Reklama:
Zbývá už jen 81 ks kusů!
100 % Whey Protein + 500 g zdarma, vyberte si z 11 příchutí dříve, než dojdou zásoby! Více zde.

Mistrovství Slovenska
silných mužů 2011 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

V neděli 1. května od 13 hodin začíná sezóna strongman soutěží na Slovensku tím největším ze série závodů - Mistrovstvím Slovenska silných mužů, kde stejně jako každý rok, i letos změří síly závodníci ze Slovenského poháru amatérů společně s profesionálními strongmany, účastníky Česko-Slovensko-Polského poháru.

Těšit se můžete na loňského vítěze Michala Petríka, poslední roky "vždy druhého" Františka Piroše, který chce letos už konečně získat zlato, ale i na další tradiční účastníky strongman soutěží na Slovensku. Hlavní hvězdou mistrovství bude samozřejmě nejúspěšnější slovenský strongman, pětinásobný nejsilnější muž Slovenska Branislav Golier, který loni kvůli zranění na této soutěži nestartoval, a tak má letos ještě větší motivaci.

Tento zkušený slovenský reprezentant, který si svými výkony už vybudoval respekt i v zahraničí, se umístil v minulém roce na 9. místě v hodnocení soutěží profesionálů Champions League, když obsadil 8. místo ze 16 závodníků na soutěži v Íránu a 4. místo v Bratislavě, což se dosud žádnému slovenskému závodníkovi nepodařilo!

V areálu zámeckého parku v Malackách bude k vidění bojovnost a extrémní síla a rádi bychom Vás na tuto soutěž pozvali, pokud Vás láká vidět nejsilnější muže Slovenska v akci.

S pozdravem Pavol Guga.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra