Reklama:

MČR v silovém trojboji
masters 2011 - reportáž

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

[Text: Vlach Petr] V sobotu 23. 4. se v Krnově konal 19. ročník Mistrovství České republiky v silovém trojboji masters. (Výsledky naleznete zde.) Účast byla opravdu hojná: 48 závodníků, z toho 3 ženy. Po prezentaci a úvodním ceremoniálu se spustil dlouhý maratón pokusů - i přes skvělou práci nakladačů byly závody ukončeny vyhlášením a předáním cen až ve 21:00. Celé závody proběhly ve výborné atmosféře.

Mezi ženami byla k vidění čerstvá držitelka světového rekordu v bench-pressu Hana Takáčová, která předvedla i v Krnově nový rekord v trojboji. Rekordů bylo díky novým limitům k vidění opravdu hodně.

Nádherný výkon v kategorii masters 3 předvedl i domácí závodník a zakladatel krnovského oddílu Václav Stuchlík, když vytvořil dva nové rekordy a vybojoval první místo ve váze do 93 kg a druhé místo v celkovém hodnocení masters 3. Absolutním vítězem této kategorie se stal Bedřich Řechka z Domažlic a třetí místo obsadil Václav Primus z Pelhřimova.

V kategorii masters 2 předvedl krásný výkon Josef Máška z Pelhřimova, který v 56 letech ve váze do 105 kg nazvedal úctyhodných 732,5 kg, což znamenalo nový český rekord v trojboji, titul mistra ČR a absolutního vítěze masters 2. Druhé místo v absolutním pořadí bral domácí závodník Krayzel Rémy (mistr ČR do 83 kg), třetí skončil Zdeněk Šudoma z Mladé Boleslavi (vicemistr ČR do 105 kg).

Nejvyšší výkony byly k vidění v kategorii masters 1 (do padesáti let). Absolutním vítězem se stal Zoltán Kanát z Olympie Zlín, který o více než 100 kg vyhrál kategorii do 120 kg. Stal se zaslouženě mistrem ČR a jeho trojboj 837,5 kg je novým českým rekordem. Druhým v absolutním pořadí se stal Gryga Jiří, taktéž z Olympia Zlín, mistr ČR do 105 kg, jehož trojboj 790 kg se stal novým českým rekordem. Třetím borcem se stal domácí závodník Milan Greguš za celkový výkon 737,5 kg (mistr ČR do 93 kg).

O nádherný výkon se postaral vítkovický Jiří Kati, který v bench-pressu dostal nad hrudník úctyhodných 252,5 kg, což je nový český rekord v kategorii do 93 kg.

Velké poděkování určitě patří organizačnímu týmu, Tomáši Polesovi a nakladačům za bezproblémový chod závodů, v neposlední řadě pak městu Krnov a sponzorům: Geneva Steel, Vitalmax, Hermes, Flora, Kres, Bosch, Levné nářadí.cz, Zdeněk Koritar-Nábytek, Zlatnictví Perleť, Pro-Bonell, Deník.


Mistrovství ČR v silovém trojboji masters 2011 - fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra