Reklama:
Jen do středy: Protein Extrifit 2270 g + 1000 g ZDARMA
Čas doplnit zásoby proteinů! Vyberte si ze 12 různých příchutí! Více zde.

Jiří Dejmal - strongman trénink ve čtyřech lidech

4.129 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Dnes Vás čeká společný trénink strongmanů Jiřího Dejmala, Lukáše Kruntoráda, Františka Brejchy a Václava Miláčka. Jak řekl Franta, byla to tak trochu průprava na opravdové závody, a tak se chlapům trénink natáhl na téměř tři hodiny. V čáslavské posilovně Jirky Dejmala si naservírovali disciplíny, které by je mohly na první soutěži čekat.

Jako první zvolili tlak s obří kládou, následoval mrtvý tah s autem, které Jirka na poslední sérii vytunil o 130kilového Lukáše, dále si pak dali jednoručku, Viking Press a nakonec výklus s ohradou. Lukáš se ohledně výběru závodů prozatím ještě rozhoduje, stejně jako František, závodit v letošní sezóně ale plánují všichni čtyři. Jirka by rád odjel celou letošní strongman ligu mezi profesionály, pokud mu to práce dovolí, Lukáše čeká jeho první sezóna mezi amatéry. Sezónu letos začátkem května otevřou závody v Aši, kde se utkají jak profesionální závodníci, tak amatéři.

Jirka Dejmal se kromě závodění také podílel na pořádání závodů, které se každoročně konaly v Kutné Hoře. Pro tento rok nad Kutnou Horou prozatím visí otazník, ale rozhodl se uspořádat další závody, a to 1. června v Kolíně, takže pokud Vás zajímají tihle siláci, rozhodně dorazte!


Jiří Dejmal, Lukáš Kruntorád, František Brejcha a Václav Miláček
- strongman tréninkLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 52 sekundami?
NOVÉ INZERÁTYpráce Recepční / osobní trenér
Hledám pracovní uplatnění jako recepční nebo osobní trenér (možno i kombinovaně). Zkušenosti s r...
práce (Sportovní) recepční fitness
Staňte se členem fitness týmu Health & Leisure Clubu Park Holiday. Hledáme kolegy na pozici: (Sportovní) recepční fitness Hledáme: Mladé muže a ženy, kteří chtějí pracovat ve sportovním prostředí, hledají rozmanitou práci, v příjemném a v mladém kolektivu.
práce Vedení skupinových lekcí Fitko V...
Hledáme šikovného lektora/ku skupinových cvičení do Fitka Václavák.
bazar Profi předkopávání Flexsport
Prodám profi předkopávání od značky Flexsport, velmi málo používané. Původní cena 30 500,- Nyní...
bazar Prodám vybavení do posilovny, Crossfi...
Prodám 2 ks kovové tréninkové kladiva (palice) 15kg cena za obě 4000 kč 1 ks zátěžové saně 4000...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra