Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Mrzi ma len jedna vec, ze nemam novinarsky preukaz a akreditaciu a tym padom tam nemozem fotit :-(
uuuaaaaa, tak rad by som si urobil par fotiek :-(
Nemate nejake napady ako sa clovek bez prislusnosti k novinam dostane novinarskemu preukazu (legalne)?
Btw. výherci máte ve schránce e-mail, tak se ozvěte

.
Tak to byla rychlost

..
Správná odpověď zněla:
• Branko Cikatic, Andy Hug a Mark Hunt.
Výherci:
• David (*@cez.cz),
• Šárka (*@seznam.cz),
• GoreManiac (*@seznam.cz),
• Honza (*@seznam.cz).
.
A je dobojováno, poslední dvojice - honza (f*n@seznam.cz).
Další dvě jsou pryč, Šárka (*@seznam.cz). Zbývá poslední výherce.
Takže jen vítěze K-1 World Grand Prix?Stejnak už je pozdě na opravu co?:)
Další dvě jsou pryč, GoreManiac co psal kousek níže. Zbývají 4 vstupenky.
Tak sem prvně zaslal MAX.Vadí,když sem to opravil?

Sakra,tak to nic teď už stejnak nevyhraju...
První dvě vstupenky jsou pryč: David, Praha. Zbývá 6 ve hře.
Já už vypsal všechny:(
Pozor na rozdíl mezi K-1 max, K-1. Jedná se totiž o dvě rozdílné soutěže, nás zajímá jen K-1
Tak sem tu asi první-sem zvědavej,jestli sem to řekl dobře,nebo ne...
Je 13:58 a hra začíná, zatím nepřišla ani jedna odpověď, ve hře je tedy 8 vstupenek.
