Reklama:
POSLEDNÍ KUSY: BCAA Instant Pak za 444 Kč
Extra výhodná cena při přepočtu na množství čistých BCAA. Více zde.

Mistrovství Evropy v bench-pressu 2022 - výsledky

6.950 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

ME v klasickém (RAW) bench-pressu 2022
- výsledky
RAW benčaři už mají v Budapešti odzávoděno a nyní přicházejí na řadu závodníci, kteří si oblíbili zvedání v podpůrných dresech. Ve dnech 5. - 7. srpna se v Maďarsku na benčovací lavici mistrovství Evropy vystřídají muži, ženy, dorostenci, junioři i závodníci masters, kterých bude celkem 254. Česká republika bude mít početné zastoupení i tentokrát. Jak můžete vidět v přehledu níže, představí se zde 24 českých reprezentantů.

V tomto článku budeme postupně doplňovat dostupné výsledky mistrovství Evropy. Přímý přenos ze soutěže můžete sledovat zde.


Výsledky jsou průběžně doplňovány!

12. 08. 12:00 - doplněny kompletní výsledky
06. 08. 22:00 - doplněny páteční a sobotní výsledky - Denisa Turková, Adriana Holubová, David Horník, Denis Kurečka, Martin Turek, Jaroslav Šoukal, Jiří Psota a Josef Duna mají zlato, Jiří Dammer a Milan Špingl stříbro a Ondřej Smetaník, Michal Sicha a Jan Pinc bronz!


Naši reprezentanti

Miroslava Horáková ženy do 84 kg 4. místo výkon 95,0 kg
Petra Švadlenková ženy nad 84 kg 7. místo výkon 95,0 kg
Denisa Turková juniorky do 52 kg 1. místo výkon 80,0 kg
Adriana Holubová juniorky do 69 kg 1. místo výkon 110,0 kg
Zdeněk Tuháček muži do 105 kg 7. místo výkon 242,5 kg
Milan Selinger muži do 120 kg 5. místo výkon 297,5 kg
Jiří Dammer dorostenci do 74 kg 2. místo výkon 130,0 kg
David Horník dorostenci do 93 kg 1. místo výkon 135,0 kg
Ondřej Wasserbauer junioři do 83 kg 5. místo výkon 110,0 kg
Ondřej Smetaník junioři do 93 kg 3. místo výkon 190,0 kg
Denis Kurečka junioři nad 120 kg 1. místo výkon 280,0 kg
Michal Sicha muži masters I do 83 kg 3. místo výkon 177,5 kg
Jiří Furch muži masters I do 93 kg 4. místo výkon 162,5 kg
Robert Černovský muži masters I do 105 kg 6. místo výkon 190,0 kg
Jan Pinc muži masters I nad 120 kg 3. místo výkon 255,0 kg
Milan Špingl muži masters I nad 120 kg 2. místo výkon 270,0 kg
Martin Turek muži masters II do 93 kg 1. místo výkon 200,0 kg
Radek Wasserbauer muži masters II do 105 kg - nezapsal
Miroslav Botlík muži masters II do 105 kg - -
Jaroslav Šoukal muži masters II nad 120 kg 1. místo výkon 250,0 kg
Josef Ptáček muži masters III do 93 kg 5. místo výkon 115,0 kg
Jiří Psota muži masters III do 120 kg 1. místo výkon 222,5 kg
Jiří Horník muži masters IV do 105 kg  - -
Josef Duna muži masters IV do 120 kg 1. místo výkon 162,5 kg


Časový harmonogram šampionátu

datum začátek kategorie
pátek 05. 08. 10:00 muži masters III a IV
    13:00 muži masters II
    16:00 ženy masters I, II, III a IV
sobota 06. 08. 10:00 dorostenci a junioři
    14:00 dorostenky a juniorky
    17:00 muži masters I
neděle 07. 08. 10:00 ženy
    13:30 muži do 59 kg až do 93 kg
    15:00 muži do 105 kg až nad 120 kg


Ženy

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Motrunchyk Oksana 1992 Ukrajina 46,88 95,0 102,5 102,5 95,0 72,12

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Vedmid Oksana 1991 Ukrajina 51,50 130,0 137,5 145,0 137,5 96,05
2. Nyers Monika 1978 Maďarsko 51,04 105,0 110,0 112,5 112,5 79,18
3. Koliadenko Mariana 1991 Ukrajina 51,94 100,0 100,0 112,5 100,0 69,36

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Beer Monika 1974 Slovensko 54,64 110,0 115,0 117,5 115,0 76,62
2. Sandvik Marcela 1974 Finsko 55,66 107,5 112,5 115,0 115,0 75,56
3. Salamon Erika 1973 Maďarsko 55,14 105,0 112,5 112,5 112,5 74,44
4. Savolainen Laura 1989 Švédsko 56,88 112,5 112,5 117,5 112,5 72,74
5. Peri Liisa 1995 Estonsko 56,18 102,5 107,5 115,0 102,5 66,88
6. Lysa Anastasiia 1995 Ukrajina 52,12 85,0 85,0 85,0 85,0 58,79
7. Kaniuka Alona 1998 Ukrajina 56,78 85,0 90,0 90,0 85,0 55,03

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Karjalainen Maria 1990 Finsko 59,70 122,5 127,5 130,0 122,5 76,57
2. Wienroither Bianca 1984 Rakousko 62,40 110,0 127,5 130,0 110,0 66,79
3. Solbakken Fjeld Linn H. 1992 Norsko 60,84 100,0 125,0 130,0 100,0 61,72

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Vilmar Matilda 1996 Švédsko 68,75 160,0 167,5 170,0 170,0 97,46
2. Hansen Ingvild 1994 Norsko 68,45 150,0 160,0 167,5 167,5 96,26
3. Polkorabova Lubica 1988 Slovensko 64,15 112,5 115,0 117,5 117,5 70,12
4. Pinionzh Kateryna 1998 Ukrajina 66,00 105,0 112,5 117,5 117,5 68,94
5. Bakic Brigita 1997 Chorvatsko 66,45 97,5 107,5 112,5 97,5 56,98

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Pretzmann Annemia 1992 Dánsko 75,55 147,5 152,5 157,5 157,5 86,06
2. Wik Frida 1991 Švédsko 75,95 140,0 145,0 155,0 155,0 84,49
3. Lawniczak Daria 1995 Polsko 75,35 132,5 140,0 145,0 140,0 76,60
4. Steedman Rachel 1995 Velká Británie 69,20 115,0 115,0 122,5 115,0 65,70

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kristensen Linda 1977 Norsko 79,80 160,0 165,0 170,0 170,0 90,64
2. Kamlund Sofia 1990 Švédsko 82,35 140,0 145,0 145,0 140,0 73,67
3. Clair Amy 1987 Velká Británie 77,45 110,0 120,0 120,0 120,0 64,83
4. Horáková Miroslava 1988 Česká rep. 79,85 60,0 85,0 95,0 95,0 50,64

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Hugdal Hildeborg 1983 Norsko 120,25 212,5 220,0 220,0 212,5 100,53
2. Szabo Agnes 1988 Maďarsko 114,00 187,5 195,0 202,5 202,5 96,76
3. Jensen Maria Kamp 1985 Dánsko 104,65 185,0 192,5 202,5 192,5 93,76
4. Sweatman Katrina 1985 Velká Británie 126,00 190,0 197,5 200,0 190,0 89,20
5. Edvall Anna 1976 Švédsko 97,45 175,0 187,5 192,5 175,0 86,88
6. Lytvyniuk Tetiana 1986 Ukrajina 100,70 160,0 160,0 160,0 160,0 78,71
7. Švadlenková Petra 1992 Česká rep. 91,80 90,0 95,0 100,0 95,0 48,04
- Rauhala Sari 1984 Finsko 113,70 150,0 150,0 150,0 - -


Dorostenky

Kategorie do 43 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ulianyk Khrystyna 2005 Ukrajina 39,38 40,0 45,0 50,0 45,0 41,09

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Dziezok Sandra 2007 Polsko 52,00 55,0 60,0 65,0 60,0 41,58

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Janaszek Martyna 2005 Polsko 54,92 55,0 70,0 77,5 70,0 46,46
- Stanko Sofiia 2006 Ukrajina 56,76 100,0 102,5 102,5 - -

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Fursenko Rehina 2006 Ukrajina 60,45 75,0 80,0 80,0 80,0 49,58

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Lasek Natalia 2004 Polsko 66,15 62,5 85,0 90,0 85,0 49,81

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Dziwosz Julia 2004 Polsko 73,10 85,0 105,0 110,0 85,0 47,19
2. Pietrykowska Justyna 2005 Polsko 73,50 70,0 70,0 110,0 70,0 38,76

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Selwiak Natalia 2005 Polsko 97,15 95,0 102,5 110,0 102,5 50,93


Juniorky

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sukhodieieva Oksana 2001 Ukrajina 42,52 55,0 65,0 70,0 65,0 54,43

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Turková Denisa 2003 Česká rep. 51,92 70,0 80,0 85,0 80,0 55,51
2. Korsak Patrycja 1999 Polsko 50,66 77,5 82,5 85,0 77,5 54,89
- Kula Zuzanna 1999 Polsko 51,90 128,5 128,5 128,5 - -

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Polianska Mariia 2003 Ukrajina 52,76 95,0 100,0 100,0 95,0 65,06
2. Olsson Maxine 1999 Švédsko 54,66 82,5 82,5 97,5 82,5 54,95
3. Stiskalova Lenka 2002 Slovensko 56,12 75,0 75,0 95,0 75,0 48,98
- Piec Patrycja 2001 Polsko 56,76 100,0 100,0 100,0 - -

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Mikulasova Natalia 1999 Slovensko 61,45 105,0 110,0 115,0 115,0 70,51
2. Gudnyjardottir A. 1999 Island 62,05 115,0 122,5 122,5 115,0 70,07
3. Forslund Linnea 2002 Švédsko 62,15 107,5 112,5 117,5 107,5 65,43

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Holubová Adriana 2001 Česká rep. 63,75 110,0 115,0 120,0 110,0 65,90

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Rudin Agnes 2000 Švédsko 71,70 140,0 147,5 147,5 140,0 78,49
2. Borshchevska Alona 1999 Ukrajina 75,40 105,0 112,5 112,5 112,5 61,53

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Slizova Patricia 2001 Slovensko 82,65 100,0 102,5 110,0 102,5 53,86

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kolata Karolina 1999 Polsko 101,50 160,0 160,0 165,0 160,0 78,54
2. Murza Klaudia 2002 Polsko 125,45 155,0 155,0 155,0 155,0 72,82


Ženy masters I

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Radwanska Jadwiga 1975 Polsko 54,14 85,0 90,0 95,0 95,0 63,75

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Heikkila Anne 1978 Finsko 62,40 95,0 105,0 112,5 112,5 68,30
2. Meunier Melisa 1975 Francie 60,60 80,0 85,0 90,0 85,0 52,60

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Loja Krisztina 1979 Maďarsko 66,70 95,0 102,5 102,5 95,0 55,40
2. Makai Eva 1979 Maďarsko 64,90 60,0 65,0 67,5 67,5 40,00

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Voho Tiina 1973 Finsko 75,00 90,0 127,5 135,0 127,5 69,91


Ženy masters II

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Verlaine Geraldine 1970 Francie 51,72 72,5 77,5 80,0 77,5 53,95
2. Petroczki Magdolna 1968 Maďarsko 50,42 70,0 75,0 77,5 75,0 53,33

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Cabos Marie 1967 Francie 56,32 90,0 95,0 97,5 95,0 61,87
2. Russic Beatrice 1969 Francie 51,18 77,5 77,5 77,5 77,5 54,42

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Gordon Maureen 1964 Velká Británie 61,80 95,0 100,0 107,5 107,5 65,67
2. Izindre Annelie 1972 Švédsko 61,25 97,5 100,0 105,0 105,0 64,52
3. Shergold Rita 1965 Velká Británie 60,95 85,0 90,0 100,0 90,0 55,48

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Leccese Florence 1969 Francie 66,60 82,5 87,5 92,5 92,5 53,99
2. Thurner Andrea 1966 Rakousko 67,60 70,0 75,0 80,0 75,0 43,40

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Johansson Ulrika 1972 Švédsko 74,05 67,5 105,0 112,5 105,0 57,93

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Herland Eirin 1969 Norsko 83,05 95,0 97,5 100,0 95,0 49,82
2. Dalshoff Malin 1970 Švédsko 81,00 92,5 95,0 97,5 92,5 49,01
3. Ristolainen Paivi 1970 Finsko 81,00 75,0 82,5 82,5 75,0 39,74

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Steidle Susanne 1964 Německo 84,55 85,0 90,0 92,5 92,5 48,17
2. Schneider Erzsebet 1965 Maďarsko 84,20 80,0 85,0 90,0 90,0 46,94


Ženy masters III

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Roche Martine 1956 Francie 49,64 62,5 67,5 72,5 67,5 48,65

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Mathiesen Audhild 1957 Norsko 55,80 77,5 83,0 84,0 84,0 55,09

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Herbin Evelyne 1956 Francie 62,50 70,0 75,0 80,0 75,0 45,49

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Maciejewski Patricia 1961 Francie 68,60 80,0 85,0 90,0 85,0 48,79


Ženy masters IV

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Heligon Francoise 1943 Francie 49,46 45,0 47,5 50,0 50,0 36,15


Muži

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Myrvang Fredrik Eskil 1990 Norsko 56,40 185,0 192,5 192,5 185,0 96,63

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Frasl Andreas 1983 Rakousko 65,20 205,0 225,0 250,5 205,0 90,09
2. Iwasiow Kamil 1984 Polsko 65,80 165,0 165,0 182,5 165,0 71,81

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Chuprynko Ivan 1986 Ukrajina 73,70 270,0 293,0 300,5 270,0 105,51
2. Foris Martin 1997 Slovensko 73,45 220,0 230,0 240,0 230,0 90,15
3. Balenkov Andrii 1981 Ukrajina 73,95 220,0 230,0 240,0 230,0 89,62
4. Valk Karl Michael 1994 Estonsko 73,35 205,0 205,0 222,5 205,0 80,44

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Friche Mads 1983 Dánsko 81,95 250,0 250,0 250,0 250,0 89,80
2. Palcowski Mariusz 1982 Polsko 82,40 245,0 245,0 245,0 245,0 87,66
3. Selberg Amit 1976 Švédsko 79,95 235,0 235,0 235,0 235,0 85,97
4. Bakkelund Kjell Egil 1988 Norsko 76,05 225,0 225,0 245,0 225,0 85,63
5. Taylor James 1998 Velká Británie 82,85 185,0 192,5 200,0 192,5 68,61
- Viiperi Matias 1994 Finsko 82,30 252,5 255,0 257,5 - -
- Guenterberg Raik 1989 Německo 82,60 255,0 257,5 257,5 - -

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Musiienko Kostiantyn 1997 Ukrajina 92,60 320,0 351,5 351,5 320,0 106,11
2. Zalewski Rafal 1982 Polsko 91,60 290,0 290,0 290,0 290,0 96,78
3. Wang Joakim 1983 Švédsko 90,60 265,0 265,0 280,0 265,0 89,03
4. Majerech Michal 1983 Slovensko 91,85 235,0 245,0 245,0 235,0 78,30
5. Nemes Robert 1986 Maďarsko 87,75 210,0 217,5 222,5 222,5 76,27
- Wegiera Jan 1965 Polsko 92,00 280,0 280,0 280,0 - -
- Vikla Tomi 1970 Finsko 92,85 240,0 240,0 245,0 - -

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Male Ralf 1994 Norsko 104,55 282,5 292,5 300,0 300,0 93,34
2. Bettiar Volodymyr 1984 Ukrajina 104,85 295,0 300,0 302,5 300,0 93,21
3. Dahlkvist Oliver 1995 Švédsko 103,90 290,0 295,0 300,0 295,0 92,05
4. Gibson Michael 1987 Velká Británie 103,70 270,0 270,0 270,0 270,0 84,33
5. Balsby Jeppe Frost 1986 Dánsko 103,25 240,0 252,5 265,0 252,5 79,02
6. Dominik Boras 1995 Německo 97,15 240,0 245,0 255,0 245,0 79,08
7. Tuháček Zdeněk 1986 Česká rep. 99,50 227,5 235,0 242,5 242,5 77,30
8. Horvath Gergely 1985 Maďarsko 104,95 240,0 250,0 257,5 240,0 74,54
- Rapta Dawid 1983 Polsko 105,00 265,0 265,0 265,0 - -

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Leskovets Viktor 1990 Ukrajina 110,50 305,0 315,0 376,0 315,0 95,64
2. Mainz Jacob 1993 Dánsko 119,65 297,5 307,5 317,5 307,5 90,55
3. Walton Keelum 1993 Velká Británie 118,65 280,0 280,0 300,0 300,0 88,61
4. Buben Taras 1990 Ukrajina 117,80 297,5 307,5 307,5 297,5 88,10
5. Selinger Milan 1984 Česká rep. 119,70 297,5 297,5 307,5 297,5 87,59

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Hole Per Marius 1989 Norsko 124,10 340,0 355,0 365,0 365,0 106,17
2. Sandvik Kenneth 1975 Finsko 142,45 315,0 317,5 322,5 322,5 90,31
3. Mirblom Rasmus 1995 Švédsko 143,65 310,0 317,5 320,0 320,0 89,43
4. Nerianov Nazar 1998 Ukrajina 142,60 282,5 292,5 302,5 292,5 81,89
- Csullog Bela 1988 Maďarsko 133,32 300,0 300,0 305,0 - -
- Wegiera Michal 1989 Polsko 146,20 310,0 310,0 320,0 - -
- Lupas Ionut Florin 1989 Rumunsko 147,35 307,5 307,5 307,5 - -
- Labat Akos 1995 Slovensko 149,60 300,0 300,0 322,5 - -


Dorostenci

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sajben Daniel 2006 Maďarsko 56,56 75,0 92,5 95,0 95,0 49,43

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sliwinski Mikolaj 2005 Polsko 65,10 125,0 130,0 130,0 130,0 57,22

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Perlik Krzysztof 2004 Polsko 74,00 145,0 150,0 162,5 145,0 56,47
2. Dammer Jiří 2004 Česká rep. 73,30 130,0 145,0 145,0 130,0 51,04
3. Wloch Pawel 2006 Polsko 73,40 100,0 122,5 132,5 100,0 39,22

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Blazicek Juraj Gabriel 2006 Slovensko 80,75 150,0 160,0 165,0 165,0 59,92

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Horník David 2004 Česká rep. 87,85 110,0 130,0 135,0 135,0 46,24

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Pietrykowski Dawid 2004 Polsko 119,15 125,0 180,0 200,0 180,0 53,08

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Zavodny Jakub 2004 Slovensko 138,45 200,0 210,0 220,0 210,0 59,21


Junioři

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kinishchuk Rostyslav 1999 Ukrajina 58,96 145,0 155,0 155,0 155,0 76,44
2. Muzyka Vadym 2003 Ukrajina 58,50 112,5 120,0 125,0 120,0 59,77
3. Wegener Dominik 2000 Německo 56,42 110,0 117,5 122,5 110,0 57,43

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sandstrom Arvid 2000 Švédsko 73,30 175,0 182,5 192,5 182,5 71,66
2. Eriksson Teodor 1999 Švédsko 73,55 175,0 180,0 185,0 180,0 70,47
3. Zubek Dawid 2003 Polsko 73,35 170,0 175,0 185,0 170,0 66,71

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Schmid Kevin 2000 Rakousko 80,50 205,0 212,5 217,5 217,5 79,16
2. Zastawny Maciej 2000 Polsko 82,75 195,0 202,5 215,0 202,5 72,23
3. Tatar Sandor 1999 Maďarsko 79,65 180,0 187,5 187,5 187,5 68,79
4. Magiera Wojciech 2001 Polsko 77,00 180,0 185,0 187,5 180,0 67,81
5. Wasserbauer Lukáš 2001 Česká rep. 78,75 110,0 110,0 - 110,0 40,71

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Linkowski Kacper 2001 Polsko 91,60 185,0 192,5 200,0 200,0 66,75
2. Forslund Edvin 2000 Švédsko 91,80 200,0 205,0 205,0 200,0 66,66
3. Smetaník Ondřej 2003 Česká rep. 91,15 182,5 190,0 200,0 190,0 63,60
4. Hroshko Ihor 2003 Ukrajina 83,75 182,5 187,5 192,5 187,5 66,32

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Wieczorek Pawel 2001 Polsko 95,50 215,0 225,0 235,0 225,0 73,31
2. Jasinski Hubert 2001 Polsko 93,85 162,5 172,5 177,5 172,5 56,76
3. Jarvenpaa Hermanni 2003 Finsko 102,80 140,0 225,0 235,0 140,0 43,91

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Plaskonis Dominik 2000 Slovensko 119,55 212,5 212,5 217,5 217,5 64,07
2. Karoglanyan Yuri 1999 Arménie 109,50 215,0 220,0 220,0 215,0 65,53
3. Marciniak Dawid 2000 Polsko 105,80 160,0 180,0 180,0 180,0 55,70

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kurečka Denis 1999 Česká rep. 151,80 265,0 265,0 280,0 280,0 77,36
2. Behrendt Pascal 1999 Německo 123,35 120,0 210,0 210,0 120,0 34,97


Muži masters I

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Gideon Aaron 1980 Velká Británie 65,05 172,5 180,0 182,5 180,0 79,29
2. Vaivila Ville 1977 Finsko 65,70 80,0 120,0 127,5 120,0 52,31

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Balawejder Adam 1981 Polsko 73,75 215,0 215,0 220,0 215,0 83,97
2. Holmgren Marcus 1975 Švédsko 73,85 165,0 165,0 192,5 165,0 64,37

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Wloch Arkadiusz 1975 Polsko 82,35 180,0 180,0 185,0 185,0 66,22
2. Suc Lionel 1975 Francie 81,80 182,5 187,5 187,5 182,5 65,64
3. Sicha Michal 1980 Česká rep. 82,45 167,5 175,0 177,5 177,5 63,48
4. Debicki Tomasz 1974 Polsko 81,95 167,5 175,0 175,0 175,0 62,86
5. Duenkel Nico 1978 Německo 82,75 165,0 165,0 165,0 165,0 58,86
6. Roehner Christian 1977 Německo 80,55 160,0 172,5 175,0 160,0 58,21

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Pidanic Lubomir 1978 Slovensko 91,90 237,5 245,0 245,0 237,5 79,11
2. Kangasjarvi Aki 1977 Finsko 92,20 210,0 215,0 222,5 215,0 71,48
3. Milkintis Kestutis 1979 Litva 90,20 212,5 212,5 217,5 212,5 71,59
4. Jiří Furch 1975 Česká rep. 88,80 155,0 162,5 - 162,5 55,28
- Vahl Mirko 1977 Německo 92,50 205,0 212,5 215,0 - -
- Wetzstein Thomas 1974 Rakousko 92,75 255,0 255,0 255,0 - -

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Walczak Eryk 1977 Polsko 104,60 260,0 270,0 272,5 272,5 84,76
2. Barthel Frank 1980 Německo 102,55 265,0 270,0 270,0 270,0 84,78
3. Klotz Christian 1977 Rakousko 103,00 235,0 242,5 272,5 242,5 75,98
4. Shandryhos Viktor 1978 Ukrajina 98,55 215,0 237,5 237,5 215,0 68,88
5. Thenhart Thorsten 1975 Německo 103,45 205,0 217,5 217,5 205,0 64,10
6. Černovský Robert 1978 Česká rep. 103,20 190,0 200,0 205,0 190,0 59,48
7. Kelle Thierry 1976 Francie 100,70 175,0 190,0 190,0 175,0 55,44
- Markosyan Karen 1981 Arménie 101,85 230,0 230,0 242,5 - -

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Tiensuu Mikko 1978 Finsko 119,40 250,0 265,0 277,5 277,5 81,78
2. Sebestyen Tamas 1980 Maďarsko 109,15 275,0 287,5 287,5 275,0 83,93
3. Cazacu Sorin 1973 Rumunsko 119,15 232,5 235,0 240,0 240,0 70,78
4. Zuberec Peter 1978 Slovensko 115,15 225,0 225,0 237,5 225,0 67,20
5. Hakala Janne 1979 Finsko 118,40 165,0 175,0 185,0 185,0 54,68

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Gross Rene 1981 Německo 124,80 317,5 327,5 332,5 332,5 96,54
2. Špingl Milan 1980 Česká rep. 143,30 260,0 270,0 280,0 270,0 75,50
3. Pinc Jan 1973 Česká rep. 135,60 255,0 255,0 255,0 255,0 72,28


Muži masters II

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Moroz Volodymyr 1966 Ukrajina 58,70 85,0 92,5 100,0 100,0 49,59

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Chernyshov Oleksandr 1966 Ukrajina 65,90 150,0 157,5 165,0 165,0 71,70
2. Staegemann Mike 1969 Německo 64,75 150,0 155,0 165,0 155,0 68,62

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Eldin Vincent 1972 Francie 73,70 170,0 180,0 187,5 180,0 70,34
2. Siltanen Jukka 1965 Švédsko 73,25 80,0 140,0 150,0 140,0 55,00

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Lorentzen Ove Henning 1971 Norsko 81,75 205,0 215,0 217,5 217,5 78,27
2. Stachovas Vitalijus 1971 Litva 82,30 170,0 175,0 175,0 175,0 62,67
3. Bastien Bruno 1965 Francie 81,15 160,0 170,0 170,0 160,0 57,89
- Pinguet Cyril 1972 Francie 82,55 215,0 215,0 220,0 - -

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Turek Martin 1972 Česká rep. 85,55 195,0 200,0 215,0 200,0 69,71
2. Dano Marian 1967 Slovensko 91,50 160,0 170,0 180,0 170,0 56,77
3. Laurikainen Petteri 1969 Finsko 91,70 100,0 215,0 215,0 100,0 33,35

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Dawidowicz Robert 1972 Švédsko 97,45 215,0 220,0 230,0 230,0 74,12
2. Mueller Heiko 1970 Německo 104,70 225,0 230,0 232,5 225,0 69,96
3. Jensen Henrik Bo 1967 Dánsko 99,75 210,0 220,0 227,5 220,0 70,04
4. Schnurr Mario 1966 Německo 99,10 205,0 212,5 225,0 212,5 67,88
5. Wasenius Kaj 1972 Finsko 103,60 160,0 170,0 - 170,0 53,12
- Wasserbauer Radek 1972 Česká rep. 103,55 175,0 175,0 180,0 - -

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Cserna Janos 1968 Maďarsko 117,20 247,5 247,5 247,5 247,5 73,43
2. Otoiu Lucian 1969 Rumunsko 117,80 222,5 235,0 240,0 235,0 69,59
3. Ziegler Thomas 1967 Německo 105,30 180,0 190,0 205,0 190,0 58,92
- Rukkila Timo 1972 Finsko 116,10 205,0 205,0 207,5 - -
- Havnen Bjarne 1968 Norsko 119,25 235,0 240,0 240,0 - -

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Šoukal Jaroslav 1972 Česká rep. 169,20 125,0 250,0 - 250,0 67,84


Muži masters III

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kolsovsky Stefan 1961 Slovensko 58,36 132,5 137,5 142,5 137,5 68,69

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Trnka Jozef 1959 Slovensko 65,25 120,0 125,0 130,0 125,0 54,89
2. Perasalo Hannu 1962 Finsko 65,00 105,0 105,0 105,0 105,0 46,29
3. Flink Seppo 1953 Finsko 64,95 90,0 90,0 92,5 92,5 40,81

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Mihok Anton 1957 Slovensko 72,15 140,0 145,0 150,0 145,0 57,73
2. Muigg Peter 1958 Rakousko 70,50 115,0 115,0 117,5 117,5 47,78
3. Malenfant Patrick 1958 Francie 72,25 110,0 115,0 117,5 115,0 45,73

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ring Tomas 1960 Švédsko 81,80 187,5 205,0 205,0 187,5 67,44
2. Sura Ronald 1959 Slovensko 80,65 125,0 137,5 142,5 142,5 51,79

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Haensicke Peer 1961 Německo 92,05 190,0 190,0 205,0 190,0 63,23
2. Milis Benjaminas 1961 Litva 85,55 165,0 170,0 175,0 175,0 61,00
3. Kozielski Krzysztof 1962 Polsko 92,05 160,0 160,0 172,5 160,0 53,24
4. Fellier Wolfgang 1962 Rakousko 90,95 135,0 135,0 160,0 135,0 45,25
5. Ptáček Josef 1953 Česká rep. 91,75 115,0 125,0 - 115,0 38,34

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Flett Martin 1956 Velká Británie 101,70 120,0 155,0 155,0 120,0 37,83

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Psota Jiří 1962 Česká rep. 110,05 210,0 217,5 222,5 222,5 67,67
2. Carlsson Torleif 1962 Švédsko 111,50 210,0 212,5 215,0 215,0 65,03
3. Ringvold Vidar A. 1955 Norsko 112,75 200,0 200,0 220,0 200,0 60,22
4. Myllyniemi Ari 1958 Finsko 105,05 160,0 165,0 170,0 165,0 51,22

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Christensen John 1961 Dánsko 137,50 240,0 240,0 255,0 255,0 72,02
2. Meyer Bernd 1961 Německo 127,10 210,0 210,0 240,0 210,0 60,62
3. Rangnit Helmut 1956 Německo 131,00 120,0 150,0 157,5 150,0 42,92


Muži masters IV

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Micius Antanas 1951 Litva 72,30 120,0 125,0 125,0 120,0 47,69
- Maka Boleslaw 1942 Polsko 72,25 125,0 125,0 125,0 - -

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Baumeister Gerhard 1952 Německo 82,80 100,0 125,0 145,0 125,0 44,57

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Boe Kjell Arne 1952 Norsko 83,55 150,0 160,0 163,0 150,0 53,14
2. Ellender Michael 1945 Velká Británie 91,80 120,0 130,0 135,0 130,0 43,33

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Komppa Seppo 1945 Finsko 99,40 147,5 147,5 160,0 160,0 51,03
2. Wallin Sven Erik 1951 Švédsko 102,85 115,0 115,0 117,5 115,0 36,06

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Duna Josef 1950 Česká rep. 113,85 140,0 150,0 162,5 162,5 48,74
2. Pokornyi Janos 1952 Maďarsko 108,65 150,0 150,0 160,0 150,0 45,87
3. Mracek Franz 1947 Rakousko 110,00 110,0 120,0 130,0 130,0 39,54



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie