Reklama:

Jiří Orság přiváží z mistrovství
Evropy ve vzpírání stříbro a bronz!

Ronnie.cz > Powerlifting > Vzpírání

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
+12 hlasů Lifting - Je těžké se měřit s lidmi, kteří zvedali za komunismu a ne..
+6 hlasů maska0001 - obrovský úspěch, přeji aby zdraví vydrželo a do dalších so..
+5 hlasů Johncreasy - Ve 22letech být už Pán Vzpěrač...To je obdivuhodné.
+4 hlasy I.N.G. - Blahopřeji!! Teď dát dohromady to zápěstí a na podzim urči..
+4 hlasy kulíšek - My se tedy neznáme, ale pokaždé, když si od tebe něco přeč..

Hodnocení: 0
Ari
Vloženo: 13:36:21, 01.06.2011 | profil autora
.

Hodnocení: +2
Iva Malá
Vloženo: 22:00:41, 20.04.2011 | profil autora
Lifting má správný náhled na úrovně ME 2011 a svého výkonu,k tomu smělý cíl.Jak rozdílný postoj oproti ostatním ...To štěstí si on zaslouží.

Hodnocení: 0
Markisha
Vloženo: 20:18:10, 20.04.2011 | profil autora
Ono Krch/Malá a bůhvíjaký alter ego to ještě má, si prostě jen kompenzuje své mindráky a svou nicotnost ;-) Někdy by mě pobavilo vidět ty lidi za za klávesnici, jak tam sedí - ty obrazy bídy a utrpení, jak si tam hladí svá žebírka, popř. špíčky a nic jiného nemají než ušmudlanou klávesnici:-)

Hodnocení: 0
kulíšek
Vloženo: 20:04:08, 20.04.2011 | profil autora
Takže dle tvé logiky Rosolová, která letos fantasticky vyhrála halové ME se může jít zakopat, dokud nepředběhne čas Kratochvílové...?? Je vidět, že si sportovní expert... Srovnáváš neporovnatelné!

Hodnocení: 0
bogo
Vloženo: 19:31:18, 20.04.2011 | profil autora
Včem seš ty historická jednička,že uznáváš jen to?

My narozdíl od tebe víme jak vypadá činka a tak dokážem být hrdí na každého Českého sportovce co dokáže takhle zabojovat!

Nepíšu sem kůli tobě..ty za to nestojíš,ale aby Jirka a další věděli že jim fandíme a přejem úspěch po tý dřině,kterou podstupují v tréninku..

Hodnocení: +12
Lifting
Vloženo: 18:14:33, 20.04.2011 | profil autora
Je těžké se měřit s lidmi, kteří zvedali za komunismu a nebo už mají doživotní trest... Ale je to výzva a nevidím to jako nemožné.

Nicméně určitě není můj hlavní cíl ty kila zvednout jen proto, abych byl nejlepší českou 1 všech dob a zvedl to na nějaké české lize, ale proto, abych ty výkony prodal VENKU a mohl se rovnat s tou evropskou a světovou elitou..

To, že teď ta medaile byla posazená nízko, za to já přece nemůžu. Já myslím, že sport je taky i o tom štěstí a o tom, být ve správnou chvíli na správném místě. Historie se neptá.

Hodnocení: +3
CIZOPASNIK
Vloženo: 16:49:08, 20.04.2011 | profil autora
Já myslím že Iva Malá by se měla zamyslet, jestli si je jistá(ý), že je internet skutečně tak anonymní, jak si myslí. Popravdě mě podobní uživatelé přestávají bavit a v zájmu udržení nějaké úrovně diskusí k nim budu odpovídajícím způsobem přistupovat.

Hodnocení: 0
PetkaB
Vloženo: 16:26:37, 20.04.2011 | profil autora
Pokud ti moje reakce přišla konfrontační, je to tvůj názor. Osobně jsem výkon JO vnímala jako výborný, gratulaci zasluhující. Svoje výkony opravdu hodnotím dle čísel, ne dle medailí. Ale když už jsme u těch konfrontačních poznámek - z tvé klávesnice vyšla třeba ta o tom, že trojbojařky mají nadváhu. Nechci se hádat o slovíčka, nechce se mi hledat a citovat - nicméně ty jsi konstatovala, že holka co má víc jak 70 kg a neměří víc jak 175 cm je tlustá.Jednak to bylo od tématu a jednak mi to přijde scestné a opravdu konfrontační..a to asi i v případě, že by to napsal někdo, kdo sám má figuru modelky a k tomu zvedá balík:-)

Hodnocení: 0
Iva Malá
Vloženo: 16:14:50, 20.04.2011 | profil autora
Pane doktore,vy jediný jste si zachoval soudnost!Ostatní příspěvky mi,jako konfrontační,nestály za reakci.Ty dvě medaile jsou moc fajn,ale zrovna ti hádaví se tu dlouhodobě staví za výkony,které mají prý cenu oproti medailím,které si berou jako argument,jen,když se jim to hodí.Stačí být při jásaní střízlivější a už upalují a kamenují....Ono to jásání bude opravdu zapotřebí,až JO trhne přes 200 a nadhodí přes 242,5.Být českou 1 všech dob bude jiné kafe.A on to dobře ví.

Hodnocení: +4
drlift_
Vloženo: 12:42:41, 20.04.2011 | profil autora
Skvelej uspech, ulovit medaile na takhle velkych zavodech se u nas uz dlouho nikomu nepovedlo! Navic je to mladas, ma vsechno pred sebou.

Prijde mi,ze bych se mel I.Male trochu zastat, nemyslim si ze by to bylo mineno jako pohaneni vykonu nebo cokoliv jineho.Ze je na MS vetsi konkurence je fakt. Vykony ale podle mne nejsou nizsi kvuli upadku sportu, ale spis zostrenim dopingovych kontrol coz je jedine dobre...

Hodnocení: 0
Lunreal
Vloženo: 10:05:07, 20.04.2011 | profil autora
VRTULjak to bude mit se zasunem minimalne problematicke, ktera holka by chtela po ranu videt jak jeji kluk chlemta vlastni moc ze sklenicky?

Hodnocení: -1
Los Bumerangos
Vloženo: 10:00:07, 20.04.2011 | profil autora
Já myslim že až ten kluk nešťastná - veseliVRTULJAK konečně poprvé v životě `zasune`, tak ho tyhle spasitelský řeči přejdou.

Jinak Orság fakt síla. Jak se daj nad hlavu zvednout přes dva metráky, to já prostě nikdy nepochopim!

Hodnocení: 0
Markisha
Vloženo: 08:55:31, 20.04.2011 | profil autora
Takový úspěch a už se tu zase berou nějaké Malé řeči, popř. řeči o ženskosti a neženskosti. Já jsem si teda třeba v trojboji nevšimla, že bych se tam vyskytovali nějaké babochlapi(y), takový pěkný baby se jen tak nevidí, nebudu jmenovat, ještě někoho zapomenu, ale samozřejmě Kulíška zahrnuju I do trojboje :D

Hodnocení: +2
PetkaB
Vloženo: 08:28:49, 20.04.2011 | profil autora
to máš fuk, dřív zase chlapi soutěžili, kdo uloví většího mamuta. A k ženskosti - dovoluji si nesouhlasit..ono to, k jakému inklinuješ sportu, bude do velké míry dané. Přestože se to mojí mamince asi nelíbilo, vždycky jsem hrála jako dítě fotbal a hokej a nehrála si s panenkami, na nějaké tanečky by mě nedotáhli ani násilím. Tenisová léta jsem si užívala jen díky tomu, že v oddílech bylo vždycky víc kluků než holek a nebyl to sport pro slečinky. Ted mám ráda činky a třeba na zumbu ani smykem:-)

Kupodivu si nepřipadám míň ženská, dokonce jsem vychovala děti, umím vařit a někdy zašívám i fusekle. :-) A nejlepší partner je pro mě ten, co mě ochrání před celým světem, když bude třeba...Přesto se budu v telce koukat radši na box než na telenovelu

Hodnocení: +6
maska0001
Vloženo: 07:59:32, 20.04.2011 | profil autora
obrovský úspěch, přeji aby zdraví vydrželo a do dalších soutěží hodně štěstí.

Hodnocení: +1
PavelV
Vloženo: 07:32:47, 20.04.2011 | profil autora
já mám z tebe pocit, že právě ty jsi ta největší žena na světě.

Jinak samozřejmě přikládám gratulaci panu Orságovi.

Hodnocení: +3
kulíšek
Vloženo: 23:49:53, 19.04.2011 | profil autora
Jinak ještě jedna věc.. Já sice dělám z tvého pohledu chlapský sport, ale že bych si kvůli tomu připadala být méně ženská, to tedy ani náhodou... V čem se to jako podle tebe projevuje? Co tedy absolutně nechápu je porovnávání vzpírání a kulturistiky.. to jsou dva naprosto odlišné světy...

Hodnocení: +3
kulíšek
Vloženo: 23:42:18, 19.04.2011 | profil autora
Já tedy absolutně nevím, co má vzpírání společné s balením ženských, ale pro Jirku je to zaměstnání, jeho sport živí.... Mimochodem si myslím, že zrovna konkrétně on je sakra kus chlapa a do metrosexuála má ku*va daleko... Spíš naopak..:-D A jestli si někdy viděl, jak vzpírání vypadá, tak to opravdu nic společného s kulturistikou nemá.. nikdo se nikde nenaparuje a nekroutí prdelkou... O Bože...

Hodnocení: +1
nesvicek
Vloženo: 23:40:37, 19.04.2011 | profil autora
Nezlob se ale už tady tvoje názory čtu dost dlouho a zajímalo by mě proč komentuješ něco co nemáš rád? Proč když nemáš rád kulturisty, vzpěrače atd tady něco komentuješ? To šíříš snad nějakou osvětu? ..... A každopádně abych nezapomněl tak Jiříkovi posílám obrovskou gratulaci ;-)Pěkně ty !!!!!

Hodnocení: -4
veseliVRTULJAK
Vloženo: 23:14:14, 19.04.2011 | profil autora
Ja zas hovorím, že kde sú tie časy, keď vo vzpieraní, kulturistike a ostatných silovo-svalových disciplínach nesúťažili ženy, a boli viac ženské ako teraz, minimálne preto, že súťažiť, to nie je ženská vlasnosť... darmo, chcú dohnať mužov (zbytočne, radšej nech zo seba robia ženy, lebo žena sa ženou nerodí, ale stáva sa ňou), vybrali sa ale trochu zlým smerom........ a k tomu dodávam (na oblátku) že kde sú tie časy, keď muži nearanžovali kvetiny a nerobili zo seba metrosexuálov....

Nájdete dnes skutočne mužského muža a skutočne ženskú ženu ? Áno, ale veľmi vzácne. Už keď sa muž rád ukazuje a robí šou so svojim telom, už to nie je mužské.... Viete ako sa hovorí (pokiaľ niekto túto skutočnosť z nejakých komplexov `nepochoval` pre našu mladú generáciu) : Muž je priťahovaný Ženou. Ženu priťahuje muž, ktorý sa o Ženu zaujíma. Ženu nepriťahuje muž sám o sebe, ale jeho kvality, ktoré voči KONKRÉTNEJ ŽENE dáva do pohybu. A poskakovanie na pódiu s vystrkovaním zadku... to určite nie je to, čo hľadá väčšina žien. Ale vráťme sa späť ku VZPIERANIU. Keby si muži uvedomili, aké možnosti im do života prinášajú ŽENY, tak by sa vysr*li na súťaženie medzi sebou. A keby ženy natrafili na správnych mužov vo svojom živote a táto spoločnosť by nebola čisto mužská (lebo žiaľ je...), tak by ženy ani nenapadlo robiť kulturistiku a vzpieranie. .

Toľko môj názor.

Hodnocení: 0
Koutňa
Vloženo: 22:04:01, 19.04.2011 | profil autora
Ženská, ty musíš mít fakt odvahu... Tohle napsat na web, jako je Ronnie, to nezvládne jen tak někdo.

Hodnocení: 0
bogo
Vloženo: 20:21:08, 19.04.2011 | profil autora
víc ses ztrapnit nemohla..

pokud nesedíš pokaždý někde zhulená na lavičce když to píšeš..to by ty hovadiny vysvětlovalo..

Hodnocení: +2
PetkaB
Vloženo: 19:01:47, 19.04.2011 | profil autora
Tak pořád marně pátrám ve výsledkových listinách vzpírání i trojboje, ale jméno Iva Malá jsem zatím nenašla..takže buď je to jen nick..nebo Iva rozumí úplně všemu, jak se tady dočítám v jejích komentářích:-))ale já už se jí jednou na nějaké výkony ptala odpovědi se mi nedostalo:-)

Hodnocení: +1
ygg
Vloženo: 18:20:59, 19.04.2011 | profil autora
Ad Iva Malá ... sakra, a já myslel, že na blbé řeči jsem na tomhle fóru já ....

Ale jinak určitě všichni doufáme, že za to vezmeš ještě líp než Jirka, abys tu tragickou současnost svými výkony trochu prosvětlila

Hodnocení: +4
kulíšek
Vloženo: 17:47:07, 19.04.2011 | profil autora
My se tedy neznáme, ale pokaždé, když si od tebe něco přečtu, tak obracím oči v sloup... Co to má za význam tohle? Historie se neptá, jakou měl konkurenci Zaremba na olympiádě, nebo jestli Svobodovi klopýtl někdo před poslední překážkou... Máme medaili po strašně dlouhé době.. Jsou to chvíle, na které české vzpírání čekalo a pevně doufám, že to nejlepší ještě přijde... Jiřík je totiž hodně mladý a taky je to na 105+ hubeňour... Mimochodem vozí pravidelně medaile z juniorů a před dvěma lety byl 8!!! na MS dospělých... Má ohromný potenciál! Všichni mu moc držíme palce!!!

Hodnocení: 0
I.N.G.
Vloženo: 17:36:05, 19.04.2011 | profil autora
Nechápu. Někdo si prostě MUSÍ plivnout a pokusit se snížit něco, co si zaslouží obdiv. Ty musíš mít smutnej život.

Hodnocení: -6
Iva Malá
Vloženo: 16:33:37, 19.04.2011 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: +4
I.N.G.
Vloženo: 12:05:28, 19.04.2011 | profil autora
Blahopřeji!! Teď dát dohromady to zápěstí a na podzim určitě přijde další radost. .

Hodnocení: 0
frode
Vloženo: 22:48:59, 18.04.2011 | profil autora
Krasa! . . Velka gratulace!

Hodnocení: +5
Johncreasy
Vloženo: 22:44:39, 18.04.2011 | profil autora
Ve 22letech být už Pán Vzpěrač...To je obdivuhodné.

Hodnocení: 0
RaptorMira
Vloženo: 21:55:26, 18.04.2011 | profil autora
po tolika letech .

Hodnocení: +1
pxicho
Vloženo: 20:40:50, 18.04.2011 | profil autora
Gratulace!

Hodnocení: +1
Lou Ferigno
Vloženo: 20:17:44, 18.04.2011 | profil autora
Opravdu fantastické v supertíze bronz ve dvojboji, v nadhozu dokonce stříbro, nevím co dodat! .

Hodnocení: 0
Koutňa
Vloženo: 19:52:20, 18.04.2011 | profil autora
Parádní výkon, který si zaslouží poklonu! Jen tak dál.. .

Hodnocení: +1
Lifting
Vloženo: 19:32:08, 18.04.2011 | profil autora
na podzim je ME Juniorů do 23, ne MS :) Chyba `tisku` :))

Hodnocení: +2
Henry Rollins 2
Vloženo: 15:58:59, 18.04.2011 | profil autora
Díval jsem se na to před chvílí ze záznamu na Eurosportu.. když zvedal tu neskutečně těžkou činku nad hlavu, tak jsem u toho řval jak blázen.. Paráda! Gratulace!

Hodnocení: +1
mysH
Vloženo: 15:36:58, 18.04.2011 | profil autora
. .Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 45 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra