Reklama:
Protein Caffé Latte v akci 1+1!
Zbývá jen 45 ks za exkluzivní cenu! Více zde.

Česko-slovenský pohár strongman týmů #2 (Piešťany) 2011 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Jako již tradičně, i letos se setkávají siláci v lázeňském městě v Piešťanech na Slovensku. Tentokrát bude mít soutěž nově podobu souboje dvou týmů z Česka a Slovenska. První kolo tohoto seriálu se odehrálo ve Staré Kremničce a český tým ve složení Edward Vojtěch, Jiří Janda, Tomáš Vicherek a Miroslav Brabenec vybojoval nejen celkové vítězství, ale také první čtyři pozice v soutěži jednotlivců. Složení českého týmu bude i tentokrát prakticky totožné, pouze Edwarda Vojtěcha vystřídá Jan Pluháček.

Soutěžní disciplíny

První disciplínou bude zdvih 110kg klády v časovém limitu dvou minut, kde se vystřídají všichni závodníci z obou týmů a počítat se bude celkový součet platných pokusů.

Převracení pneumatiky na vzdálenost 50 metrů určitě dalo v prvním kole poháru týmů zabrat každému. Stejná disciplína bude závodníky čekat i tentokrát, pouze trasa bude kratší. Rozhodovat bude nejrychlejší čas.

Přenášení 120kg kufrů na vzdálenost 40 metrů znamená, že každý člen týmu popoběhne pouhých 10 metrů. Rozhodovat tedy bude hlavně koordinace a sehranost závodníků.

Čtvrtá disciplína v pořadí prověří výdrž a statickou sílu. Půjde o držení takzvané Piešťanské berle na maximální čas. Jde o variaci známé disciplíny zvané krucifix.

Závěrečnou disciplínou soutěže bude přitahování traktoru generálního sponzora tohoto ročníku soutěže, společnosti Moreau Agri. Tato divácky atraktivní disciplína dá všem určitě pořádně zabrat.

Budeme držet palce českému týmu a opět se můžete těšit na reportáž ze soutěže!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 5 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra