Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Ze ty provazky to vydrzej co?
jak davaj na ct1 ten svte rekordu tak ted tam byl Zekon a machroval jak utah dva a taky svetovej rekord jak nakej chlapek utah snad na dvacet metru letadlo tusim boing to byl mazec.
hehe :)
Tak o víkendu to půjdem zkusit,co řikáš?

Hodnocení: 0
ATP Vykon urcite peknej, ale prijde mi to jako sport na efekt. Vzdyt by stacilo trochu lip promazat kamionum kolecka, prifouknout kola, misto asfaltu s tim vlitnout na beton a musi "utahnout" o deset tun vic...
