Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
Omlouvám se, měl jsem za to, že v případě Fedora Emelianenka není potřeba psát o jaký sport jde, i když jsem samozřejmě předpokládal, že ne všichni ho musejí znát. Proto sem počítal, že ve větě `uvidíme někdy Fedora v oktagonu` dojde i lajkovi, že se nejedná o box, ani kickbox - klasické ringové sporty, ale o MMA. Ale zřejmě je to mou profesní deformací,asi ne každému to musí být zřejmé. Příště to zohledním.
Fedor je kdepak lepsi aspon podle me je to mlaticka a to same Mirko Crocop

. Lesnar dostane
ak nevies ani o aky sport ide,aku ma ta informacia pre teba hodnotu?
je to MMA(mixed martial arts), UFC a Affliction jsou organizace, pod kterými se zápasí
Co takhle napsat o jaky sport jde ( box, K1, Ultimata) pro me, jako neodbornika!! Diky!!
Fedor ho seřeže, to je jasný

.

.

.

. Líbí se mi na něm, že vypadá jako beránek a v ringu se z něj stává takový zvíře.
