Reklama:

Slovenský pohár silných mužů #5 (Bánovce) 2011 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Letošní ročník Slovenského poháru silných mužů se pomalu ale jistě chýlí ke konci. Čtyři těžké soutěže, které daly zabrat všem našim borcům, skončily a zbývá už jen poslední finálové kolo, které proběhne v Bánovcích nad Bebravou. Zde již několik let připravuje závod ve spolupráci se společností SASIM Braňo Golier a není pochyb o tom, že to nebude jednoduché klání. Vždyť už disciplíny této akce mluví samy za sebe. Na co se tedy můžeme letos v Bánovcích těšit?

Na úvod nás čeká zvedání klády o váze přibližně 115 kg. Úvodní disciplíny se nám pěkně střídaly kolo po kole. V Prievidzi to byla kláda, v Dubnici náprava, ve Zvolenu kláda a v Bystrici náprava. V Bánovcích nás proto nyní čeká kláda s neobvyklou hmotností, která prověří sílu ramen všech borců.

Jako druhé přijde na řadu nošení 120kg kufrů společně s ohradou o váze 300 kg, kterou budou závodníci přenášet na vzdálenost 15 m. O vítězi této disciplíny rozhodne nejrychlejší čas.Převracení pneumatiky je tradiční siláckou disciplínou, a to i na amatérských soutěžích. Borci zvládají 400kg pneumatiku, a proto jsme se rozhodli dát na finále pneumatiku o hmotnosti celých 600 kg! Uvidíme, kdo ze závodníků zvládne převrátit pneumatiku za co nejkratší čas!

Tažení kamiónu je v pořadí čtvrtou disciplínou, která je u diváků velmi oblíbená, avšak pro siláky náročná. Sedmitunová zátěž bude jistě pro strongmany po předchozích třech disciplínách velice těžké sousto.

Na závěr akce je připraveno zvedání betonových koulí o hmotnosti 100, 130 a 150 kg na stůl. Poslední, pátá disciplína bývá mnohdy tou, která rozhodne o vítězi akce.Všechny tyto disciplíny činí z finále Slovenského poháru silných mužů náročný závod, a kdo chce zvítězit, musí se dobře připravit. Samozřejmě mu nesmí chybět pověstné sportovní štěstí. O prvním místě je prakticky rozhodnuto, ale zajímavé bude sledovat další příčky pořadí. Na třetí místo jsou totiž dokonce až tři adepti. Uvidíme, komu se podaří urvat bronzovou medaili.

Vše se dozvíme již tuto sobotu 13. srpna 2011 v Bánovcích nad Bebravou. Začátek je naplánován na 14. hodinu na parkovišti před nemocnicí. Těšíme se na Vás!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVirtuální šílenství pokračuje: NPC za...
Marczus (16:47) • No konecne, ze tohle nekoho napadlo!!! Kdyz uz mame online trenery, vyzivove poradce, t...
magazínTutoriál: Jak ušít fitness roušku
eSko (13:27) • Dle ochlupení rukou bych tipoval, že krok č. 4 zabere úplně nejvíc času z celého proces...
magazínArnold Schwarzenegger: "Zůstaňte fit!...
ygg (11:07) • Nejen ... třeba min týmy NBA mají zakázáno využívat svá vlastní tréninková zařízení. Re...
magazínArnold Schwarzenegger: "Zůstaňte fit!...
Arnold Strong (10:18) • A oni jsou zavřené posilovny po celých usa?
magazínBlessing Awodibu: virtuální profesion...
LeToucan (18:38) • Tak, je to v podstatě jeho práce, youtube/kulturistika. Spousta lidí ze sebe na netu dě...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra