Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Mistrovství Slovenska
silných mužů 2011 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

V neděli 1. května od 13 hodin začíná sezóna strongman soutěží na Slovensku tím největším ze série závodů - Mistrovstvím Slovenska silných mužů, kde stejně jako každý rok, i letos změří síly závodníci ze Slovenského poháru amatérů společně s profesionálními strongmany, účastníky Česko-Slovensko-Polského poháru.

Těšit se můžete na loňského vítěze Michala Petríka, poslední roky "vždy druhého" Františka Piroše, který chce letos už konečně získat zlato, ale i na další tradiční účastníky strongman soutěží na Slovensku. Hlavní hvězdou mistrovství bude samozřejmě nejúspěšnější slovenský strongman, pětinásobný nejsilnější muž Slovenska Branislav Golier, který loni kvůli zranění na této soutěži nestartoval, a tak má letos ještě větší motivaci.

Tento zkušený slovenský reprezentant, který si svými výkony už vybudoval respekt i v zahraničí, se umístil v minulém roce na 9. místě v hodnocení soutěží profesionálů Champions League, když obsadil 8. místo ze 16 závodníků na soutěži v Íránu a 4. místo v Bratislavě, což se dosud žádnému slovenskému závodníkovi nepodařilo!

V areálu zámeckého parku v Malackách bude k vidění bojovnost a extrémní síla a rádi bychom Vás na tuto soutěž pozvali, pokud Vás láká vidět nejsilnější muže Slovenska v akci.

S pozdravem Pavol Guga.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Jan777 (23:04) • Myslím, že oni sami dělají vše pro to, aby se z Olympie-svátku všech kulturistů a fanou...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (23:01) • Už jsem to právě zaznamenal. Údajně má vítězi připadnout jeden milion dolarů. Což je te...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (22:55) • Já nemám problém vést normální diskuzi, ale rád provokuju :) Když udělám chybu, tak ji...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
th.0th (20:35) • Hezkyyy! Takovou sebereflexi jsem nečekal. Palec nahoru!
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (18:12) • Copak Tommy? Sám se mi to bojíš napsat? :) th.0th : Uznávám, že způsob, kterým jse...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra