Reklama:
POSLEDNÍ KUSY: BCAA Instant Pak za 444 Kč
Extra výhodná cena při přepočtu na množství čistých BCAA. Více zde.

ME v klasickém (RAW) bench-pressu 2022 - výsledky

4.930 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Ve dnech 2. - 4. srpna se v maďarské Budapešti koná Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) bench-pressu 2022, na které hned vzápětí na stejném místě naváže evropský šampionát, kde se představí závodníci v podpůrných dresech. Tomu bude ovšem věnován samostatný článek. V tomto se zaměříme na "RAWkaře", jejichž zastoupení je poslední roky na soutěžích větší, a potvrzují to také nominační listiny zmíněných šampionátů. V "klasice" bude v Maďarsku bojovat o medaile celkem 421 reprezentantů a mimořádné zastoupení zde bude mít i Česká republika, pod jejíž vlajkou zabenčuje 28 závodníků a závodnic.

Níže Vám přinášíme jejich přehled, časový harmonogram šampionátu i prozatím ještě prázdné startovní listiny, do kterých budeme vepisovat průběžně zveřejňované výsledky. Našim reprezentantům přejeme hodně štěstí! Přímý přenos ze soutěže můžete sledovat zde.


Výsledky jsou průběžně doplňovány!

05. 08. 09:30 - doplněny kompletní výsledky - Marek Novák má stříbro!
04. 08. 10:00 - doplněny středeční výsledky - Jiří Dammer a Denis Kurečka mají zlato, Viktorie Slavíková, Denisa Turková, Jakub Novák, Vladislav Havrlík a Pavol Demčák stříbro, Svatava Hanykýřová, Tomáš Vorel a Artem Usov bronz!
03. 08. 12:30 - doplněny úterní výsledky - Jaroslav Šoukal, Jiří Horník a Josef Duna mají zlato, Jiří Psota a Antonín Soušek stříbro a Lucie Suková bronz!


Naši reprezentanti

Svatava Hanykýřová dorostenky do 69 kg 3. místo výkon 67,5 kg
Viktorie Slavíková juniorky do 47 kg 2. místo výkon 50,0 kg
Denisa Turková juniorky do 52 kg 2. místo výkon 35,0 kg
Jessica Medwell juniorky do 69 kg 4. místo výkon 65,0 kg
Lucie Daňková juniorky do 76 kg 5. místo výkon 82,5 kg
Lucie Suková ženy masters I do 76 kg 3. místo výkon 95,0 kg
Petra Mlejnková ženy masters II do 57 kg 4. místo výkon 67,5 kg
Jan Šindelář muži do 83 kg 6. místo výkon 177,5 kg
Jan Bolech muži do 83 kg 12. místo výkon 135,0 kg
Marek Novák muži nad 120 kg 2. místo výkon 255,0 kg
Jiří Dammer dorostenci do 74 kg 1. místo výkon 135,0 kg
David Horník dorostenci do 93 kg 4. místo výkon 132,5 kg
Tomáš Vorel junioři do 66 kg 3. místo výkon 130,0 kg
Tomáš Votava junioři do 83 kg 5. místo výkon 155,5 kg
Filip Porteš junioři do 120 kg 4. místo výkon 175,0 kg
Denis Kurečka junioři nad 120 kg 1. místo výkon 207,5 kg
Artem Usov junioři nad 120 kg 3. místo výkon 187,5 kg
Jakub Novák muži masters I do 83 kg 2. místo výkon 162,5 kg
Vladislav Havrlík muži masters I do 93 kg 2. místo výkon 192,5 kg
Pavol Demčák muži masters I nad 120 kg 2. místo výkon 222,5 kg
Miroslav Botlík muži masters II do 105 kg  - nezapsal
Jaroslav Šoukal muži masters II nad 120 kg 1. místo výkon 167,5 kg
Josef Ptáček muži masters III do 93 kg 4. místo výkon 92,5 kg
Jiří Psota muži masters III do 120 kg 2. místo výkon 165,0 kg
Antonín Soušek muži masters IV do 83 kg 2. místo výkon 115,0 kg
Jiří Horník muži masters IV do 93 kg 1. místo výkon 120,0 kg
František Hromas muži masters IV do 105 kg 5. místo výkon 75,0 kg
Josef Duna muži masters IV do 120 kg 1. místo výkon 120,0 kg


Časový harmonogram šampionátu

datum začátek kategorie
úterý 02. 08. 10:00 muži masters IV, ženy masters III a IV
    13:00 muži masters III
    15:30 ženy masters II
    18:00 muži masters II
    20:30 ženy masters I
středa 03. 08 10:00 muži masters I
    12:30 dorostenky
    14:30 juniorky
    16:30 dorostenci
    18:30 junioři
čtvrtek 04. 08. 10:00 ženy do 47 kg až do 63 kg
    12:00 ženy do 69 kg až nad 84 kg
    14:00 muži do 59 kg až do 93 kg
    16:30 muži do 105 kg až nad 120 kg


Ženy

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Cheremenko Nataliia 2001 Ukrajina 46,92 85,0 90,0 95,0 95,0 100,88
2. Bubek Sindy 1998 Chorvatsko 45,92 80,0 82,5 82,5 80,0 87,11
3. Khardziani Mtvarisa 1992 Gruzie 46,44 50,0 50,0 57,5 57,5 61,78

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Waldemarson Sophia 1988 Švédsko 50,12 95,0 100,0 102,5 102,5 101,55
2. Nyers Monika 1978 Maďarsko 50,90 90,0 97,5 102,5 102,5 100,06
3. Ramberg Selma 2001 Norsko 51,62 97,5 97,5 102,5 102,5 98,77
4. Huet Alison 1996 Francie 51,92 95,0 100,0 100,0 100,0 95,86
5. Balbiani Lorraine 1995 Francie 51,02 87,5 90,0 92,5 92,5 90,10
6. Kojoukhova Maria 1989 Finsko 51,74 72,5 77,5 77,5 77,5 74,52
7. Lentjes Jesse 1996 Nizozemsko 51,46 72,5 75,0 75,0 72,5 70,06
8. Janics Timea 1988 Maďarsko 51,78 67,5 72,5 75,0 72,5 69,67

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Rykun Anna 1998 Ukrajina 56,90 115,0 120,0 123,5 123,5 109,97
2. Buturlym Hanna 1997 Ukrajina 56,79 105,0 110,0 110,0 105,0 93,63
3. Ramberg Storstad Mia Mar 1999 Norsko 56,38 90,0 95,0 100,0 100,0 89,64
4. Kvantchiani Sopiko 1998 Gruzie 56,34 90,0 95,0 97,5 97,5 87,45
5. Forsstrom Johanna 1988 Finsko 56,16 92,5 95,0 100,0 95,0 85,41
6. Lepisto Minna 1993 Finsko 56,66 90,0 95,0 97,5 95,0 84,85
7. Czekurlan Joanna 1993 Polsko 53,96 90,0 95,0 95,0 90,0 83,47
8. Kaye Sheina 1997 Velká Británie 55,12 80,0 82,5 85,0 85,0 77,51

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Adelmann Anja 1998 Rakousko 62,15 102,5 107,5 112,5 112,5 94,61
2. Palagyi Zsanett 1986 Maďarsko 62,95 107,5 112,5 112,5 112,5 93,92
3. Rosenborg Elise 1993 Norsko 62,10 105,0 110,0 110,0 110,0 92,55
4. Supanetz Pantea 1990 Rakousko 62,75 105,0 110,0 115,0 110,0 92,00
5. Kadatska Hanna 1977 Ukrajina 62,80 95,0 100,0 107,5 100,0 83,59
6. Macpherson Charlotte 1995 Velká Británie 62,85 92,5 97,5 97,5 92,5 77,29

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Rozsnyai Kovacs Aletta 1999 Maďarsko 67,35 112,5 117,5 120,0 120,0 96,75
2. Petrek Andrea 1997 Chorvatsko 66,95 115,0 117,5 117,5 117,5 95,00
3. Persson Louice 1992 Švédsko 67,25 112,5 117,5 120,0 117,5 94,80
4. Horvat Kristina 1992 Chorvatsko 66,55 110,0 112,5 112,5 110,0 89,20
5. Roberts Katie 1989 Velká Británie 67,75 105,0 107,5 110,0 107,5 86,43
6. Wikner Moa 1995 Velká Británie 67,95 105,0 110,0 110,0 105,0 84,31
7. Horna Ivana 1990 Slovensko 68,60 100,0 105,0 107,5 105,0 83,94
8. Moulet Anne-Olympe 1990 Francie 68,95 90,0 97,5 102,5 97,5 77,77

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Zelander Annika 1988 Švédsko 75,60 135,0 135,0 145,5 135,0 103,88
2. Odling Micaela 1990 Švédsko 73,75 117,5 122,5 125,0 122,5 95,09
3. Ellis Sophia 1996 Velká Británie 74,45 110,0 115,0 120,0 120,0 92,83
4. Andersen Rebekka Roemer 1996 Dánsko 75,35 107,5 115,0 117,5 107,5 82,81
5. Veelmaa Helena 1995 Estonsko 74,20 95,0 100,0 100,0 95,0 73,58
6. Steedman Rachel 1995 Velká Británie 69,40 70,0 75,0 77,5 77,5 61,64

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Salo Emmeth 1998 Finsko 83,40 120,0 127,5 130,0 120,0 89,69
2. Franch Guerra Julie 1990 Francie 83,90 105,0 112,5 115,0 115,0 85,82
3. Joergensen Katja 1988 Dánsko 81,75 102,5 107,5 112,5 107,5 80,77
4. Schreiner Lea 1995 Německo 77,75 92,5 97,5 105,0 97,5 74,34

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Szabo Agnes 1988 Maďarsko 114,90 142,5 147,5 152,5 152,5 108,57
2. Laitinen Johanna 1986 Finsko 112,55 130,0 137,5 140,0 137,5 98,05
3. Hjalle Matilda 1991 Švédsko 103,95 135,0 135,0 137,5 135,0 97,02
4. Coggle Rebecca 1983 Velká Británie 137,55 115,0 122,5 127,5 127,5 89,96
5. Lovas Monika 1994 Maďarsko 131,40 117,5 117,5 122,5 122,5 86,56
6. Jensen Maria Kamp 1985 Dánsko 104,50 115,0 120,0 127,5 120,0 86,19
- Ludviksdottir Maria Kr 1983 Island 172,90 140,0 140,0 140,0 - -


Dorostenky

Kategorie do 43 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ulianyk Khrystyna 2005 Ukrajina 39,78 35,0 40,0 40,0 40,0 53,46

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Hevko Yevheniia 2006 Ukrajina 51,08 67,5 72,5 75,0 72,5 70,54
2. Dziezok Sandra 2007 Polsko 51,66 42,5 45,0 47,5 47,5 45,74
3. Keller-Bortnyik Lujza 2007 Maďarsko 51,02 40,0 42,5 45,0 42,5 41,40

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Stanko Sofiia 2006 Ukrajina 53,62 80,0 85,0 90,0 85,0 79,25
2. Dankowska Wiktoria 2004 Polsko 56,32 62,5 67,5 70,0 67,5 60,56
3. Janaszek Martyna 2005 Polsko 55,12 55,0 62,5 65,0 62,5 56,99

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kostian Juuli 2006 Finsko 62,35 90,0 98,5 100,0 100,0 83,94
2. Haapamaki Milla 2006 Finsko 61,55 65,0 67,5 72,5 72,5 61,32
3. Paul Johanna 2004 Maďarsko 61,50 55,0 60,0 62,5 62,5 52,88

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Westerberg Hilma 2004 Švédsko 66,20 100,5 105,0 110,0 110,0 89,43
2. Lasek Natalia 2004 Polsko 66,50 62,5 65,0 67,5 67,5 54,75
3. Hanykýřová Svatava 2004 Česká rep. 67,35 65,0 67,5 70,0 67,5 54,42

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Pietrykowska Justyna 2005 Polsko 74,05 72,5 77,5 80,0 80,0 62,01
2. Rozman Kristina 2004 Slovinsko 72,45 67,5 72,5 75,0 72,5 56,66
3. Dziwosz Julia 2004 Polsko 73,80 65,0 70,0 75,0 65,0 50,44

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Mijatovic Elena 2004 Srbsko 77,30 72,5 80,0 82,5 82,5 63,01
2. Juriado Marelin 2006 Estonsko 80,90 75,0 82,5 85,0 82,5 62,16

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Laurinaviciute Reda 2007 Litva 84,15 67,5 70,0 75,0 70,0 52,20
2. Pihlik Pille 2005 Estonsko 92,55 50,0 55,0 57,5 57,5 42,03
3. Mucsi Noemi 2008 Maďarsko 115,40 45,0 52,5 57,5 52,5 37,37


Juniorky

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Nicolson Gigi 1999 Velká Británie 46,02 52,5 55,0 57,5 57,5 62,45
2. Slavíková Viktorie 2002 Česká rep. 46,38 50,0 55,0 60,0 50,0 53,81

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kula Zuzanna 1999 Polsko 51,68 80,0 85,0 87,5 85,0 81,82
2. Turková Denisa 2003 Česká rep. 51,98 35,0 - - 35,0 33,52

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Baxter Caitlin 2001 Velká Británie 55,66 92,5 97,5 100,0 100,0 90,51
2. Gviniashvili Tiko 1999 Gruzie 55,46 65,0 72,5 77,5 77,5 70,34

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Gudnyjardottir A. 1999 Island 62,05 100,0 110,0 115,0 110,0 92,59
2. Augustiniok Sandra 1999 Německo 62,35 90,0 95,0 97,5 95,0 79,74
3. Peltret Marine 2002 Francie 60,40 80,0 85,0 90,0 85,0 72,72
4. Svinnset Pedersen M. 2002 Norsko 62,25 80,0 85,0 87,5 85,0 71,41
5. Bumba Matea 1999 Chorvatsko 61,85 77,5 82,5 82,5 77,5 65,36
6. Sumners Chanice 1999 Velká Británie 62,45 70,0 75,0 75,0 70,0 58,70

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Rudin Agnes 2000 Švédsko 68,45 110,0 115,0 120,0 115,0 92,03
2. Sallai Eszter 2001 Maďarsko 68,70 95,0 100,0 102,5 100,0 79,89
3. Szarek Justyna 2001 Polsko 68,75 80,0 80,0 85,0 80,0 63,89
4. Medwell Jessica 2001 Česká rep. 67,80 60,0 65,0 65,0 65,0 52,24

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Olsson Vilma 1999 Švédsko 72,90 112,5 115,0 120,0 120,0 93,55
2. Ljungberg Jennifer 1999 Švédsko 71,45 107,5 112,5 115,0 112,5 88,40
3. Myhr Marthine 1999 Norsko 75,00 102,5 107,5 115,0 107,5 82,95
4. Sallinen Sofie 2000 Finsko 75,15 82,5 87,5 90,0 87,5 67,47
5. Daňková Lucie 2000 Česká rep. 72,65 82,5 90,0 90,0 82,5 64,40

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Oskarsdottir Matthildur 1999 Island 83,15 115,0 122,5 127,5 127,5 95,37

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kolata Karolina 1999 Polsko 101,95 90,0 95,0 95,0 90,0 64,83
2. Popruha Vira 2003 Ukrajina 132,80 80,0 87,5 87,5 80,0 56,51


Ženy masters I

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Fedorkova Martina 1979 Slovensko 41,22 47,5 50,0 52,5 52,5 66,23

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Radwanska Jadwiga 1975 Polsko 51,78 75,0 80,0 80,0 75,0 72,07
2. Hordiienko Oksana 1977 Ukrajina 51,90 62,5 67,5 72,5 67,5 64,73
3. Krsanin Danijela 1978 Srbsko 51,40 55,0 60,0 60,0 55,0 53,21

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Salamon Erika 1973 Maďarsko 55,50 92,5 97,5 103,0 97,5 88,44
2. Hughes Helen 1976 Velká Británie 56,06 75,0 80,0 82,5 82,5 74,27
3. Kivela Janika 1979 Finsko 55,42 67,5 70,0 75,0 70,0 63,56
4. Malysheva Alona 1976 Ukrajina 56,10 65,0 70,0 75,0 70,0 62,98
5. Bogner Sabrina 1980 Německo 56,00 60,0 65,0 67,5 65,0 58,56
6. Isaksen Inga Werner 1980 Norsko 55,06 60,0 65,0 65,0 60,0 54,76

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Martis Natasja 1975 Nizozemsko 61,75 85,0 90,0 95,0 95,0 80,19
2. Koninki Niina 1981 Finsko 61,50 85,0 87,5 92,5 92,5 78,27
3. Kulas Dragana 1978 Srbsko 60,50 80,0 85,0 87,5 80,0 68,37
4. Ekstrom Sara 1980 Švédsko 60,55 67,5 72,5 75,0 75,0 64,06
5. Meunier Melisa 1975 Francie 59,90 65,0 67,5 70,0 70,0 60,20
6. Possehl Zaneta 1977 Německo 62,60 60,0 65,0 70,0 65,0 54,43

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Engberg Mari 1982 Finsko 68,00 100,0 102,5 105,0 105,0 84,28
2. Ruuhivirta Nina 1977 Finsko 68,30 90,0 92,5 95,0 95,0 76,10
3. Loja Krisztina 1979 Maďarsko 66,70 80,0 87,5 87,5 87,5 70,87
4. Scholz Ina 1978 Německo 68,00 82,5 85,0 85,0 82,5 66,22

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Pollen Eilen 1981 Norsko 74,35 100,0 105,0 107,5 107,5 83,20
2. Voho Tiina 1973 Finsko 73,25 100,0 100,0 105,0 100,0 77,82
3. Suková Lucie 1974 Česká rep. 70,75 90,0 92,5 95,0 95,0 74,95
4. Sinikoski Jessica 1977 Finsko 73,80 85,0 90,0 90,0 85,0 65,96
5. Shavidze Tetiana 1977 Ukrajina 74,10 70,0 75,0 77,5 75,0 58,12

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Arts Danielle 1979 Nizozemsko 82,30 95,0 97,5 100,0 100,0 75,00
2. Jakob Stefanie Nadine 1977 Německo 82,00 90,0 95,0 97,5 97,5 73,19
3. Decker Antje 1982 Německo 80,40 85,0 95,0 95,0 95,0 71,71
4. Hyde Lucy 1979 Velká Británie 82,95 82,5 87,5 90,0 87,5 65,49
5. Eerikainen Hannele 1977 Finsko 77,90 80,0 85,0 87,5 85,0 64,77
6. Karai Zsuzsa 1982 Maďarsko 77,85 75,0 80,0 90,0 80,0 60,97

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Lombosi Melinda 1978 Maďarsko 114,10 105,0 112,5 117,5 117,5 83,70
2. Viklund Jeanette Rene 1979 Norsko 91,00 87,5 92,5 92,5 92,5 67,82
3. Veck Anni 1982 Finsko 99,50 92,5 97,5 97,5 92,5 66,84
4. Denz Jeannette 1974 Německo 99,05 80,0 85,0 90,0 85,0 61,46


Ženy masters II

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Philippe Virginie 1969 Francie 51,68 70,0 72,5 75,0 72,5 69,79
2. Verlaine Geraldine 1970 Francie 51,30 62,5 67,5 70,0 67,5 65,41
3. Petroczki Magdolna 1968 Maďarsko 50,42 60,0 65,0 67,5 65,0 64,02

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Saether Anita 1969 Norsko 54,82 65,0 67,5 72,5 72,5 66,39
2. Katona Balintne 1970 Maďarsko 56,00 67,5 70,0 72,5 72,5 65,32
3. Cabos Marie 1967 Francie 56,22 67,5 72,5 75,0 72,5 65,13
4. Mlejnková Petra 1967 Česká rep. 53,58 67,5 72,5 75,0 67,5 62,97

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Spakova Tatjana 1970 Lotyšsko 58,34 75,0 80,0 82,5 80,0 70,00
2. Oksanen Sanna 1971 Finsko 61,90 75,0 80,0 82,5 80,0 67,43
3. Cederholm Viktoria 1969 Švédsko 58,44 72,5 77,5 77,5 77,5 67,74
4. Gordon Maureen 1964 Velká Británie 61,80 65,0 72,5 75,0 75,0 63,28
5. Shergold Rita 1965 Velká Británie 61,25 57,5 60,0 62,5 62,5 53,01
6. Fonn Torill 1967 Švédsko 58,46 52,5 57,5 62,5 57,5 50,24
7. Augustiniok Doris 1971 Německo 59,80 52,5 57,5 60,0 57,5 49,50

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Rose Lincoln 1970 Velká Británie 68,15 75,0 77,5 80,0 80,0 64,15
2. Leccese Florence 1969 Francie 65,60 70,0 72,5 75,0 72,5 59,21
3. Kowalik Katarzyna 1971 Polsko 66,05 67,5 72,5 75,0 72,5 59,01
4. Samoilova Ludmila 1969 Lotyšsko 67,75 72,5 75,0 75,0 72,5 58,29
5. Uotila Tiina 1972 Finsko 64,50 62,5 65,0 67,5 67,5 55,61
6. Stavheim Gro-Berit 1964 Norsko 68,55 65,0 70,0 75,0 65,0 51,98
7. Spragg Rachel 1970 Velká Británie 63,75 57,5 62,5 65,0 62,5 51,81
8. Beata Pusztai 1967 Maďarsko 67,30 57,5 62,5 65,0 62,5 50,41
9. Thurner Andrea 1966 Rakousko 65,85 55,0 60,0 62,5 60,0 48,91
10. Falkenberg Kerstin 1966 Německo 66,40 55,0 55,0 60,0 55,0 44,65

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Pedersen Annette 1968 Dánsko 72,20 87,5 92,5 95,0 95,0 74,34
2. Ohrnell Mia 1972 Švédsko 75,00 85,0 90,0 95,0 90,0 69,44

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Mattsson Tutta 1971 Finsko 83,00 90,0 92,5 92,5 90,0 67,35
2. Bak Szilvia 1971 Maďarsko 83,10 90,0 92,5 92,5 90,0 67,33
3. Aberg Annica 1966 Švédsko 82,60 75,0 80,0 80,0 75,0 56,19
4. Mueller-Freye Karina 1970 Německo 84,00 67,5 72,5 77,5 72,5 54,09

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Jackson Elaine 1969 Velká Británie 116,40 65,0 67,5 70,0 70,0 49,79
2. Schneider Erzsebet 1965 Maďarsko 84,30 60,0 65,0 67,5 67,5 50,32


Ženy masters III

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Landon Brigitte 1961 Francie 49,00 50,0 55,0 57,5 57,5 58,27

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Herbin Evelyne 1956 Francie 62,25 62,5 67,5 70,0 67,5 56,71
2. Salminen Margetta 1961 Finsko 62,15 60,0 62,5 67,5 62,5 52,56

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Maciejewski Patricia 1961 Francie 67,25 75,0 80,0 81,5 80,0 64,55
2. Ingersdotter Jannika 1962 Švédsko 66,30 62,5 65,0 67,5 65,0 52,80

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Haas Regina 1962 Německo 71,35 85,0 90,0 93,0 93,0 73,12
2. Haeuser Ursula 1960 Německo 72,85 67,5 72,5 75,0 75,0 58,49

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Speth Eva 1954 Německo 94,35 75,0 80,0 82,5 82,5 60,10
2. Hellem Anne 1961 Norsko 95,25 60,0 62,5 65,0 65,0 47,28


Ženy masters IV

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Heligon Francoise 1943 Francie 49,16 37,5 40,0 42,5 40,0 40,40
2. McGauley Judith 1948 Velká Británie 49,98 30,0 32,5 35,0 35,0 34,77

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Fernstrom Britten 1949 Švédsko 56,14 52,5 55,0 59,0 55,0 49,46
2. Duboux Andree 1946 Francie 55,60 47,5 50,0 52,5 52,5 47,56

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Rumjanceva Viktorija 1942 Lotyšsko 60,00 55,0 57,5 57,5 55,0 47,25

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Thimm Anita 1950 Německo 64,20 60,0 62,5 65,0 65,0 53,68


Muži

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Myrvang Fredrik Eskil 1990 Norsko 56,48 152,5 157,5 162,5 157,5 97,38
2. Kropyvnytskyi Vasyl 1993 Ukrajina 58,50 137,5 142,5 150,0 142,5 86,39
3. Hampson Ben 1989 Velká Británie 58,76 112,5 115,0 117,5 117,5 71,06

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Bezhashvili Tsotne 1985 Gruzie 65,80 165,0 165,0 185,0 165,0 93,74
2. Nativel Jason 1995 Francie 65,35 150,0 155,0 165,0 155,0 88,39
3. Ziemer Philipp 1990 Německo 65,85 145,0 145,0 157,5 145,0 82,35

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Chuprynko Ivan 1986 Ukrajina 73,90 215,0 220,5 220,5 215,0 114,74
2. Berglund Eddie 1995 Švédsko 71,70 205,0 215,0 215,0 205,0 111,18
3. Wright Joshua 1986 Německo 73,75 172,5 180,0 187,5 187,5 100,17
4. Grochalski Konrad 1996 Polsko 73,65 185,0 192,5 192,5 185,0 98,91
5. Bakkelund Kjell Egil 1988 Norsko 73,70 160,0 170,0 180,0 170,0 90,86
6. Dobrydniuk Volodymyr 1986 Ukrajina 73,95 165,0 170,0 170,0 165,0 88,03
7. Ward Andrew 1988 Velká Británie 73,65 155,0 165,0 170,0 155,0 82,87

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sahari Mehdi 1996 Francie 81,00 207,5 212,5 220,0 220,0 111,90
2. Tiutiushkin Volodymyr 2001 Ukrajina 81,60 207,5 212,5 212,5 207,5 105,14
3. Kraushofer Juergen 1993 Rakousko 81,70 195,0 202,5 210,0 202,5 102,54
4. Beck-Gundersen Kim 1985 Norsko 82,20 187,5 195,0 200,0 195,0 98,44
5. Hasselt Jeffrey 1987 Nizozemsko 81,25 180,0 185,0 185,0 180,0 91,41
6. Šindelář Jan 1997 Česká rep. 82,65 167,5 177,5 182,5 177,5 89,35
7. Pedersen Mads 1989 Dánsko 81,50 165,0 175,0 180,0 175,0 88,73
8. Haugk Benjamin 1990 Německo 82,45 165,0 170,0 175,0 175,0 88,20
9. Szivos Adam 1992 Maďarsko 82,20 167,5 172,5 177,5 172,5 87,08
10. Lee Marco 1998 Nizozemsko 81,50 170,0 180,0 180,0 170,0 86,19
11. Kolocka Aleksandar 1993 Srbsko 80,25 155,0 160,0 162,5 160,0 81,77
12. Bolech Jan 1996 Česká rep. 82,35 135,0 140,0 145,0 135,0 68,08
- Nandoshvili Jemali 1998 Gruzie 82,10 195,0 200,0  - - -
- Hallfors Teemu 1995 Finsko 82,45 182,5 182,5 182,5 - -
- Tsaturian Volodymyr 1995 Ukrajina 82,50 202,5 202,5 210,0 - -

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Bon Bohdan 1995 Ukrajina 92,05 210,0 220,0 228,0 228,0 108,72
2. Hubbard Owen 1992 Velká Británie 89,45 200,0 212,5 220,0 212,5 102,78
3. Bjorgo Onarheim Jarle 1992 Norsko 92,55 195,0 205,0 207,5 207,5 98,68
4. Brezina Andras 1995 Maďarsko 92,25 200,0 200,0 205,0 205,0 97,65
5. Gabelaia Davit 1989 Gruzie 92,40 200,0 205,0 207,5 205,0 97,57
6. Teague Chris 1991 Velká Británie 92,55 185,0 192,5 197,5 197,5 93,93
7. Herrmann M. Jurgen 1988 Dánsko 91,25 192,5 197,5 197,5 192,5 92,19

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Eriksson Josef 1992 Švédsko 103,25 225,0 230,0 240,5 230,0 103,79
2. Kubatov Geza 1983 Maďarsko 102,95 215,0 222,5 225,0 222,5 100,55
3. Tajakka Joni 1992 Finsko 104,55 220,0 225,0 227,5 220,0 98,70
4. Morkvenas Paulius 1992 Litva 103,90 210,0 217,5 220,0 217,5 97,87
5. Henriksson Anders 1975 Švédsko 104,35 210,0 217,5 220,0 217,5 97,67
6. Mtiulishvili Levani 1990 Gruzie 101,95 215,0 215,0 220,0 215,0 97,60
7. Przybylowicz Pawel 1990 Polsko 99,00 207,5 215,0 220,0 207,5 95,52
8. Male Ralf 1994 Norsko 104,40 190,0 197,5 197,5 197,5 88,67
9. Arbutina Aleksandar 1994 Srbsko 104,45 195,0 200,0 200,0 195,0 87,53
10. Fic Nikola 1992 Chorvatsko 103,10 190,0 190,0 200,0 190,0 85,80
11. McGuiness Wesley 1989 Velká Británie 101,20 172,5 177,5 185,0 185,0 84,28
12. Boras Dominik 1995 Německo 96,10 180,0 190,0 190,0 180,0 84,05
13. Jovan Todorovic 1996 Srbsko 104,50 180,0 180,0 185,0 180,0 80,78

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Yezyk Kostiantyn 1991 Ukrajina 119,15 230,0 237,5 245,5 237,5 100,50
2. Sistonen Simo 1983 Finsko 119,00 232,5 242,5 246,0 232,5 98,44
3. Pahls Tommy 1982 Švédsko 119,10 230,0 235,0 237,5 230,0 97,35
4. Mainz Jacob 1993 Dánsko 119,10 225,0 225,0 235,0 225,0 95,23
5. Bonnay Dimitri 1982 Francie 118,10 212,5 217,5 230,0 217,5 92,39
6. Skrib Lukas 1994 Slovensko 109,80 205,0 205,0 217,5 205,0 89,93
7. Hugyecz Adam 1991 Maďarsko 108,20 195,0 202,5 205,0 202,5 89,43
8. Patschke Markus 1988 Německo 117,75 200,0 205,0 205,0 200,0 85,07

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Masse Romuald 1992 Francie 151,40 245,0 255,0 265,0 255,0 98,15
2. Novák Marek 1997 Česká rep. 165,00 245,0 255,0 260,0 255,0 95,28
3. Vovk Dmytro 1996 Ukrajina 139,70 230,0 242,5 242,5 242,5 96,17
4. Caliani Andrei 1989 Rumunsko 159,70 230,0 240,0 240,0 240,0 90,66
5. Popsa Silviu 1985 Rumunsko 136,60 210,0 222,5 232,5 232,5 93,01
6. Hajnik Samuel 1994 Slovensko 153,10 232,5 237,5 240,0 232,5 89,13
- Tommila Antti 1989 Finsko 153,80 220,0 232,5 242,5 - -
- de Vadder Gunnar 1983 Belgie 162,50 235,0 235,0  - - -


Dorostenci

Kategorie do 53 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Rogala Radoslaw 2007 Polsko 52,56 60,0 65,0 65,0 60,0 38,63

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sajben Daniel 2006 Maďarsko 56,98 75,0 80,0 85,0 80,0 49,22

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sliwinski Mikolaj 2005 Polsko 61,15 107,5 110,0 115,0 110,0 65,07

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Dammer Jiří 2004 Česká rep. 72,80 130,0 135,0 140,0 135,0 72,62
2. Perlik Krzysztof 2004 Polsko 73,70 122,5 127,5 127,5 122,5 65,47
3. Nagy Jr. Zoltan 2004 Maďarsko 72,50 117,5 122,5 122,5 117,5 63,35
4. Gazdafi Richard 2005 Maďarsko 71,75 100,0 107,5 117,5 107,5 58,28

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Wadsworth Max 2004 Velká Británie 82,50 147,5 152,5 157,5 157,5 79,36
2. Korhonen Arttu 2004 Finsko 81,80 142,5 150,0 155,0 155,0 78,44
3. Garnier Victor 2004 Francie 80,95 137,5 145,0 150,0 137,5 69,96

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Turiak Adrian 2004 Slovensko 90,75 137,5 147,5 147,5 147,5 70,83
2. Gornik Rene 2004 Slovinsko 90,85 130,0 135,0 142,5 142,5 68,39
3. Lozinak Martin 2005 Slovensko 91,70 142,5 147,5 147,5 142,5 68,08
4. Horník David 2004 Česká rep. 87,35 127,5 132,5 137,5 132,5 64,85

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Oliver Susa 2004 Maďarsko 104,50 175,0 175,0 196,0 196,0 87,96
2. Spear Barnaby 2004 Velká Británie 103,50 165,0 170,0 180,0 170,0 76,63
3. Slowik Maciej 2004 Polsko 101,75 140,0 145,0 152,5 152,5 69,29

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Balog David 2004 Slovensko 107,90 180,0 190,0 195,0 195,0 86,23
2. Thornton Marcus 2004 Velká Británie 106,00 150,0 157,5 160,0 160,0 71,33

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Lehtla Markus 2004 Estonsko 150,00 157,5 167,5 177,5 177,5 68,55
2. Rutter Adam 2005 Velká Británie 138,35 157,5 170,0 175,0 157,5 62,70


Junioři

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sepiashvili Jaba 2003 Gruzie 57,66 117,5 122,5 130,0 130,0 79,46
2. Ergin Kemal 2002 Nizozemsko 58,86 117,5 122,5 130,0 122,5 74,02
3. Wegener Dominik 2000 Německo 56,42 95,0 102,5 107,5 107,5 66,51

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kimber Ed 2003 Velká Británie 64,95 140,0 145,0 147,5 147,5 84,40
2. Uysal Osman 1999 Nizozemsko 65,35 140,0 145,0 147,5 145,0 82,69
3. Vorel Tomáš 2000 Česká rep. 65,75 130,0 142,5 147,5 130,0 73,89

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Lundgren Emil 2003 Švédsko 73,55 182,5 192,5 200,5 192,5 102,99
2. Kalogjera Teo 2003 Chorvatsko 73,40 180,0 190,0 197,5 190,0 101,77
3. Nykanen Anton 2003 Finsko 72,45 160,0 165,0 172,5 172,5 93,04
4. Baali Mehdi 1999 Francie 73,65 160,0 165,0 170,0 170,0 90,89
5. Vasnier Elouan 2001 Francie 72,80 160,0 165,0 165,0 160,0 86,07
6. Balogh Natan 2000 Maďarsko 73,90 160,0 160,0 172,5 160,0 85,39

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Henningsson Jonathan 2001 Švédsko 82,70 192,5 200,0 206,5 206,5 103,92
2. Johnson Myrvold Simen 2000 Norsko 82,45 175,0 185,0 187,5 187,5 94,50
3. Kreuzer Lukas 1999 Rakousko 82,20 170,0 177,5 185,0 185,0 93,39
4. Smajlovic Walter 2000 Chorvatsko 82,10 165,0 172,5 177,5 165,0 83,34
5. Votava Tomáš 2002 Česká rep. 79,95 140,0 150,0 155,0 155,0 79,37
6. Tatar Sandor 1999 Maďarsko 78,35 140,0 150,0 155,0 150,0 77,62

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Taylor Jack 2001 Velká Británie 91,90 207,5 217,5 220,0 217,5 103,80
2. Samuelsson Axel 2002 Švédsko 89,55 190,0 195,0 200,0 200,0 96,68
3. Evans Thomas 1999 Velká Británie 92,70 187,5 192,5 197,5 192,5 91,47
4. Asperud Isak 2002 Norsko 92,50 180,0 190,0 192,5 190,0 90,38
5. van Mourik Jesse 2002 Nizozemsko 91,25 170,0 175,0 180,0 175,0 83,81
6. Bekesi Mark 2001 Maďarsko 90,10 165,0 170,0 170,0 165,0 79,52
7. Wasilewski Daniel 2002 Polsko 87,75 155,0 165,0 165,0 155,0 75,69

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Lindmark Sahlgren Oskar 2000 Švédsko 104,10 185,0 192,5 195,0 195,0 87,66
2. Montag Adrian 1999 Německo 104,10 185,0 190,0 197,5 190,0 85,42
3. Budai Kristof Bence 1999 Maďarsko 104,70 172,5 185,0 190,0 190,0 85,19
4. Klaver Wouter 2000 Nizozemsko 103,20 175,0 182,5 187,5 187,5 84,63
5. Karoglanyan Yuri 1999 Arménie 104,90 170,0 180,0 187,5 180,0 80,63
6. Pantelakis P. Nektarios 1999 Řecko 99,70 175,0 177,5 182,5 177,5 81,43
7. Jarvenpaa Hermanni 2003 Finsko 101,45 170,0 180,0 180,0 170,0 77,35

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ornerstedt Steven 1999 Švédsko 114,30 210,0 215,0 217,5 217,5 93,72
2. Melnychuk Taras 2001 Ukrajina 118,10 212,5 217,5 220,0 217,5 92,39
3. Szilard Bereczki-Kiraly 1999 Maďarsko 113,35 200,0 212,5 220,0 212,5 91,91
4. Porteš Filip 2000 Česká rep. 118,35 175,0 182,5 182,5 175,0 74,27

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kurečka Denis 1999 Česká rep. 150,60 200,0 207,5 212,5 207,5 80,02
2. Strzyga Kordian 2002 Polsko 180,60 192,5 197,5 197,5 192,5 69,90
3. Usov Artem 2000 Česká rep. 138,40 180,0 187,5 192,5 187,5 74,63


Muži masters I

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Lesourd Christophe 1973 Francie 58,50 105,0 110,0 110,0 105,0 63,66

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sledz Slawomir 1976 Polsko 64,05 135,0 140,0 145,0 140,0 80,72
2. Roese Maik 1979 Německo 66,00 117,5 122,5 127,5 122,5 69,48

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Haapamaki Jani 1979 Finsko 73,35 160,0 165,0 172,5 165,0 88,41
2. Balawejder Adam 1981 Polsko 73,80 165,0 172,5 172,5 165,0 88,12
3. Toth Laszlo 1980 Maďarsko 73,55 150,0 157,5 162,5 162,5 86,94
4. Karacs Peter 1977 Maďarsko 73,50 142,5 147,5 147,5 142,5 76,27
5. Lahaye Loic 1975 Francie 73,70 120,0 125,0 125,0 120,0 64,13

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Tavener Barrie 1974 Velká Británie 82,45 157,5 165,0 170,0 170,0 85,68
2. Novák Jakub 1981 Česká rep. 82,45 155,0 162,5 170,0 162,5 81,90
3. Roehner Christian 1977 Německo 80,85 140,0 147,5 150,0 147,5 75,10
4. Arkela Lasse 1978 Finsko 82,40 145,0 150,0 150,0 145,0 73,10
5. Egerdahl Erik Marius 1978 Norsko 82,90 132,5 137,5 142,5 142,5 71,62
6. Duenkel Nico 1978 Německo 82,80 135,0 140,0 140,0 140,0 70,41
- Bjur Johan 1974 Švédsko 80,10 160,0 165,0 165,0 - -

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kanbergs Eriks 1980 Lotyšsko 89,60 190,0 195,0 200,0 195,0 94,23
2. Havrlik Vladislav 1980 Česká rep. 92,45 185,0 192,5 200,0 192,5 91,60
3. Milkintis Kestutis 1979 Litva 89,70 180,0 185,0 192,5 185,0 89,35
4. Zakor Tibor 1979 Maďarsko 91,70 170,0 177,5 182,5 177,5 84,80
5. Berke Lorand 1979 Maďarsko 92,75 160,0 167,5 180,0 167,5 79,57
6. Carlyle Ross 1978 Velká Británie 92,35 145,0 150,0 155,0 150,0 71,41

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Hallor Mattias 1976 Německo 101,75 200,0 205,0 212,5 212,5 96,56
2. Klotz Christian 1977 Rakousko 102,70 192,5 197,5 207,5 197,5 89,35
3. Kuusikko Jussi 1975 Finsko 101,55 190,0 195,0 200,0 195,0 88,69
4. Jasica Slawomir 1977 Polsko 94,40 180,0 185,0 190,0 185,0 87,13
5. Zoltan Forizs 1980 Maďarsko 104,70 175,0 182,5 185,0 182,5 81,83
6. Sevcik Peter 1979 Slovensko 102,60 180,0 185,0 185,0 180,0 81,47
7. Kensenhuis Robin 1980 Nizozemsko 103,75 177,5 182,5 182,5 177,5 79,92
8. Belme Peter 1975 Maďarsko 102,50 175,0 180,0 182,5 175,0 79,24

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Schauer Kornel 1977 Maďarsko 118,65 215,0 217,5 222,5 217,5 92,21
2. Palivonas Linas 1981 Litva 118,45 195,0 207,5 220,0 207,5 88,03
3. Zuberec Peter 1978 Slovensko 113,20 180,0 185,0 190,0 185,0 80,06
4. Fogas Karoly 1981 Maďarsko 108,70 160,0 170,0 172,5 170,0 74,92

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Jaaskelainen Janne 1982 Finsko 136,05 212,5 220,0 225,0 225,0 90,15
2. Demčák Pavol 1977 Česká rep. 122,50 210,0 217,5 222,5 222,5 93,05
3. Mueller Sven 1975 Německo 128,10 195,0 200,0 210,0 210,0 86,20
4. Smiljanic Milan 1978 Srbsko 148,10 210,0 215,0 215,0 210,0 81,48
5. Hernandez David 1981 Francie 145,40 205,0 210,0 212,5 205,0 80,08
6. Popa Iustinian 1978 Rumunsko 154,50 200,0 212,5 212,5 200,0 76,43
7. Blomqvist Jorgen 1979 Švédsko 124,70 177,5 177,5 185,0 177,5 73,68


Muži masters II

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Marigo Gilles 1968 Francie 58,18 110,0 116,0 117,5 116,0 70,54

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Chernyshov Oleksandr 1966 Ukrajina 65,95 130,0 137,5 140,0 140,0 79,44
2. Dolk Christopher 1972 Švédsko 65,50 120,0 127,5 130,0 127,5 72,62
3. Staegemann Mike 1969 Německo 65,05 120,0 125,0 127,5 120,0 68,61
4. Korkko Kari-Pekka 1969 Finsko 65,40 102,5 107,5 107,5 102,5 58,43

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Lager Mickael 1971 Francie 72,80 145,0 155,0 160,0 160,0 86,07
2. Carlsson Lars 1966 Švédsko 73,45 127,5 132,5 137,5 137,5 73,62
3. Siltala Sami 1972 Finsko 73,75 127,5 132,5 140,0 127,5 68,12
4. Epe Ben 1967 Nizozemsko 73,05 125,0 127,5 127,5 125,0 67,12
5. Caille David 1968 Francie 72,25 112,5 120,0 127,5 112,5 60,77

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Lorentzen Ove Henning 1971 Norsko 81,75 150,0 155,0 160,0 160,0 81,00
2. Wegerer Michael 1970 Rakousko 82,30 150,0 155,0 162,5 155,0 78,19
3. Egerdahl Bjorn-Andre 1970 Norsko 80,05 147,5 152,5 155,0 152,5 78,04
4. Wands James 1971 Velká Británie 82,30 120,0 125,0 130,0 125,0 63,06
- Stachovas Vitalijus 1971 Litva 82,25 140,0 145,0 145,0 - -

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. France Herve 1966 Francie 92,10 175,0 180,0 182,5 182,5 87,00
2. Kuehl Jan 1971 Německo 91,50 170,0 175,0 180,0 180,0 86,08
3. van der Mee Robin 1967 Nizozemsko 91,05 160,0 165,0 175,0 165,0 79,10
4. Barsony Attila 1966 Maďarsko 89,90 150,0 155,0 157,5 155,0 74,78
5. Wiklund Lars 1964 Švédsko 87,60 140,0 147,5 155,0 147,5 72,09

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ereksonas Darius 1968 Litva 104,20 175,0 180,0 182,5 180,0 80,88
2. Kraemer Thomas 1970 Německo 103,40 165,0 170,0 180,0 165,0 74,41
3. Huemer Franz 1963 Rakousko 103,05 155,0 160,0 165,0 160,0 72,27
4. Majnik Miklos 1969 Maďarsko 101,55 135,0 140,0 142,5 142,5 64,81
5. Wasenius Kaj 1972 Finsko 103,90 120,0 125,0 130,0 130,0 58,49
- Botlík Miroslav 1965 Česká rep. 102,40 155,0 155,0 - - -

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Cserna Janos 1968 Maďarsko 116,65 190,0 190,0 192,5 192,5 82,21
2. Filonenko Serhii 1965 Ukrajina 117,15 175,0 182,5 195,0 182,5 77,80
3. Karlsson Nicklas 1969 Švédsko 114,55 172,5 180,0 182,5 172,5 74,26

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Šoukal Jaroslav 1972 Česká rep. 171,70 157,5 165,0 167,5 167,5 61,78
2. Ball Darren 1970 Velká Británie 120,25 157,5 162,5 165,0 165,0 69,55


Muži masters III

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Olander Roland 1953 Švédsko 64,70 95,0 97,5 112,5 97,5 55,91
2. Piwowarczyk Marian 1961 Polsko 64,00 90,0 95,0 97,5 95,0 54,80
3. Perasalo Hannu 1962 Finsko 65,85 90,0 95,0 97,5 95,0 53,95

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Rajala Erkki 1962 Finsko 72,95 155,0 157,5 158,0 158,0 84,90
2. Asmus Roland 1960 Německo 71,55 100,0 105,0 - 100,0 54,30
3. Malenfant Patrick 1958 Francie 72,80 85,0 90,0 92,5 90,0 48,42

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ring Tomas 1960 Švédsko 82,50 132,5 137,5 142,5 142,5 71,80
2. Graupner Joachim 1958 Německo 79,10 125,0 135,0 140,0 140,0 72,09
3. Schroeter Friedhelm 1961 Německo 80,90 130,0 135,0 135,0 135,0 68,71
4. Sura Ronald 1959 Slovensko 80,00 125,0 125,0 130,0 125,0 63,99
5. Pluhar Janos 1960 Maďarsko 81,15 95,0 100,0 100,0 95,0 48,27

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Nerb Franz 1959 Německo 92,35 160,0 162,5 172,5 172,5 82,12
2. Haensicke Peer 1961 Německo 91,70 152,5 152,5 152,5 152,5 72,85
3. Mandrick Gilles 1959 Francie 90,45 140,0 145,0 145,0 140,0 67,34
4. Ptáček Josef 1953 Česká rep. 91,25 92,5 - - 92,5 44,30

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Rigby Andrew 1962 Velká Británie 104,50 185,0 192,5 201,0 201,0 90,20
2. Couchy Stanislas 1953 Francie 97,40 140,0 150,0 155,0 155,0 71,91
3. Horny Ladislav 1959 Slovensko 103,65 135,0 140,0 145,0 145,0 65,32
4. Bozhyk Andrii 1962 Ukrajina 96,75 110,0 115,0 120,0 120,0 55,85

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Wieninger Werner 1957 Německo 115,25 162,5 165,0 172,5 172,5 74,06
2. Psota Jiří 1962 Česká rep. 109,35 152,5 162,5 165,0 165,0 72,52
3. Schnaderbek Josef 1959 Rakousko 118,95 145,0 155,0 165,0 155,0 65,64

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Meyer Bernd 1961 Německo 126,55 160,0 162,5 172,5 172,5 71,16
2. Gustafsson Yngve 1959 Švédsko 134,20 160,0 165,0 175,0 165,0 66,47
3. Rangnit Helmut 1956 Německo 131,05 120,0 127,5 132,5 132,5 53,89


Muži masters IV

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Marcetic Milovan 1949 Srbsko 57,26 60,0 65,0 - 65,0 39,88

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Anastasjevs Leonids 1941 Lotyšsko 62,90 80,0 85,0 87,5 85,0 49,50

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Terragni John 1947 Dánsko 72,30 105,0 112,5 117,5 117,5 63,44
2. Lorenz Horst 1940 Německo 71,45 100,0 105,0 110,0 105,0 57,05
3. Micius Antanas 1951 Litva 72,70 105,0 110,0 110,0 105,0 56,53

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Baumeister Gerhard 1952 Německo 82,50 115,0 122,5 127,5 127,5 64,24
2. Soušek Antonín 1946 Česká rep. 81,00 107,5 115,0 117,5 115,0 58,49

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Horník Jiří 1948 Česká rep. 89,70 110,0 115,0 120,0 120,0 57,96
2. Ellender Michael 1945 Velká Británie 90,40 90,0 90,0 95,0 95,0 45,71

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Richter Werner 1947 Německo 102,60 160,0 170,0 172,5 172,5 78,08
2. Komppa Seppo 1945 Finsko 99,05 120,0 125,0 130,0 125,0 57,53
3. Borbely-Coroban Petru 1952 Rumunsko 96,85 100,0 105,0 110,0 105,0 48,84
4. Wallin Sven Erik 1951 Švédsko 103,35 100,0 102,5 107,5 100,0 45,11
5. Hromas František 1947 Česká rep. 97,90 70,0 70,0 75,0 75,0 34,71

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Duna Josef 1950 Česká rep. 111,00 120,0 120,0 152,5 120,0 52,39
2. Mracek Franz 1947 Rakousko 109,85 100,0 115,0 120,0 100,0 43,86

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Reinholds Dainis 1951 Lotyšsko 124,80 175,0 185,0 185,0 175,0 72,61



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie