Reklama:

Meč Matúša Čáka 2011 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Je to už 15 let, co se v Trenčíně scházejí siláci z různých zemí, aby bojovali v soutěži o meč Matúša Čáka Trenčianského. Jedinečná a prestižní akce se letos pořádá společně s akcí Splanekor, která také neodmyslitelně patří k počátku léta v Trenčíně. Po této akci následuje Evropský pohár silných mužů, při němž až tuhne krev v žilách. Díky partnerům akce a organizátorům jsme pro diváky připravili pět těžkých disciplín.

Tou první bude zvedání těžké nápravy. Její hmotnost dosáhne celých 130 kg. Tato zahřívací disciplína, jejímž partnerem je Motor Car Trenčín, prověří sílu ramen závodníků. Uvidíme, kdo si s těžkou nápravou poradí nejlépe.

Druhou zkouškou bude zvedání aut Mercedes C Coupé, které na akci zapůjčí již zmíněný partner Motor Car Trenčín. Novinky motoristického trhu prověří záda borců, pro které jistě nebude jednoduché zvednout zadní nápravu tohoto auta.

Co by to bylo za Meč Matúša Čáka, kdyby na akci chybělo přenášení 150kg meče. Tato disciplína bude spojena také s převracením těžké, až 400 kg vážící pneumatiky. Určitě bude napínavé, kdo zvládne tuto disciplínu za nejkratší čas.

Zvedání betonových koulí o váze 130 kg, 150 kg, 170 kg a 190 kg na stůl bude čtvrtým měřením sil. Hotel Ostrov, který je i generálním partnerem akce, ubytuje a zajistí stravování borcům, kteří za to předvedou divákům, jak se tyto těžké betonové koule zvedají.

Na závěr akce je připravena disciplína, jejímž partnerem jsou kuchyně Oresi Trenčín, a tou jsou schody síly. Zvedání břemen na tyto ocelové schody pak rozhodne o novém vítězi Evropského poháru silných mužů.

Akce se koná pod záštitou předsedy trenčínského kraje Pavla Sedláčka, s podporou starosty obce Zamarovce a s pomocí partnerů, kterými jsou hotel Ostrov, Oresi kuchyně, Motor Car Trenčín, odtahová služba Tiso, Bytas, Regal Sistem. Srdečně Vás zveme na akci, na které se představí ti nejlepší z České a Slovenské republiky, z Polska a Ukrajiny.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra