk Mühlhauser | Diskuse: 0

Strongman Přelouč 2018 (profesionálové) - reportáž a fotogalerie

Domácí Pepa Mazač dal letos šanci i ostatním a Strongman Přelouč tak po napínavém souboji získal nového vítěze.

20.06.2018, Michal Širůčka | Diskuse: 0

Slovenský pohár silných mužů #3 (Dolný Kubín) 2018 - reportáž

V posledním kole poháru triumfoval vítězstvím ve všech disciplínách jediný strongman. Byl to průběžně vedoucí Zsolt Zlatner?

19.06.2018, Redakce Ronnie.cz | Diskuse: 0

Slovenský silák František Piros uspěl na MS ve zdvihu klády

František Piros byl jedním z deseti strongmanů pozvaných na mistrovství světa a předvedl v Litvě úctyhodný výkon!

18.06.2018 (bleskovka), Redakce Ronnie.cz | Diskuse: 0

Strongman Šternberk 2018 - reportáž a fotogalerie

Neskutečná bitva od začátku až do konce, který bohužel nastal mírně předčasně kvůli prudkému dešti. Ani tento závod se neobešel bez zranění. Více v reportáži!

14.06.2018, Zdeněk Mühlhauser | Diskuse: 0

Jiří Dejmal, Jiří Zdražil a Lukáš Kruntorád - společný strongman trénink

Potřebujete přizvednout auto? Není problém. Podívejte se, jak graduje příprava před závody v Přelouči!

12.06.2018, Kryštof Krejčí | Diskuse: 0

Strongman Přelouč 2018 - pozvánka

Kdo se stane nejsilnějším mužem v Přelouči? Utkají se amatérští i profesionální strongmani.

11.06.2018 (bleskovka), Aleš Bukovský | Diskuse: 0

Drobeček Brian Shaw - jak na sebe hledá oblečení?

Jak se oblékat, když máte dva metry a dvě stě kilo?

05.06.2018 (bleskovka), Jan Kohoutek | Diskuse: 0

Strongman Klatovy 2018 - reportáž a fotogalerie

Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem. Takto klatovské závody pojal domácí borec. Více v reportáži!

01.06.2018, Zdeněk Mühlhauser | Diskuse: 0

Strongman Šternberk 2018 - pozvánka

Nejsilnější strongmanští amatéři se utkají ve Šternberku na začátku června!

30.05.2018 (bleskovka), Aleš Bukovský | Diskuse: 0

Čestmír Šíma hostem pořadu v Českém rozhlasu Plzeň

Jeden z nejsilnějších mužů v ČR nedávno navštívil Český rozhlas.

28.05.2018 (bleskovka), Jan Kohoutek | Diskuse: 0

Strongmen´s Games Aš 2018 (amatéři) - reportáž a fotogalerie

Vylézt ze sklepa a zvítězit na svých úplně prvních závodech? Proč ne! 180 fotografií.

23.05.2018, Michal Širůčka | Diskuse: 1

Strongman Čáslav 2018 - reportáž a fotogalerie

Jak bojovali siláci ve středočeské Čáslavi? V galerii je více než 200 fotografií!

22.05.2018, Aleš Bukovský | Diskuse: 0

Strongman Klatovy 2018 - pozvánka

Klatovy přivítají první ročník silácké soutěže. Kterému z šestadvaceti borců se podaří odnést si odsud prvenství?

21.05.2018 (bleskovka), Zdeněk Mühlhauser | Diskuse: 0

Strongman Kralupy 2018 - pozvánka

Blíží se už 6. ročník závodu Strongman Kralupy, který se tradičně koná v rámci Dnů Kralup před Kulturním a společenským střediskem Vltava.

17.05.2018 (bleskovka), Michal Košťál | Diskuse: 0

Jak dopadl prestižní World´s Strongest Man 2018?

Známe výsledky soutěže o nejsilnějšího muže světa!

16.05.2018, Aleš Bukovský | Diskuse: 10

Mistrovství Slovenska silných mužů 2018 - video

Mrkněte se na videozáznam zachycující atmosféru souboje strongmanů o titul nejsilnějšího Slováka!

16.05.2018 (bleskovka), Redakce Ronnie.cz | Diskuse: 0

Slovenský pohár silných mužů #2 (Šahy) 2018 - reportáž

Podařilo se Zsoltu Zlatnerovi na domácí půdě udržet vedení v čele poháru i po druhém kole?