Reklama:

Tréninkový videolog:
Boris Orava (03/2020)

10.045 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Osobnosti


VIDEOLOG - PŘÍPRAVA NA POWERLIFTING 2020
předchozí 06/201901/202002/202003/202004/202005/2020 • 06/2020 • následující 01/2021


Narozen:1985
Výška:184 cm
Aktuální váha:95 kg

Je tu nové video Borise Oravy! Zatímco minule jsme se spolu s ním vydali na adrenalinovou jízdu po zasněžených svazích Vysokých Tater, dnes se vrátíme opět do jeho domovského Eagle Fitness. Boris si rád zacvičí s tréninkovým partnerem a ve videolozích tak trénoval například s MMA zápasníkem Petrem "Pínem" Ondrušem nebo se street workouterem Vladimírem Pospíšilem. A právě ze zkušeností nabytých při trénování s Vláďou Pospíšilem vycházel i dnes, kdy jeho pozvání na trénink přijal nikdo menší než Slávek Vinogradov!

Boris se se Slávkem zná ještě z doby, kdy závodil v klasické kulturistice a kdy jej Slávek coby delegát svazu a mezinárodní rozhodčí doprovázel na závody. Jejich společné zahraniční cesty si můžete připomenout v našich videoreportážích, které dokumentují jak výpravu do Ázerbájdžánu na European Games 2015, tak i Mistrovství světa v klasické kulturistice mužů ve Španělsku z téhož roku. A ačkoliv by se mohlo zdát, že Boris a Slávek mají diametrálně odlišný přístup k trénování, v dnešním videu uvidíte, že na tréninku si sedli skvěle!

A jak vlastně strávil Boris dobu koronavirové karantény? Možná Vás překvapí, že vůbec necvičil. Místo toho se jako trenér věnoval jídelníčkům, konzultacím zaměřeným na metabolické typy, a hlavně muzice. Jednak zpěvu, takže zkoušel zpívat věci, které ho baví, a u toho se postupně učit, především se ale věnoval vlastní hudbě a textům, kde tyto zkušenosti zužitkoval. A protože nám do redakce poslal pár kousků na ukázku, podělíme se o ně s Vámi! Boris zkoušel coververze svých oblíbených kapel, jako jsou Limp Bizkit nebo Bullet For My Valentine, ale věnoval se i vlastní tvorbě. Mrkněte na jeho "Nový Řád" nebo vypalovačku "Život je hra".

Užijte si dnešní video, a pokud byste se chtěli dozvědět více o metabolických typech, což je oblast, na kterou se Boris specializuje, zakroužkujte si v kalendáři termín 13. září, na kdy Boris chystá nový seminář! Detaily o něm se dozvíte zde. V dnešním videu se budeme také hodně podrobně věnovat Borisově předtréninkové a potréninkové suplementaci, která je opět radikálně odlišná od běžných silových sportovců a kam nově patří i přírodní anabolizér v podobě kozího kolostra!


Tréninkový videolog Borise Oravy (03/2020)
- záda, břicho a paže se Slávkem VinogradovemLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
silapo.72 (06:44) • Ano bylo, dodatecne dostal Cenu sympatie + nejake financni oceni
magazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
ygg (23:01) • Jj, to byl tenkrát slušný zářez, byť jak píšeš neúmyslný. Nebylo tam taky nějaké oceněn...
magazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
PavelV (21:29) • Tam vznikla chyba v součtu, jak později interně vyšlo najevo. Pořadatel (EVLs) se mu om...
magazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
1boris111 (20:28) • Slavojovi nikdo nebere to,že objemy a připravenosti na přední příčky má,ale stále si ne...
magazínLenka Červená - rozhovor po Mistrovst...
Noremorsedan (19:41) • Lenko, Jste naprosto neuvěřitelná! Úžasná, perfektní...prostě skvělá! Moc Vám fandím, a...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra