Reklama:
Zbývá už jen 67 ks kusů!
100 % Whey Protein + 500 g zdarma, vyberte si z 11 příchutí dříve, než dojdou zásoby! Více zde.

Slovenský pohár silných mužů #2 (Dubnica) 2011 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Po úspěšném vstupu do nové sezóny siláků Slovenského poháru silných mužů v Prievidzi se přesuneme v neděli 19. června do Dubnice nad Váhem na druhé kolo! Klání začíná v 15:00 v areálu restaurace Rockstar Pub.

V prvním kole zvítězil Jaroslav Daňo, který si tak připsal plný počet bodů za první místo, za ním Viktor Horeš a třetí Martin Dulai. Uvidíme, kdo zvítězí ve druhém kole v Dubnici, kam budou přizváni i čeští závodníci. Připraveno je pět disciplín.

První bude zdvíhání nápravy. V Prievidzi se zdvíhala 100kg kláda, v Dubnici budou zdvíhat o něco těžší nápravu, která bude mít přibližně 110kg.

Druhou zkouškou siláků bude již tradičně 400kg pneumatika, která dá určitě pořádně zabrat všem. Uvidíme, kdo za nejrychlejší čas převrátí 400 kilogramů vážící pneumatiku.

Třetí překážkou bude 320kg vážící Super Yoke. Těžké závaží, které siláci nesou na zádech na vzdálenost. Objevuje se v této sezóně i na Slovenském poháru poprvé. Loni siláci přenášeli Super Yoke v Banské Bystrici.

Čtvrtým soupeřením bude běh se závažím, které siláci nesou mezi nohama. Tato disciplína bude spojena s nesením dubnického stromu, který je i v městském erbu.

Poslední disciplínou bude zajímavé přehazování 130kg koule přes překážku.

Uvidíme, komu se podaří zvítězit ve druhém kole Slovenského poháru silných mužů. Zda vyhraje opět Jaro Daňo, nebo překvapí někdo nový, zjistíme 19. 6. v Dubnici nad Váhem v areálu Rockstar Pub. Začátek je naplánovaný na 15. hodinu, tak to nepropásněte.

Zároveň zveme i nadějné strongmany, kteří by chtěli závodit ve Slovenském poháru. Stačí přijít a vyzkoušet! Možná jeden z Vás předežene siláky!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTipovací soutěž - Japan Pro 2019
LeToucan (12:17) • Ten Igor si teda dává nálož, zvládne vůbec tolik soutěží po sobě? :D
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra