Reklama:

Pohronský silák 2011: Slovenský pohár silných mužů #3 a #4 (Zvolen, B. Bystrica) - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Také letos se všichni těšíme na soutěž nesoucí název Pohronský silák 2011. První dvě kola proběhla již v minulém roce. Po úspěšném úvodním ročníku tak soutěž pokračuje i letos, přičemž se zároveň stává 3. a 4. kolem Slovenského poháru silných mužů 2011. Klání strongmanů bude probíhat od 15. do 16. 7. 2011 a siláci se společně setkají vždy o třetí hodině odpolední.

V tyto dny tak proběhnou následující dva závody. Jeden se uskuteční v pátek 15. července ve Zvolenu a vyvrcholení soutěže se odehraje 16. července před obchodním centrem Europa, které je mimo jiné také generálním partnerem ročníku 2011. Pro závodníky není jednoduché zvládnout dva závody po sobě bez regenerace, a proto bude velmi zajímavé sledovat, kdo zvítězí. Pozváni jsou také čeští závodníci a spojení dvou národů připraví jistě velice zajímavý závod.

Ve Zvolenu se mohou diváci těšit na zvedání 110kg klády, nošení koulí o váze 100 kg a 130 kg na vzdálenost, převracení 400kg pneumatiky, kachní běh a na konci zajímavé a náročné tažení kamiónu. Těchto pět obtížných disciplín prověří nejednoho strongmana. Pan Grznár, který měl na starosti již minulý ročník, slibuje, že letos bude podívaná ještě velkolepější a pro diváky mnohem zajímavější. Uvidíme, zda se mu podaří zajistit obrovskou obrazovku, která by měla snímat záznam soutěžního klání, aby i diváci, kteří budou stát opodál, viděli dobře celé zápolení siláků.V Banské Bystrici se nejprve začínalo s MSR v Podlavicích, a to za pomoci Miloška Ursíniho, který bude v letošním roce čestným hostem. Díky němu byla v tomto regionu zahájena úspěšná spolupráce. Následující první ročník Pohronského siláka ukázal, že Bystricané si siláky velmi oblíbili. Proto budou i tento rok strongmani ze Slovenska soupeřit o titul Pohronie. Letošní závod však bude na jiném místě. Před nákupním centrem Europa se setká špička Slovenského poháru silných mužů a diváci budou moci zhlédnout zvedání 110kg nápravy, nošení 120kg kufrů, převracení 400kg pneumatiky, přenášení erbu města Banská Bystrica a následně přitahování kamiónu DAF od firmy STAB DAF. Diváci se jistě nudit nebudou, i pro ně jsou navíc připraveny soutěžní disciplíny.

Akce se koná pod záštitou předsedy Banskobystrického samosprávního kraje, s podporou měst Zvolen a Banská Bystrica, generálním partnerem je pak Obchodní centrum Europa. SASIM (Slovenská asociace silných mužů) připraví jistě nezapomenutelný zážitek. Srdečně Vás všechny zveme a těšíme se na Vás.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

16.07.21:40s.sman - Tak i v B. Bystrici vyhrál Tomáš.
15.07.20:08s.sman - Tak první ze dvou závodů vyhrál Tom Vicherek*79*
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra