Reklama:

Slovenský pohár silných mužů #5 (Bánovce) 2011 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Letošní ročník Slovenského poháru silných mužů se pomalu ale jistě chýlí ke konci. Čtyři těžké soutěže, které daly zabrat všem našim borcům, skončily a zbývá už jen poslední finálové kolo, které proběhne v Bánovcích nad Bebravou. Zde již několik let připravuje závod ve spolupráci se společností SASIM Braňo Golier a není pochyb o tom, že to nebude jednoduché klání. Vždyť už disciplíny této akce mluví samy za sebe. Na co se tedy můžeme letos v Bánovcích těšit?

Na úvod nás čeká zvedání klády o váze přibližně 115 kg. Úvodní disciplíny se nám pěkně střídaly kolo po kole. V Prievidzi to byla kláda, v Dubnici náprava, ve Zvolenu kláda a v Bystrici náprava. V Bánovcích nás proto nyní čeká kláda s neobvyklou hmotností, která prověří sílu ramen všech borců.

Jako druhé přijde na řadu nošení 120kg kufrů společně s ohradou o váze 300 kg, kterou budou závodníci přenášet na vzdálenost 15 m. O vítězi této disciplíny rozhodne nejrychlejší čas.Převracení pneumatiky je tradiční siláckou disciplínou, a to i na amatérských soutěžích. Borci zvládají 400kg pneumatiku, a proto jsme se rozhodli dát na finále pneumatiku o hmotnosti celých 600 kg! Uvidíme, kdo ze závodníků zvládne převrátit pneumatiku za co nejkratší čas!

Tažení kamiónu je v pořadí čtvrtou disciplínou, která je u diváků velmi oblíbená, avšak pro siláky náročná. Sedmitunová zátěž bude jistě pro strongmany po předchozích třech disciplínách velice těžké sousto.

Na závěr akce je připraveno zvedání betonových koulí o hmotnosti 100, 130 a 150 kg na stůl. Poslední, pátá disciplína bývá mnohdy tou, která rozhodne o vítězi akce.Všechny tyto disciplíny činí z finále Slovenského poháru silných mužů náročný závod, a kdo chce zvítězit, musí se dobře připravit. Samozřejmě mu nesmí chybět pověstné sportovní štěstí. O prvním místě je prakticky rozhodnuto, ale zajímavé bude sledovat další příčky pořadí. Na třetí místo jsou totiž dokonce až tři adepti. Uvidíme, komu se podaří urvat bronzovou medaili.

Vše se dozvíme již tuto sobotu 13. srpna 2011 v Bánovcích nad Bebravou. Začátek je naplánován na 14. hodinu na parkovišti před nemocnicí. Těšíme se na Vás!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 34 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra