Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
Podle mě horolezení (navíc takovéhle extrémní) patří do stejné kategorie sportů jako kulturistika. Ta také stěží najde pochopení u obyčejných lidí nebo u těch, kteří dělají něco jiného. Možná, že výlezt na vrchol osmitisícovky je podobný pocit jako držet sošku Sandowa, nebo třeba lepší. To s egem skutečně nemá co dělat....
já bych se po takovém všeobecném odmítání tvého názoru na tomto webu taky odmlčel...:)
nebo to bude egem?:)
`na Vašom mieste by som sa po tejto OTRASNEJ skúsenosti... na tieto aktivity vykašľal`.
To je přesně to, co odděluje průměrné lidi od mistrů. Mistr nepřestane a jde dál, dokuď to jde.
...ale zase si zober, že... sponzoring v takom okrajovom `športe` (je to šport ?, neviem...) je vecou, kde sa peniaze sponzorovi asi ťažko vrátia... Či ?
A tie prsty... Neviem pán Jaroš, ale... na Vašom mieste by som sa po tejto OTRASNEJ skúsenosti... na tieto aktivity vykašľal. Či ego nepustí ? ... Nuž, budete sa musieť sám rozhodnúť...
to souhlas

..... jinak mě zase mrzí že máme takové lidi i v naší malé zemi a nikdo jim nepomáhá ! (sponzoring ) přeci jen ta vybava a cesty musí být finančně strašně náročné .... hlavně že tady každej junior brečí po sponzorovi
uff ty nohy jsou teda hodne neprijemny, doted nechapu, ze i kdyz jde kvalita vybaveni nahoru, tak tem omrzlinam se porad uplne zabranit nedari ..
