Reklama:

Hvězdy českého MMA se představí
v březnu v Hradci Králové

Ronnie.cz > Powerlifting > Bojové sporty

[Tisková zpráva] Praha, 2. února 2014 - Hvězdná jména českého MMA (Mixed Martial Arts), tohoto nejkomplexnějšího bojového sportu, se v pátek 7. března představí na velkém galavečeru v Hradci Králové. Tamní zimní stadion bude hostit jedinečnou sportovní podívanou s názvem MMAA Arena 3, při které se ta nejzvučnější jména české scény střetnou v osmihranné kleci, tzv. oktagonu, s prvotřídní zahraniční konkurencí. Akci pořádá Česká asociace smíšených bojových umění (MMAA), která poprvé takto významnou sportovní akci dopřeje i mimopražskému publiku.

Největší hvězdou na startovní listině je bezesporu Karlos Vémola, jediný Čech, který kdy okusil atmosféru nejprestižnější světové soutěže v tomto sportu, americké UFC. Po jeho posledních dvou výhrách na české půdě a získání titulů šampióna ve střední váze obou asociací (MMAA a GCF) se tak poprvé český fanoušek může těšit na jeho srovnání se stejně kvalitní evropskou konkurencí.

Ale ani další jména na startovní listině nejsou jen "do počtu". V kleci se představí také Petr Kníže, první soupeř Karlose Vémoly na české půdě z listopadu loňského roku, dále Petr Ondruš, několikanásobný mistr světa v kickboxu, nebo Bohumil Lungrik jakožto hradecký matador patřící do špičky českého MMA.

Soupeřem Karlose Vemoly bude polský bojovník Piotr Strus, mistr světa v čínském boxu (sanda) a veterán jednoho z největších evropských MMA turnajů KSW. Piotr Strus trénuje ve stáji trenéra Pawla Nastuli, který je zlatým medailistou z olympijských her v Atlantě v judu a dvojnásobným mistrem světa v judu. Fanoušci MMA ho znají především díky působení v legendární japonské sérii Pride FC.

"Osobně jsem moc rád, že se nám podařilo na tuto akci dostat tolik hvězdných českých borců, kteří navíc nebudou zápasit proti sobě, ale proti evropské konkurenci. Nejsem si jist, jestli fanoušci MMA budou mít ještě někdy v budoucnu šanci sledovat na jedné soutěži Vémolu, Knížete a Ondruše najednou. Čeká nás velký večer," říká André Reinders, sám hvězda tuzemského MMA a zároveň viceprezident České asociace smíšených bojových umění.

Celý galavečer nabídne celkem devět profesionálních zápasů, jejichž obsazení bude v následujících dnech zveřejňováno a jednotliví bojovníci budou veřejnosti postupně představováni. K tomu nebude chybět doprovodný program včetně tematické audiovizuální produkce. Díky tomu, že se Česká asociace smíšených bojových umění stala mediálním partnerem filmu 300: Vzestup říše, bude celý večer koncipován v duchu gladiátorských her 21. století.

Navíc se fanoušci MMA mohou těšit na speciálního hosta ze zahraničí.

O galavečeru Arena 3

Datum: 7. března 2014
Čas: 19:00
Místo: Zimní stadion Hradec Králové, Komenského 1214/2, Hradec Králové (mapa zde)
Předprodej: Ticketportal (ČR, Polsko) od středy 5. 2. 2014

Hlavní část startovní listiny:

  • Karlos Vémola (ČR) vs. Piotr Strus (Polsko)
  • Petr Kníže (ČR) vs. Kacper Karski (Polsko)
  • Petr Ondruš (ČR) vs. Mateusz Ostrowski (Polsko)
  • Bohumil Lungrik (ČR) vs. Warren de Reuck (Velká Británie)
  • Makhmud Muradov (ČR) vs. Krzysztof Klepacz (Polsko)
  • Petr Neplech (ČR) vs. Peter Čapkovič (Slovensko)


Trailer k filmu 300: Vzestup říše


Plakáty k zápasůmLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 94 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMichael Toscano ladí formu na profi d...
moab (08:38) • Nešlo by zobrazování fotek v galerii vrátit do původní verze? Ta byla sice hrozná (okno...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Patrick (12:31) • Ja som len preletel vysledky diky MiroErasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra