Reklama:

Aminostar Contest Tour čeká poslední výzva: velké open finále

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Ve čtyřech soutěžních kolech se bojovalo o největšího siláka čtyř vybraných fitek. Teď je na řadě účast těch nejlepších na jednom místě. Aminostar Contest Tour čeká velké open finále, kterého se může zúčastnit i kdokoli z nově příchozích a vyzvat tak největší siláky jednotlivých kol na přímý souboj o absolutního vítěze! Ve čtvrtek 16. února se v K&K Family Fitness odehraje poslední dějství jedinečné tour, které rozhodne, kdo je nejsilnější. Přijďte si užít elektrizující atmosféry a top výkonů. Přijďte soutěžit, nebo povzbudit své favority. Přijďte na Aminostar Contest Tour!

Už během základních kol byly k vidění hodně zajímavé výkony a také známá jména ze světa silových sportů:

Prvního kola se zúčastnil například šestý muž z mistrovství světa v kulturistice z roku 2009 Vlastimil Kalaš, který nazvedal v součtu 440 kg a bral hned na úvod soutěže bronz za necelých 380 bodů. Překonala ho další dvě známá jména: loňský mistr Evropy v mrtvém tahu Vladimír Tuček, který vytvořil rekord v této disciplíně i v rámci Aminostar Contest Tour, když zvládl v mrtvém tahu 280 kg při tělesné váze 88,3 kg! Nejlepším mužem základních kol se stal vítěz hned toho úvodního - Vladimír Kadlec soutěžící v silovém trojboji.

Druhé kolo zase přilákalo zatím nejstaršího účastníka - 66letého mistra světa v silovém trojboji Pavla Sojku (kategorie nad 60 let). Zároveň ve Vysočanech účastníci soutěže hojně využívali rad hlavního patrona soutěže, mistra světa v silovém trojboji Tomáše Kalenského, který nebude chybět ani na finále.

Ve třetím kole padla podruhé a naposledy dvousetkilová meta v bench-pressu. Dva metráky vytlačil vítěz tohoto podniku Martin Hofman, který ve finále může bojovat i o stupně vítězů. Podruhé také zasáhla do soutěže žena - po Petře Švadlenkové se zúčastnila také Adéla Koudelková.

Čtvrté kolo vyhrál vicemistr Čech v silovém trojboji Martin Šafář, který se blýskl výkony 182,5 kg na bench-pressu a 265 kg na mrtvém tahu - při tělesné hmotnosti 100,7 kg. Po přepočtu se mu tak podařilo prakticky dorovnat nejlepší výkon týmového kolegy Vladimíra Kadlece. I jejich přímý souboj může nabídnout čtvrteční odpoledne…

Finále Aminostar Contest Tour tak slibuje zajímavou podívanou, do které může zasáhnout kdokoli další. Pro všechny je to však především velká výzva popasovat se s těmi nejlepšími a nejsilnějšími a užít si opravdu soutěžní atmosféru. Teď už jde totiž do tuhého, blíží se vrchol Aminostar Contest Tour! Přijďte soutěžit, nebo povzbudit ostatní borce ve finále. Začínáme od 13 hodin v K&K Family Fitness v Praze na Vinohradech (Vratislavova 4, Praha 2). Veškeré podrobnosti a aktuality naleznete na oficiálním webu Aminostar Contest Tour.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 65 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra