Reklama:
Hydro od Smartlabsu 2000 g + 908 g ZDARMA
Nejrychleji stravitelný legendární protein nyní v extrémní akci! Více zde.

Strongman show v Nové Dubnici - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Slovenská asociace silných mužů ani zdaleka nekončí! Novinkou mezi akcemi je připravované vyhlášení Středoevropského poháru silných mužů. Do profesionální ligy střední Evropy se zapojilo letos 31 závodníků. Vítězem se už počtvrté stal Konstantin Ilyin, který absolvoval z osmi kol hned šest závodů. Na nich získal v sezóně první, druhé, třetí, čtvrté, páté i šesté místo. V závěrečném součtu tak o 6 bodů předstihl stříbrného Rafala Kobylarze, kterého jsme mohli vidět na pěti kolech. Třetí místo vybojoval Bělorus Cyfra (zúčastnil se sedmi kol), který se v aktuální sezóně nesmírně zlepšil. Dokázal dokonce zvítězit na závodech středoevropského poháru v Liptovském Mikuláši.

V první patnáctce se objevilo kvarteto Slováků, nejvýše Igor Petrík (7. místo), za ním František Piros (11. místo) a Braňo Golier (12. místo). Překvapením sezóny byl Peter Puha (15. místo). A proč se v bodování profi ligy objevil i amatér Puha? Výkonný výbor SASIMu umožňuje start na profi závodě těm amatérským závodníkům, kteří skončí do pátého místa na mistrovstvích Slovenska silných mužů. Takto si poměřili svoje schopnosti Puha anebo Šuľan, který už je momentálně profesionálem.

Ale vraťme se k vyhodnocení poháru. Dvojice Gabrhel - Guga, členové výkonného výboru SASIMu, se rozhodla zpestřit dekorování vítěze poháru akcí, jaká na Slovensku ještě nebyla. Po dohodě s městem Nová Dubnica a starostou Marušincem se rozhodla uspořádat v kině Panorex už 29. října od 18:00 Strongman show!

Co to znamená? Pozvaní závodníci zajistí divákům nezapomenutelný zážitek! Vítěz Konstantin Ilyin předvede pokus o zápis do knihy rekordů Asociace Evropského poháru silných mužů, která je zastřešující asociací středoevropského poháru, ve zdvihu 120kg jednoručky během jedné minuty!

Něco podobného se pokusí předvést i František Piros, který je jedním z nejlepších závodníků ve zdvihu klády nejen na Slovensku, ale i v Evropě a ve světě. Začne zvedat 135kg kládu, jejíž váha se bude postupně navyšovat. Pevně věříme, že se mu podaří překonat magickou hranici 200 kg.

Zajímavý bude hlavně souboj Rafala Kobylarze s Čestmírem Šímou. Kobylarz skončil v celkovém bodování středoevropského poháru druhý, je účastníkem závodu o nejsilnějšího muže světa a letošním vítězem Meče Matúša Čáka. A co oba čeká? Mrtvý tah patří k nejzajímavějším disciplínám silových sportů. Letos se Eddiemu Hallovi podařilo zvednout činku s váhou 500 kg. Čestmír s Rafalem začnou na váze 320 kg a doufáme, že oba zvládnou překonat 400 kg. Kde se váha zastaví, uvidíme už 29. října v kině Panorex!

O další evropský rekord zabojuje Volodymyr Cyfra, který skončil v celkovém bodování třetí. Soupeřem mu bude Igor Petrík, trojnásobný nejsilnější Slovák. V cestě za rekordem jim bude stát 150 kg v každé ruce. Tušíte správně, budou držet pár 150kg kufrů na maximální čas! Potlesk publika je určitě vyburcuje k maximálnímu výkonu, uvidíme, kde se zastaví časomíra stopek mezinárodního rozhodčího Pavola Gugy, který bude dohlížet na správnost pokusů Strongman show. Ve výdrži na maximální čas budou soupeřit také Branislav Golier s Peterem Rekeneiem, ale tentokrát v disciplíně známé jako krucifix.

Tohle je jen pár zajímavostí, na které se můžete už 29. října od 18:00 těšit v kinosále kina Panorex v Nové Dubnici. Postupně se dozvíte i o silových výkonech závodníků, kteří se akce zúčastní. Sledujte naše stránky nebo facebookovou fanpage Slovakstrongman!

Přijďte podpořit silácké výkony, zhlédnout skvělou show a podívat se na velkolepé vyhodnocení Středoevropského poháru silných mužů! Těšíme se na Vás!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
jari (15:11) • Jsi hodně vnímavý, i tohle samozřejmě hraje velkou roli :)
magazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
Spazik (14:36) • Potom v USA je hodně černochů -> lepší genetika pro BB :)
magazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
KKarmasin (09:37) • S tím hodnocením Německa zapomínáte na jednu věc a to, že jejich národní IFBB federace...
magazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
Jay32 (02:07) • Vše je relativní. Němci tam taky měli v OPEN svého času několik borců najednou, na Mr....
magazínFreimen´s FEST: nová generace silově-...
Freimen (17:22) • Ahoj, úplně v pohodě, takovýhle systém určitě dává smysl ;-) Ať Ti trénink pěkně šlape...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra