Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
komentáře hlavěn na tom fÓru takhle jsme se dlouho nenasmál, nice report :-)
pěkná akcička , dobrý komentátor a skvělé výkony.Líbilo se nejem mě ale i rodince , která byla poprvé na takové akci a nelitovala, prostě pěkný výlet

.
Perfektní reportáž, super fotky...a ještě lepší a povedené komentáře=))
Tak koukám, že vyhrál ``náš`` Jirka z grilovačky, moc gratuluju, trénink s vytahováním fábie z díry evidentně pomohl :) ! Rovněž gratuluju i Michalovi a přeju, ať mají tvá umístění i nadále vzestupnou tendenci.
pekna reportaz:)

.
Opravdu dobrej clanek,videl jsem to i nazivo takze parada
tak to se omlouvam autorovi tohohle clanku je to pekna prace opravdu!

. jinak to plati vse co sem psal:)
Autorem článku je ale Holy:).
Cizo chvalíím predvedl si velky kus prace a to nejen na zavodech(coz bylo uzasny) tak i pri tomhle reportu fakt paradni poctenicko prokladane peknyma fotkama

.

.

.

. jinak tve clanky ctu vzdy rad

.

.

.
Super report

.
Holy, nema to chybu
Jinak Holy sice rikal, ze je to skoda, ze na nikoho nic nepada a ze nedochazi k situacim, kde je v primem ohrozeni zivot zavodniku a chvili se pokousel premluvit Zdendu Pilce, aby se treba zkusil nechat zavalit pneumatikou, ze prej z toho budou super fotky, ale nakonec k tomu nastesti nedoslo
Pěkně Cizopasníku!! Pěknej výkon a ještě lepší výsledek!!

.
pěkný report..
