Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
nevim, kolik ma retez tloustku oka ... navic to je 2x, nahore teda takovej xindl.. dejme tomu jen jedna sirka ... tak ze srandy ...
http://www.mizici.com/article.php?aid=609 ,nedelam reklamu, ale je tam tabulka.. pul centimetrovej drat unese 401kg a trha se pri skoro 500 kg, ta dynamika a torze snizi o neco unosnost... ale bude to pekelna sila
vsimnete si jak pusobi na ten retez do rotace...v tom je ten fígl...tan retez v tahu by neurval ani slon ale do rotace jak vyuzije ty oka co ma na ruce a na noze tak to zlomi...je to proste finta...nerikam ze to zvladne kazdej salat, to ne :)
co mas s denisem ? vsak dela paku a ma palec u ruky jako ty nohu :)
Myslim ,ze tohle neni komediant a zaslouzil by si vice pozornosti, nez ty klamackove z cirkusu.Komu neco rika jmeno Denis Cyplenkov ,tak uz vi.
