Reklama:

Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen 2011 - rekordy

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
+7 hlasů maska0001 - dopingové kontroly jako federace neplatíme, ale jdou na ..
+4 hlasy maska0001 - podle nových pravidel platných od 1.1.2011 se všechny reko..
+3 hlasy Iva Malá - Děkuji za odpovědi.A jen malá polemika s drliftem-právě pr..
+2 hlasy Jan Krch - Podle nových kategorií 1. mistrovství,tak potom se to dalo..
+2 hlasy Jan Krch - Tom Milana na Wilkse při MČR porazil už 3x,nic nového pod..

Hodnocení: 0
maska0001
Vloženo: 18:04:25, 11.04.2011 | profil autora
Od sazky peníze netečou uz delší dobu tak 2 roky je to na nule takže letos těch 521 tisíc od ministerstva je v podstatě vylepšení finanční situace.

Hodnocení: 0
mysH
Vloženo: 12:13:10, 11.04.2011 | profil autora

Hodnocení: 0
haino
Vloženo: 11:53:37, 11.04.2011 | profil autora
má polovinu obyvatel co my,Litva třetinu a Island jenom 318tisíc.Tradice sportu a mentalita lidí rozhoduje.

Hodnocení: -1
Lifter750
Vloženo: 11:22:02, 11.04.2011 | profil autora
Petr je opravdu unikát, je neuvěřitelný že v naší republice se objevil takhle silnej kluk. Je reálný že se mu podaří dát nejvyšši total všech dob, což by mě nikdy nenapadlo že se to někdy u nás může přihodit. Koho by napadlo, že to může být někdo kdo se může měřit nebo i porazit v raw Malanicheva či v dresech porazit Boltona? U nás byl takový gigant pouze jeden a to Zdeněk Sedmík a Petr je ještě o třídu výše. Neorientuju se v českých strongmanech, možná Šalata je podobný gigant, ale asi se mu nepovede prosadit do úzké světové strongmanské špičky. Pravda je, že Petr díky popularitě má postaráno o přípravu a to nemluvím o doplňcích. A to je v podstatě na začátku, přejme mu jen ať mu bezproblémová příprava vydrží a zranění se mu vyhýbají obloukem. Petr není reklama pouze pro ČAST, ale pro všechny silové sporty. Jeho veřejný trénink by si asi neměl nechat ujít nikdo kdo bere vážně silové sporty.

Hodnocení: -1
CIZOPASNIK
Vloženo: 11:11:40, 11.04.2011 | profil autora
Já myslím že je to jasné. Kdyby Petra Petráše v GPC nevzali, šel by do jiné federace, nebo rovnou do jiného sportu, takže si tu příležitost nemohli nechat ujít, ať už měli původně pravidla nastavená jakkoliv. Byl to tedy tedy čistě obchodní tah a nutno říci, že dobrý - PP se stal ze dne na den sportovcem plně sponzorovaným firmou ATP, pořádají se s ním veřejné tréninky... Myslím že využití potenciálu takové osobnosti je maximální. PP to určitě vyhovuje, protože sponzora doteď neměl a pokud má teď k dispozici všechny doplňky co potřebuje, určitě díky tomu může jít dál výkonnostně nahoru, diváci mají na co koukat...

Osobně mu rozhodně fandím ať dokáže z té úrovně na které je, úrovně jednoho z nejsilnějších raw lifterů na světě jít ještě dál. Takový potenciál jaký PP má by byla věčná škoda nevyužít. To že některá pravidla musela jít stranou už je věc druhá, to asi nepřehlédl nikdo...

Hodnocení: 0
drlift_
Vloženo: 06:56:47, 11.04.2011 | profil autora
ups, vypadaly :)

Hodnocení: 0
drlift_
Vloženo: 06:56:11, 11.04.2011 | profil autora
Videa z MCR jsem videl. Katiho bence vypadali opravdu pekne.

Hodnocení: 0
PetkaB
Vloženo: 23:09:56, 10.04.2011 | profil autora
Když nad tím tak přemýšlím, z pohledu diváka je to jasné - někdo preferuje raw výkony, jiný chce vidět vyšší váhy.

Ale z pohledu závodníka je to jiný..já věřím tomu, že někomu dresy vadí, protože je to opruz se do toho oblékat, protože to dělá modřiny a krvavé šrámy..protože je u toho neskutečný tlak do makovice..protože bez sparinga se nedá odtrénovat..protože některé doplňky v běžném fitku neodtrénuješ...ale fakt nevěřím tomu, že někdo opravdu odmítá dresy proto, že nechce dávat víc, protože dres je podvod:-) ono je fakt, že běžně cvičící člověk se vahám špičkových lifterů v dresech nemůže nikdy přiblížit a tak je snadnější a pro ego příjemnější se uchlácholit tím, že to je jen proto, že nemám na sobě ten dres:-)

Hodnocení: 0
libor hurdalek
Vloženo: 22:59:38, 10.04.2011 | profil autora
Děkuji. Perfektní.

Držím Vám palce, ať Vám to dobře dopadne.

Hodnocení: 0
walker96
Vloženo: 22:57:31, 10.04.2011 | profil autora
Mo pravda slepymu barvy nevysvetlis. Ja pisu o voze a vy o koze.

Opravdu jsem si nevsim ze bych nekde psal, ze potrebuju vysvetlit rozdil mezi technikou RAW a dress - ale pokud jste meli ten pocit, tak musim uzbat ze teorii mate zmaknutou. Jak psala Petka - radeji to ukoncime a to tak jak psal Libor - At se dari.

Hodnocení: 0
PetkaB
Vloženo: 22:54:55, 10.04.2011 | profil autora
mně zase vadí názory, že triko ti automaticky přidá na výkonu:-)

Hodnocení: 0
walker96
Vloženo: 22:52:24, 10.04.2011 | profil autora
Jo a jedna tvoje veta

=====================

´musíš si naložit větší váhu, než se kterou jsi schopen jít bez trika.

=====================

Presne vystihuje to co me - no jenem me na tech dresech nejvice vadi.

Tim nemyslim nic proti tobe, tim myslim ze jsi opravdu touto vetou vystihla to co hodne lidem na dressech vadi a maji radeji RAW.

Hodnocení: 0
maska0001
Vloženo: 22:52:00, 10.04.2011 | profil autora
Tak naše finanční situace byla zminěna na valné hromadě -zprava o hospodaření

Zmiňovaná částka 521tisic je veřejně dostupná informace na stránkách ministerstva,ale je to částka ,která je slíbená zatím není na účtě.je možné že se to změní jelikož sporty jako kulturistika a jiné které dosáhli asi jen na 100 tisíc.se samozřejmě bouří a chtějí nové přerozdělení podle jiného klíče. Není to totiž jen podle počtu členů ale je tam zahrnuto i to jak svaz pracuje jak vykazuje jak spolupracuje s ADV, ale přesný klíč neznám.

Další příspěvky jsou na reprezentaci a mládež ale ty se odvíjí od úspěšnosti reprezentace jak mládeže tak open stále od mista destinace. Čím je blíž tím méně peněz a obráceně. Na druhou stranu jsou peníze kraceny za pozitivni dopingové pripady. Dále jsou i peníze ze soukromých zdrojů-sponzoringu ale jejich výši netuším.

S těchto peněz je hrazeno 100% našich soutěží kde se startovné nikde neplatí. Náklady na medaile,ceny,diplomy,nájmy,odměny a cesty rozhodčím,nakladači, takových soutěží máme asi 17 za rok

Dále jsou z těchto peněz hrazeny náklady reprezentantům kteří startují na náklady svazu,juniorů a open závodníků.

Zatím hospodaříme s nezápornými čísly,víc už asi z hlavy neřeknu

Hodnocení: 0
libor hurdalek
Vloženo: 22:48:33, 10.04.2011 | profil autora
Je to tak jak popsala PetkaB.

Pokud něco dáš bez dresu a necvicíš doplňky pro dresy, nepočítej s tím, že navlékneš dres a bude tam dalších 40 kg. Nebude. Budeš mít (zřejmě) slabé tricepsy a ramena. Dále budeš mít problémy se stabilitou osy při spouštění na hrudník, budeš mít problémy se nadechnouut, udržet dech, rozjedou se ti lopatky, opdnese to zápěstí atd. Je toho více. Jenže obdobné problémy jsou u dřepu. Děláš RAW 200 kg a vezměš dres a narovnáš 250 s největší pravděpodobností skočíš na zemi. Buďto na nose, na zádech nebo na zadku. Dres ti pomůže v kritických okamžicích, ale nahoře (čím výše) to držíš vlastní kostrou a korzetem. Není to žádná sranda, problém je se někdy i nadechnout. Psychika je také v záběru. Když cvičím RAW a to jedu dřepy kolem 230 (s bandážema) je to záhul. Když však dám dresy a naložím již 270 po jednom pokusu ze mě leje 10 minut.

Je toho víc a to jen stručně. Pokud někdo jede RAW má sílu. pokud jedeš dresy musíš jinak trénovat jiné svaly a partie.

Ale opakuji, RAW a dresy jsou dvě disciplíny a obě zaslouží obdiv. Každá má něco do sebe a potřebuje maximum. Obě potřebují hrubou sílu, ale každá jinde.

Ať se daří.

Hodnocení: +1
PetkaB
Vloženo: 22:47:08, 10.04.2011 | profil autora
Když nebudeš mít sílu, neudržíš vůbec tu činku v rukou( těžší než když jedeš raw)...když nebudeš mít sílu, nesrovnáš se k benčování v triku jak je potřeba...když nebudeš mít sílu, tvůj pokus končí v momentě, kdy ti triko přesane pomáhat a ty to nedotlačíš...

jenže - dokonce i když tu sílu máš, tak když nezvládneš techniku, tak ti to triko prostě tolik nepřidá.

Tak mi prosím netvrď, že to není o síle...

Je to prostě jen jiné než a vyžaduje to jiný trénink.Ale končím, slepýmu barvy nevysvětlíš:_)

Hodnocení: -1
walker96
Vloženo: 22:40:11, 10.04.2011 | profil autora
V pohode, nemusis mi vysvetlovat teorii benchovani v triku - celkem nemam pocit ze bych psal, ze nevim o co jde??

Rejpani ve smyslu

´´´´´´´´´´´´´´´´´´

Ale tohle všechno by někdo, kdo trénuje někoho v triku, vědět:-)

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

neni celkem potreba.

Ale jak pises, jde vice o tehcniku nez o silu - ale jedna se o disciliny s nazvem silovy trojboj.

Hodnocení: 0
walker96
Vloženo: 22:34:08, 10.04.2011 | profil autora
DAvam prednos IPF - ale nemusim dresy.

Dle meho nazoru je RAW vice fer - cili GPC, ale vadi mi ze je tam pravdepodobne zase vice doping v jine forme nez dressy. Teda to je muj nazor. Nejsem profik ani zavodnik, jako laik mi proste prijde divne, kdyz u nejoho vidim na vysledcich vykon treba 240 kg a pak v posilce vidim, ze sotva da 200 kg - pritom 200 kg je vice nez nadherny vykon.

Hodnocení: 0
PetkaB
Vloženo: 22:32:28, 10.04.2011 | profil autora
Jednoduše řečeno - aby ti triko přidávalo,musíš si naložit větší váhu, než se kterou jsi schopen jít bez trika. Jinak nespustíš na hrudník.Tudíš tu váhu musíš kontrolovat. Aby ti triko pomáhalo, musíš ho silnými zády dostat do takové polohy, kde ho na začátku pokusu potřebuješ mít. Pak ti triko ve spodní části pohybu pomůže.Pokud to zvládneš technicka a spustíš na správné místo. Při dotlaku už je to opravdu víc o síle tricepsu, než o pomoci trika.

Pro mě osobně je technicky benčování v triku nesrovnatelně náročnější než benčování raw, je tam strašně moc věcí, které můžeš udělat špatně. A je to pro mě i psychicky těžší, protože mám na čince o dost víc než raw.

Ale tohle všechno by někdo, kdo trénuje někoho v triku, vědět:-)

Hodnocení: 0
walker96
Vloženo: 22:22:46, 10.04.2011 | profil autora
Omluva

Hodnocení: 0
walker96
Vloženo: 22:21:55, 10.04.2011 | profil autora
Ja osobne jsem s trikem nikde necvicil - nezavodim, cili nemam duvod- prosim hned nepiste jak o tom tedy mohu mluvit. Docela jednoduse, obcas nekoho trenuju, jak s dresem tak bez dresu, vim co to je obleci triko - nadru se vic nez dost - o zavodnikovi ani nemluvim - byt v triku celou dobu, cekat na vykon, pak si ho zas doupravit a zas dokola neni k zavidenihodne - s tim naprosto souhlasim..Take vim, ze nekomu dress prida opravdu hodne - pokud ovlada techniku, ktera neni az zas tak jednoducha, ten kdo ji dost dobre neumi, tak mu moc neprida. Presto si pevne stojim za tim, ze nemohu obdivovat az tak moc vykony v dresu jako vykony bez nej - proste je to dopomoc a dost znacna - proste jak jsem psal - pruzina tam je - to zase vy nemuzete poprit - nebo snad ano?

Hodnocení: 0
libor hurdalek
Vloženo: 22:11:31, 10.04.2011 | profil autora
Myslím, že to je seriózní nabídka, když tu tak vřele a otevřeně diskutujeme.

Já jsem uvedl odkaz na naše finanční výsledky roku 2010.

Hodnocení: +1
libor hurdalek
Vloženo: 22:07:15, 10.04.2011 | profil autora
Promiň, že se obracím na Tebe, ale já jsem na výzvu odpověděl a požádal o stejný přístup ohledně financí a členů ze strany IPF. Třeba Ty budeš něco vědět.

Na rovinu, budu rozumět tomu, pokud mi třeba napíšeš, že o tom nebudete psát a já to pochopím.

Díky.

Hodnocení: 0
libor hurdalek
Vloženo: 22:00:51, 10.04.2011 | profil autora
Promiň wolkere, neznám Tě a proto se zeptám. Jaké jsou tvé zkušenosti se dresy? Měl jsi je někdy, alespoň jednou, na sobě.

Nerozuním neustálému osočování některých disciplín.

Stále tvrdím: dresy a RAW jsou odlisšné disciplíny a každá má něco do sebe a každá chce svou sílu a psychickou odolnost. Znevažování výsledků ať RAW či dresů nehovoří o objektivitě.

Hodnocení: +1
maska0001
Vloženo: 21:55:46, 10.04.2011 | profil autora
=pozitivni, je to prostě porušení pravidel ADV nebo WADA.

Pro walker96: to že někdo věří tomu že 3 týdny stačí víme, jména některých jsou mezi pozitivními, jinak že někdo může být i čistej se Ti budu snažit průběžně dokazovat, aspoň teda sám za sebe.

Hodnocení: 0
PetkaB
Vloženo: 21:54:47, 10.04.2011 | profil autora
Možná by stálo za to, kdyby sis někdy trénink v triku vyzkoušel:-) aniž bych tím chtěla jakkoliv snižovat raw výkony..

Prostě doporučuju každému kritikovi vyzkoušet, kolik práce dá triko vůbec zvládnout a jak snadno a příjemně se zvýší výkon:-)

Mám čerstvou a nedávnou zkušenost, když si triko pro 120 kg chlapa zkusili obléknout dva kluci z posilovny, kteří triko na sobě nikdy neměli a vážili o cca 20 kg méně, tedy jim bylo úplně volné..takže ty negativní pocity byly o několik levelů níž než by byly u trika odpovídající velikosti.Už jen udržet činku s vahou, kterou jakž takž spustili na hrudník...o modřinách a krvavých slicech nemluvím..

Možná by se pak u tebe ten pocit obdivu třeba dostavil:-)

Hodnocení: 0
walker96
Vloženo: 21:46:20, 10.04.2011 | profil autora
i kdyz ono to uz je celekm slozita otazka, co to znamena byt cistej. Triko nekomu prida mnohem vic nez 1 kura - a tim se vracime opet k oblibenosti RAW a dalsimu duvodu proc je RAW lepsi. System trika je jako pruzina, proc teda ne rovnou pouzit nejakou sestavu s pruzin pod paze? Uz mi z toho hrabe, ale kdyz opravdu vidim, kolik nekteri zavodnici daji normal a pak s trikem, tak je to pro me fakt atakovej pocit, jako ze mi na tom opravdu neco vadi a z tech vykonu nemam ten spravny pocit obdivu k zavodnikovi.

Hodnocení: +1
AniCitronAniBanan
Vloženo: 21:46:12, 10.04.2011 | profil autora
ze to vubec nekdo resi...bylo to nad slunce jasnejsi, ze skonci v GPC, WUAP...rikej tomu jak chces, proste ve federaci pozitovnich dopingovych nalezu , byla to saskarna, je a bude

Hodnocení: +2
maska0001
Vloženo: 21:39:39, 10.04.2011 | profil autora
v době kdy jsem psal potrestání pro Petra Petráše, byl 100% členem ČSST, mimochodem ani v průběhu tohoto týdne nedorazilo jeho vystoupení z řad členů ČSST na sekretariát, takže jeho starty na soutěžích jsou porušováním antidopingových pravidel,stanov a soutěžního řádu ČSST.

Takže to je zcela jasné že nebyl trest vynesen dodatečně,ale v normálním termínu a chtěl bych vědět aspoň jeden případ kde byl trest vynesen dodatečně za pozitivni dopingový test. Pokud mi paměť slouží tak se vždy řešilo testování v době kdy byl dotyčný členem ČSST.

Takže mít dokument kde se píše že nepřijmete za člena někoho kdo porušil antidopingová pravidla a pak se jím neřídit,to mi přijde divný.

Hodnocení: 0
walker96
Vloženo: 21:39:30, 10.04.2011 | profil autora
Jo a jsou bobky co uz i po 3 tydnech nemusi najit. Nekde na netu je vetsina bobku a jejich detekcni doba. Spis me prekvapuje,ze jeste nekdo opravdu veri, ze vetsina je cistejch?

Hodnocení: 0
Sparta
Vloženo: 21:38:55, 10.04.2011 | profil autora
Omlouvám se,zmátlo mě to číslo 262 aktivních.

Hodnocení: -2
Sparta
Vloženo: 21:28:18, 10.04.2011 | profil autora
Zdar,by mě zajímalo co je to včas vysadit měsíc,dva?Dnešní testy jsou asi přesnější než před lety si teda myslím.Jsou bobky co ti najdou i rok v těle.

Hodnocení: +1
Lifter750
Vloženo: 21:26:47, 10.04.2011 | profil autora
..nezapomněl, je to komplet.

Hodnocení: +1
walker96
Vloženo: 21:18:00, 10.04.2011 | profil autora
Na Katiho byla spousta kritiky - opravnene, ale ted v sobotu opravdu je nutno ho pochvalit - vsechny 3 pokusy perfektne platne a jeste rekord. Na svou vahu a vek vice nez super. Asi dostal rozum a dava si uz rozumejsi zaklad, tak aby neriskoval. Opravdu jeden z nejlepsich vykonu na zavodech.

Hodnocení: +2
walker96
Vloženo: 21:14:24, 10.04.2011 | profil autora
Jen poznamka PP nemel pozitivni testy - jen je odmitnul, takze oficialne nebyl shledan pozitivni. Samozrejme vsicni vedi, jak to ve skutecnosti je - ale na obranu \\gpc i na druhou stranu v \\ipf vsichni vime jak to je, vcas vysadit a je to vetsinou OK. Jen ten monitoring uz to nasteti vice komplikuje.

Hodnocení: +1
ygg
Vloženo: 20:53:26, 10.04.2011 | profil autora
To Libor Hurdálek ... tohle jsem nějak nepochopil. O tom dokumentu, který svého času podepsal za GPC Dan Dvořák samozřejmě vím, je zmíněný zde, na stránkách GPC, DD sám o něm informoval i na rpforu. V něm jasně stojí, že GPC bude respektovat tresty ADV. Pokud se podívám na stránky ČSST, tak zde http://powerlifting.cstv.cz/antidoping/tresty.htm jasně vidím, že Petr Petráš je od 15.2.2011 v trestu, a přitom u vás vesele startuje. Bylo by možno toto vysvětlit? Jen doufám, že nepadne pseudoargument, že ADV tresty neuděluje(ty uděluje vždy na základě zjištění ADV příslušná federace).

Zkušební doba je samozřejmě holá zbytečnost, zejména u závodníků v liftu, protože vše by vyřešil prostý dotaz na ČSST.A nejsem si jist, že by u vás houfně startovali závodníci, kteří dostali trest při soutěži v jiné sportovní disciplíně.

Aby bylo jasno ... Petrášovy výkony jsou bez ohledu na COKOLI famózní, a proti dobrovolnému užívání tz. zakázaných látek dospělými svéprávnými jedinci nemám absolutně žádných námitek, což je zde celkem všeobecně známo. Co mě ale točí je tohle pokrytectví ...

Hodnocení: -2
Sparta
Vloženo: 20:47:04, 10.04.2011 | profil autora
Máš pravdu,statistika nuda je když je nepřesná,zapoměl jsi započítat juniory,dorost,masters.Sakra ty počty ti dělaj problémy

Hodnocení: 0
Iva Malá
Vloženo: 19:43:13, 10.04.2011 | profil autora
Stačilo by za ČAST napsat ADV dopis,že máte zájem o dop. kontroly,pokud se na nich nebudete muset finančně podílet.Na oplátku jen slibte,že na vámi zastřešených závodech nepřipustíte start pozitivních borců či těch,co kontrolu odmítnou.A všichni utřou,i kdyby to papírově nešlo.

Hodnocení: 0
libor hurdalek
Vloženo: 19:32:36, 10.04.2011 | profil autora
Děkuji za návrh (opravdu, bez ironie). Jen bych prosil, jej upřesnit a rozpracovat, jak by to celé legislativně a finančně fungovalo?

Hodnocení: 0
Iva Malá
Vloženo: 19:22:44, 10.04.2011 | profil autora
Je to u vás stejné jako být pozitivní?Proč tedy rovnou nepodepíšete Chartu proti dopingu?Klidně zvěte ADV na kontroly.Nikdo na vás nebude házet špínu.

Hodnocení: 0
libor hurdalek
Vloženo: 19:05:35, 10.04.2011 | profil autora
Napíši ještě jednou co jsem již uvedl. ČAST není zastřešena pod ČSTV a nepodepsala kodex WADA.

Přesto v roce 2009 podepsala GPC (nynější ČAST) dokument na základě něhož již nebude přibírat za své členy závodníky potrestané v jiných asocoacích za doping. V současné době se připravuje z iniciativy vedení ČAST rozšíření tohoto dokumentu, který u nových členů přecházejících z jiných asociací použije formu zkušební doby a to z důvodu, kdy by byl dodatečně vynesen trest o pozitivní dopingové kontrole a závodník již bude v naší asociaci. Návrh bude předložen v průběhu tohoto roku ke schválení Valné hromadě ČAST.

Současně s předloženým vysvětlením očekávám i reciprokou odpověď ohledně výše financí v IPF, které mi se vším všudy vychází kolem 700 -800 tis.Kč ročně v CF (nebo-li použitelných finančních zdrojích).

Děkuji

Hodnocení: 0
Míra Pavlíček
Vloženo: 18:48:41, 10.04.2011 | profil autora
Jejda,38 borcu,co sli loni benc i trojboj?Nejak malo,ale verim a tesi me to,ze jsem byl v tak male skupince.I kdybych byl nejmene uspesny,ale to jsem nebyl.Parada!

Hodnocení: 0
harpuna
Vloženo: 18:37:26, 10.04.2011 | profil autora
ještě jedno bych chtěl říci, a to to, že když porovnáváme federace, tak bychom si měli uvědomit, že jedno máme společné. A to jsou řadoví závodníci ... kde si cením každého, kdo si jde měřit síly s druhýma na závodech, a to jak pod ČAST, tak i pod IPF. Jediný rozídl, který cítím je ten, že si daleko více cením výsledků v IPF federaci, než v ČAST ... důvod je jasný ... dopingové testy.

Hodnocení: 0
harpuna
Vloženo: 18:34:41, 10.04.2011 | profil autora
přidávám se kostatním ...prosím o vyjádření ohledně startu potrestaných závodníků ve vaší federaci. Připadá mi to neetické z hlediska sportu.

Hodnocení: +1
Svalosil
Vloženo: 18:31:40, 10.04.2011 | profil autora
Mno, s tím Jirkou Katim jsi to `trochu` přehnal. Tuto sobotu na MR v benči v Ostravě dal 245 ve váze do 93.

Hodnocení: 0
LLLuke
Vloženo: 15:02:06, 10.04.2011 | profil autora
Přidávám se taktéž k yggovi, taky by mě zajímalo vyjádření k umožnění startu potrestaných závodníků?

Hodnocení: 0
libor hurdalek
Vloženo: 14:32:56, 10.04.2011 | profil autora
Pokud jsem to dobře našel, tak příspěvak na silový trojboj pro rok 2011 dělá 521 tis.Kč.

Neví zda součástí tohoto příspěvku jsou i částky podle počtu členů, kterých IPF eviduje kolem 2000. Aktivní závodníci však jsou jiné číslo. To spíš budeš vědět ty. Tato čísla bych zde nerad mlžil.

Podle způsobu výpočtu dotací však je zřejmě i IPF je závislá na počtu členů.

Pokud zde budou nepřesnosti, prosím Tě, oprav je. Díky.

Hodnocení: +1
Lifter750
Vloženo: 13:56:12, 10.04.2011 | profil autora
Jen krátce data, i když statistika nuda je.

Členové IPF pro potřeby ČSTV: 1983

Aktivní trojbojaří IPF za rok 2010: 130

Aktivní benchpresseři IPF za rok 2010: 170

Závodníci v powerliftingu a benchpressu: 38

Celkově aktivní závodníci IPF za rok 2010: 262.

Hodnocení: -2
drlift_
Vloženo: 13:32:11, 10.04.2011 | profil autora
Miliony? Tak sem se temi pocty :)

Hodnocení: -3
drlift_
Vloženo: 13:31:05, 10.04.2011 | profil autora
To neni posmivani, to jsou fakta. Podivej se na vysledkove listiny. Kati proste na mezinarodnich zavodech vypadava casto...

Hodnocení: 0
ygg
Vloženo: 13:02:47, 10.04.2011 | profil autora
To Libor Hurdálek ... je opravdu úsměvné jak se snažíte řešit cokoli, jen abyste se nemusel vyjádřit k tomu umožnění startu potrestaných závodníků:-))).

Hodnocení: 0
libor hurdalek
Vloženo: 12:34:18, 10.04.2011 | profil autora
No lifte, to snad ani nemůžeš myslet vážně, co jsi napsal. Máme tady fakt skutečně začít řešit, jak fungují finačně IPF a ČAST. Mám začít počítat milióny příspěvků do IPF atd. Asi to budou zajímavá čísla. A dokonce i podklady jak se získávají a na základě čeho.

Hodnocení: +1
Jan Krch
Vloženo: 12:16:13, 10.04.2011 | profil autora
Jíří Kati byl dvojnásobný mistr Evropy a medailista z mistrovství světa,když nynější posměváček byl o 20 kg těžší a zvedal o čtvrt metráku méně.Brát si do úst borce takového kalibru....

Hodnocení: -1
Lifter750
Vloženo: 11:46:06, 10.04.2011 | profil autora
Rozdíl mezi ČAST a ČSST je taky v členské základně.

IPF udává pro ČSTV za rok 2010 1983 členů z toho 1895 dospělých a 111 oddílů. Z toho je cca 400 aktivních závodníků?

Hodnocení: 0
drlift_
Vloženo: 11:03:43, 10.04.2011 | profil autora
Tak rozdil je pomerne jasny. CAST je v podstate firma, tudiz je jeji snahou vydelavat. Vydelavat se da samozrejme na startovnem, ktere musi clenove CAST platit.

CSST si krome dotaci take vydelava poradanim soutezi ME/MS a to co vydela, se tedy v podstate vraci zpet zavodnikum. Jejim cilem tedy neni prinest nekomu zisk...

Co se tyce sportovni urovne, tak je asi kazdemu naprosto jasne, kde je vetsi konkurence. To je take jeden z duvodu (krome absence doping.kontrol), proc nekteri zavodnici soutezi v GPC/WPC. Ono je prece jen v IPF podstatne tezsi uspet na MCR, pripadne ME/MS....

Hodnocení: 0
CIZOPASNIK
Vloženo: 10:56:33, 10.04.2011 | profil autora
GPC rozhodně udělala s kategorií raw krok kupředu, i když to byl myslím tak trochu krok vynucený okolnostmi a byla to spíš reakce na vznik raw závodů jinde. Asi nejsem sám, kdo si vzpomíná na vyjádření ve stylu `raw je nuda, nebezpečné, zbytečné a zájem o tuhle kategorii by určitě nebyl, protože není ani ve světě :)

Hodnocení: -1
drlift_
Vloženo: 10:52:43, 10.04.2011 | profil autora
Na techto zavodech muze v IPF startovat max. 8 lidi. Ti nejlepsi (napr. Sarik, Spingl) maji zpravidla hrazene naklady. Ze by Katimu nekdo neco platil je dost nepravdepodobny, protoze jedine co jsem ho za posledni roky videl zvednout na mezinarodnim zavode byl jeho zadek pri benci...

Hodnocení: 0
RIP
Vloženo: 10:01:31, 10.04.2011 | profil autora
Tak to je rozhodne dobra zprava

Hodnocení: 0
alesek
Vloženo: 08:55:05, 10.04.2011 | profil autora
* Probably July 2012 we host in Sweden an IPF/Eleiko World Powerlifting Classics Championship. This is an unequipped event. Information will follow.

Zdá se, že i IPF se brzy vydá RAW cestou - to je informace z kongresu při MS 2010. Zatím jsem nikde víc nezachytil...

Hodnocení: 0
Lifter750
Vloženo: 07:43:45, 10.04.2011 | profil autora
2007: 22 (15:7)

2008: 47 (36:11)

2009: 51 (32:19)

2010: 57 (28:29)

2011: 66 (24:42)

-tak jsem si to projel zpětně ten raw trend je zřetelný. Před zařazením RAW divize nestartovali závodníci jen v dresech, ale chodili i RAW. Jen se to neobjevilo ve výsledcícj, jak šli. I v IPF jdou někteří závodníci raw. Jen to není zaznamenáno ve výsledkové listině.

Ještě k výhodám, nevýhodám - zmínim jednu a to levnější start na ME či MS u GPC/WPC. U IPF se platí startovné (tuším 70 E?), dopingový test (30 E? at jsi či nejsi vylosován) a nově také 100 Euro pokuta pokud by závodník nespal na oficiálním hotelu. A jak psal Jirka Kati měl by závodník přispět i na pokutu 250 Euro, kterou svaz dostane za to, že nedorazí český rozhodčí na MS. Což se mu samozřejmě nelíbilo a z nadcházejícího MS se odhlásil.

Hodnocení: +1
RIP
Vloženo: 06:17:38, 10.04.2011 | profil autora
Nebudu tu nijak komentovat vztahy mezi federacemi, lidmi v te ci one federaci nebo vubec vztahy celkove...Nikam by to nevedlo, ikdyz bych mel samozrejme co rict

Vezmu to s osobniho hlediska - zarazeni RAW divize je od GPC samozrejme vyborny tah, prilaka to dost novych lidi do liftu, o tom zadna...Sam jsem jednich z techto zacinajicich a abych rekl pravdu, loni jsem sam v RAW GPC zavodil...Pokud by IPF mela RAW divizi, tak pujdu klidne zavodit tam, bohuzel ji nema...Proste co se tyce RAW zavodeni, neni v ČR moc na vyber

RAW zavodeni celkove zacina byt cim dal popularnejsi - vezmete jen pomer equip vs RAW zavodniku v Trutnove a z meho skromneho uhlu pohledu je to nejlepsi cesta pro sport, ktery mam moc rad...Cim mene vybaveni, tiv vice Adidas , jak rikam, muj nazor

Ale zda se, ze i ve svete nabyva na popularite, coz ukazuje vykony borcu jako je Benedikt, K.K a mnoha dalsich...A tezko muzete rict, ze jsou to jen zacinajici lifteri

Je míi jasne, ze budu zase za zpatecnika, a jeste jasnejsi mi je, ze jsem totalne OT, za coz se modum omlouvam, ale tak nejak mi to nedalo...Sakra, uz zase

Hodnocení: +1
libor hurdalek
Vloženo: 20:16:34, 09.04.2011 | profil autora
Jak jsem napsal. Ano jsou takové názory a rozumím jim. My jsme zvolili cestu, kterou praktikujeme. Čas nám ukáže, zda to bylo správné či špatné rozhodnutí a riziko padá i na mou hlavu. Od toho tu jsem.

Prozatím nám však z analýzy vyplývá více výhod.

No a pokud někdo bude chtít snižovat hodnotu závodu, tak si vždy něco najde, že!!!!!

Hodnocení: 0
harpuna
Vloženo: 20:05:47, 09.04.2011 | profil autora
Tak velké zlepšení závodníků během jednoho roku je jasné ... když vezmeš nového člověka, který lift nedělal ... začne lift trénovat, vezme dresy, tak pochopitelně razantně svou výkonnost zlepší.

Souhlas ... v podstatě mi stačí jedna národní soutěž, kvalifikovat se na ME je snadné a mám titul mistra evropy v kapse ... ale proboha s kým jsem měřil na té evropské scéně síly .... tohle mi nějak nesedí ..... ale je to můžná názor můj a Spartana.

Jinak nově nastavených limitů ... výkonnostních tříd jsem u ČAST zaznamenal a kvituju je. Jen jsou velmi snadno dosažitelné a kavlifikovatelnost na mezinárodní soutěže je též snadná ... ale to se opakuji. Ale jak píše Lifter ... každý at si vybere co chce ... v IPF se na evropské soutěže hned tak nedostaneš a v ČAST je to snadné ... každého věc.

Hodnocení: 0
Sparta
Vloženo: 19:50:08, 09.04.2011 | profil autora
Jednoduché vysvětlení,čím více závodníků tím více peněz ze startovného,je to malinko byznys a také nepochybně zde hraje roli spousta váh. a věkových kategorií a získat titul z ME je tak snadný proto tolik závodníků,je to tak to mi věř.Samozřejmě ČAST musí z něčeho žít na rozdíl od IPF která má dotace.

Hodnocení: 0
Lifter750
Vloženo: 19:29:37, 09.04.2011 | profil autora
Tak silový trojboj není fotbal, kde se u sportu držíš zuby nehty, jelikož Tě živí. Navíc je to sport hodně náročnej a lidi nejen odcházejí, ale i se silovým trojbojem končí. Nebo mají delší pauzu. Tělo si to žádá, sám cítim jak mi roční pauza pomohla. Lidé přechazejí z Asociace do Asociace a nejen ti, kteří by měli problem s ADV. Prostě jim třeba vyhovuje snadnější postup na mistrovství Evropy nebo světa. Nebo raw divize či ho lákají 2-ply dresy, co člověk to názor. Jestli v Asociaci závodí lifter raw nebo v dresech je naprosto jedno. Stačí se podívat na Petra Petráše, co působí na silové scéně. Pro ČAST je podstatný, že celková základna narůstá. 5 let se situace v počtu členů zlepšuje, žádná stagnace, co bude časem se uvidí, ale bude-li vývoj takový, tak za pár let to může být velmi slušné. Co se týče výkonnosti, ne každý si uvědomí, že 90% členů ČAST jsou noví lifteři, kteří nikdy v IPF nebyli. Tj. ČAST přivedla k ST velké číslo nových sportovců. A s tím souvisí výkonnost. Logicky naši členové byli začátečníci, (těžko někde najdete hotového silného liftera), ale srovnejte si vykony `mladých` z lonska a letoška, velký nárůst v totalech.

Co se týče dresů, byl nastaven poměrně přísný metr oproti minulým ročníkům. A to se odrazilo ve značném množství bomb-outů a neplatných pokusů.

K tomu startu na mezinárodním závodě: Máme od lonska zavedené výkonnostní třídy, takže se tam nedostane uplně každý, ale rozhodne nemusi mit mistrovskou výkonnost jako v IPF, aby se na mezinárodní závod dostal. Závod na dobrém mezinárodním závodě je obrovská motivace do tréninku, tedy dalsiho nasledneho závodeni. Tedy liftera, který je za Asociaci stabilne videt.

Hodnocení: 0
harpuna
Vloženo: 19:02:09, 09.04.2011 | profil autora
jj .. nelze si nevšimnout velké fluktuace závodníků ... ale nemyslím, že je to nějak velký problém, spíš to vypovídá o jisté situaci v ČAST. Ale je pochopitelně každého věc k odchodu při příchodu do jakékoliv federace. Výkony pana Hurdálka jsou na úrovni ...to souhlas. Motivaci pomocí mezinárodních mistrovství též uznávám. Ale stále jsem přesvědčený, že ME nebo MS je určeno pro vyvolené závodníky. Zde by měli startovat závodníci světového formátu a ne závodník, který absolvoval teprve jednu národní soutěž ... topak působí v esnižování kvality evropských soutěží.

Hodnocení: 0
Sparta
Vloženo: 17:50:32, 09.04.2011 | profil autora
Pane Hurdálek je vidět že máte o všem přehled,zajímalo by mě kolik celkem lifterů se za celých 5 let co fungujete to zkusilo v ČAST,to číslo bude jistě veliké,já osobně když jsem u vás skončil v roce 2009,jistě víte za jaké situace a když ted jsem nahlédl na vaše výsledky z M.Č. tak tam téměř nikoho neznám,ale v jednom vás musím pochválit,RAW kategorie má stoupající popularitu,v podstatě nemáte konkurenci,kdyby jí nebylo tak vás tam je pět a půl členů

Děkuji za odpověd Šosik

Hodnocení: 0
ygg
Vloženo: 16:25:16, 09.04.2011 | profil autora
Ano, omlouvám se za nepřesnost, nejednalo se opravdu o `vyhození`, ale o zákaz činnosti ... nakonec podnětná diskuze na to téma je na rpforu stále k nahlédnutí;-))).

K výkonům ... veškeré výkony jsou hodny respektu, a to myslím bez jakéhokoli sarkasmu, nicméně pokud jsou oficiální stránky GPC alespoň trochu aktuální, tak zkrátka vidím co vidím.

Nicméně podstatou této diskuze je pokus získat od vás nějaké jasné a přímé stanovisko ke startu potrestaných závodníků ve vaší federaci. Což je ale téma, kterému se vyhýbáte jak čert kříži

Hodnocení: 0
libor hurdalek
Vloženo: 13:12:18, 09.04.2011 | profil autora
Chceme, aby nám soutěžící závodili a tím měli motivaci. S každým závodem jim rostou zkušenosti. Osobně si nemyslím, že se tím snižuje význam a úroveň ME a MS.

Toto je však skutečně věcí názoru. A fakt nejde říci co je to pravé. Takže i tvůj názor nelze vyvracet.

Mám však svůj osobní poznatek. Na mém prvním MS jsem získal zkušenosti za 4 sezóny soutěží po republice. Další rok jsem zvýšil svůj výkon v totalu cca 90 kg. Myslím, že při mém věku to jde. Fak to byla motivace. Chci, aby stejnou možnost měli i naši ostatní soutěžící. Myslím, že se nám to vrací. Stačí pokud se podívám na výsledky našich nováčků loni a letos, když mezi tím absolvovali ME a MS.

Hodnocení: -2
libor hurdalek
Vloženo: 12:48:13, 09.04.2011 | profil autora
Ještě jedno doplnění, protože pozoruji, že skutečně kolují `zaručené` zprávy o tom, jak to vše je.

Z ČAST nebyl nikdo vyhozen!!!!

K výkonům jsem sečtl výsledky. Zde je přehled z pohledu VT, kterých soutěžící dosáhli.

PT = 4 soutěžící (profi třída)

MT = 8 (mistrovská třída)

I VT = 18

II VT = 11

III VT = 9

0 = 12 z těchto 12 vypadlo ze soutěže 7 závodníků pro neuznané pokusy.

Statistika je sice nuda, ale čísla o něčem hovoří.

Hodnocení: 0
harpuna
Vloženo: 12:47:30, 09.04.2011 | profil autora
Webovky CAST jsou velmi dobře zpracované, to se musí nechat. Výsledky jsou jistě zajímavé a dají se tam najít opravdu skvělé výkony. Jen je trochu zarážející, že každý z mistrovství ČR postupuje na mistrovství Evropy. Myslím si, že mistrovství Evropy by už mělo být jen pro opravdu dobré závodníky, aby se udržela nějaká laťka a nedošlo k znehodnocení vážnosti takové soutěže, která by měla mít evropský formát.

Hodnocení: 0
ygg
Vloženo: 12:46:08, 09.04.2011 | profil autora
K té kvalitě jen připomínku ... vztahy mezi GPC a řadou skutečně TOP závodníků byly v minulosti ,velmi mírně řečeno, poněkud vyostřené (Podlipný, Jakub Smejkal, Kratochvíl, Maršálek ... ). A pokud se podívám na GPC web, tak jejich výkony v mnoha případech nebyly stále překonány.

Migrace je zcela přirozená, spíše bylo myšleno, zda je situace taková, že `staří` členové zůstávají a noví přichází, nebo staří odchází(odešli) a noví přichází. Nicméně to je čistě vaše vnitřní věc, o tom žádná.

Na poslední otázku by mne odpověď ale skutečně zajímala VELMI ... nakonec jste to byl právě vy, kdo přišel s tezí, že náklady na dop.kontroly jsou tím zásadním důvodem, proč je ve vaší federaci neprovádíte. Ale stále jsem od vás neslyšel žádný argument, proč tedy umožňujete start závodníkům, kteří v jiných federacích pravidla porušili, a běží jim v nich trest.

Hodnocení: 0
libor hurdalek
Vloženo: 11:15:08, 09.04.2011 | profil autora
Znovu Vás můžu odkázat na náš web, kde najdete výsledky našich MČR a odpovědět si na otázku, zda poklesla kvalita. Vše najdete na www.czechpowerlifting.

Ohledně migrace, ta je běžná všude a ve všem (skutečně všude- ŽÁDNOU asociaci a společnost nevyjímaje). Je jen otázkou subjektu, jak se s ní vypořádá. Některý ji nepřežije, jinému prospěje.

Co se týče odpovědi na poslední otázku, myslím, že odpověď nečekáte, protože jste o všem přesvědčení ze zaručených zdrojů dopředu. (toto nemyslím jako rýpání, ale pouze konstatuji fakt)

PS pro moderátora. Pokud odkaz na stránky vadí, klidně jej smažte. Nerad bych zde porušoval pravidla. Děkuji.

Hodnocení: 0
ygg
Vloženo: 10:33:57, 09.04.2011 | profil autora
statistika věda je, a s trochou snahy se z ní dá odvodit téměř cokoli:-)))....také by se dalo diskutovat o tom, jaká je fluktulace závodníků, a jak je to se soutěžní kvalitou těch, co odešli(byli vyhozeni ), a nových závodníků. Protože není nic divného když průměrný závodník dá nějaký ten rok pauzu, nebo soutěžení zabalí úplně, u `tradičního` medailsty je to už otázka jiná .

A koukám, že se vedení GPC pořád nijak nemá k osvětlení toho, jak koresponduje jejich `boj proti dopingu` s akceptováním účasti závodníků, kteří v jiných `WADA federacích` nafasovali flastr.

Hodnocení: -1
libor hurdalek
Vloženo: 10:19:50, 09.04.2011 | profil autora
Myslím, že čísla jsou vcelku jasná. Vypovídají o růstu zájmu na startech závodů ČAST. Jejich hodnoty jsou v dost velkém rozporu s tvrzeními Sparty a jemu podobných.

Procento startujicích vlastních členů se ve startovním poli příliš nemění, takže čím více členů tím více startujících a obráceně.

Hodnocení: +1
Lifter750
Vloženo: 09:59:40, 09.04.2011 | profil autora
Ne, počet startujících powerlifterů rok po roce na MČR v silovém trojboji. Benchpress se koná 23.4., tak se uvidí kam se hne numero benčerů. Počet členů Asociace co vim, tak je kolem 150.

Hodnocení: 0
harpuna
Vloženo: 07:55:23, 09.04.2011 | profil autora
Tak a čísla nejsou asi jasná ... jde o počet členů?

Hodnocení: 0
Lifter750
Vloženo: 20:35:19, 08.04.2011 | profil autora
MČR ČAST (účast) v silovém trojboji:

2007: 22

2008: 47

2009: 53

2010: 57

2011: 66

Hodnocení: 0
harpuna
Vloženo: 20:11:15, 08.04.2011 | profil autora
Máš recht spartane ... ne nadarmo kupa lidí z ČAST zdrhá. A souhlas se sponzorstvím .... PP je opravdu chodící reklama ... má strašnou sílu, která patří mezi nejlepší u nás ... ale bohužel jí podporuje pomocí dopingových prostředků.

Hodnocení: 0
Sparta
Vloženo: 13:54:13, 08.04.2011 | profil autora
Máš téměř pravdu co zde píšeš ,ale to že bylo umožněno P.P. startovat ČAST je jen díky tomu kolik nazvedal,kdyby měl total 800kg tak na něj D.D sere a nevezme ho,on je výbornej market. tah,tahák na sponzory,to co zde píše L.H. raději nekomentuji,nečekal bych to od člověka jeho postavení,měl by se dát na politiku

Hodnocení: 0
harpuna
Vloženo: 20:39:50, 07.04.2011 | profil autora
Ze neprovádíte dopingovou kontrolu je všeobecně známo. Boj proti drogám je v lepším případě úlet a tím, že doping v podstatě podporujete je v podstatě takový boj spíš úsměvný. V podstatě už při vzniku federace stál jako základní kámen D. Dvořák ... a o tom, za jakých okolností ukončil svou činnost v IPF se zminovat nebudu. Není ovšem divu, že právě on se angažuje v těchto federacích a do těchto federací se právě tlačí odhalení dopingoví hříšníci z IPF, kde můžou vesele pokračovat ve své kariéře. Jediné s čím souhlasím je, že doping je v ČAST v podstatěpovolen všem a to je spravedlivé.

Hodnocení: 0
PetkaB
Vloženo: 06:59:01, 07.04.2011 | profil autora
Skoro jsem zamáčkla slzu dojetí..vy byste vlastně strašně rádi svoje závodníky testovali, ale bohužel, nemáte na to prostředky, protože si na všechno vyděláváte sami

Jinak musím souhlasit s yggem-tím, že umožňujete start potrestaným závodníkům svůj postoj k dopingu deklarujete více než jasně. Nějaké akce typu Stop drogám to moc nevylepší, myslím, že normálně uvažující člověk se v tom nemá problém zorientovat

Osobně s tím taktéž nemám problém, je to vaše interní věc. Ale co mě trochu ruší je to, že se to tady snažíte zdůvodnit takovými směšnými argumenty.

Hodnocení: 0
drlift_
Vloženo: 06:54:12, 07.04.2011 | profil autora
Co se tyce Greguse, tak bych se divil, ze by byl tehdy v repre. Mam za to, ze reprezentovat zacal az jako veteran. Kde tehdy reprezentoval? Proc by nemohl byt v repre, kdyz si odsedel dopingovy trest? Potrestany byl, tudiz mi prijde ferove dat mu jeste jednu sanci....

Hodnocení: 0
drlift_
Vloženo: 23:50:11, 06.04.2011 | profil autora
Troufam si tvrdit, ze si Benesuv pripad pomerne dobre pamatuju. Stacilo to ohlasit a nemel by zadny problem....

Hodnocení: +2
ygg
Vloženo: 23:21:52, 06.04.2011 | profil autora
S tou příčinou a následkem bych to raději moc nepřeháněl. Ano, lze dejme tomu akceptovat argument, že na testy nemáte finanční prostředky, tudíž je neprovádíte (nebudu pátrat zda by vám ADV nebyl ochoten grátis vypomoci;-). Nicméně tímto nedostatkem fin.prostředků nelze vysvětlit, jak je tedy možné, že umožňujete start závodníků, kteří byli potrestáni za porušení dopingových pravidel v jiných federacích.

Bůh chraň abych vám vyčítal, že vám prostě sypka nevadí a fakticky ji nijak neřešíte(pokud jsou podmínky pro všechny soutěžící stejné, tak mně osobně nevadí vůbec) ... ale zkoušet to omluvit nedostatkem finančních prostředků na testy je skutečně úsměvné:-).

Hodnocení: -5
libor hurdalek
Vloženo: 22:53:57, 06.04.2011 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: -3
libor hurdalek
Vloženo: 22:51:04, 06.04.2011 | profil autora
Zde přikládám doklad o výdajích a příjmech ČAST za rok 2010 a to s odkazem na Výroční zprávu, kde je vše uvedeno. VZ mááme veřejně přístupnou na našem webu.

http://czechpowerlifting.cz/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=8&Itemid=10

Hodnocení: +7
maska0001
Vloženo: 22:47:02, 06.04.2011 | profil autora
dopingové kontroly jako federace neplatíme, ale jdou na vrub ADV ČR, ale jak správně říkáte je to státní instituce tudíž z daní všech.

test před rokem stál cca 5500,- závodník na vlastní žádost testován a sám platí.

ČAST nemůže být členem ČSTV, kromě toho že ČSTV těžko bude zastřešovat 2 federace stejného sportu, také proto že nehodlá závazně dodržovat WADA kodex, viz. závodníci se stopkou za doping

Hodnocení: -2
libor hurdalek
Vloženo: 22:08:46, 06.04.2011 | profil autora
Velice nerad zasahuji do vnitřních diskuzí , ale jsem nucen reagovat na zmínku o nutnosti a ne-nutnost dopingových testů:

1) IPF je zařazena pod ČSTV. Z tohoto titulu pro ni pramení výhody, práva i povinnosti. Jednou z výhod jsou státní příspěvky na chod IPF jakožto člena ČSTV. Sice je to interní věc IPF, kolik dostávají, ale můj odhad je několik 100 tis.Kč ročně.

2) Na druhé straně jsou povinnosti vyplývající ze členství v ČSTV a mezi ně patří i dopingové kontroly, protože stát nebude veřejně dotovat asociaci, která je neprovádí.

3) Jeden test nůže stát cca 9 tis.Kč + případné vedlejší výdaje.

4) ČAST nemůže být členem ČSTV a tudíž nemůže od státu dostávat příspěvky na svou činnost. Vše si tedy hradí sama z příspěvků vybraných od svých členů. Můžete se podívat na Výroční zprávu ČAST, kolik vybere a pak si i odpovíte na otázku kolik z toho pořídí kontrol.

5) Příspěvky do IPF jdou z ČSTV, která je získává i z daní placených námi všemi a to znamená i závodníků z ČAST. Takže vlastně i členové ČAST platí chod IPF.

Pokud jsem někoho rohodil, že jsem objevil Ameriku, tak se omlouvám. Problematku dopinku jsem zsrovna nedávmo řešil se členem Českého olympijského výboru.

Hodnocení: 0
maska0001
Vloženo: 21:36:35, 06.04.2011 | profil autora
Zatím nic, jen mi připadá,jak kdyby se množili nebo co.a ke všemu mi přidělávají práci. :-)

Hodnocení: 0
ygg
Vloženo: 21:18:21, 06.04.2011 | profil autora
nebo se někdo načisto do repre dostal, a když už v ní byl, tak chtěl, aby to k něčemu bylo. A tak si pomohl, aby se dostal na vyšší level ... Tak móžno i tak móžno. Všechno to jsou ale jen spekulace k hovnu, každý si bude věřit čemu chce, a nikdo nikomu dokázat nemůže nic. Takže celá diskuze je tak dobrá do hospy, aby pívo líp chutnalo a nevypadalo to, že jsme tam jen kvůli chlastu:-)

Hodnocení: +2
Iva Malá
Vloženo: 21:17:59, 06.04.2011 | profil autora
Tome,ty něco tušíš?Budou nová odhalení?No teda...Ještě ke Gregušovi-brát bývalého hříšníka do repre je hanba.

Hodnocení: +2
Iva Malá
Vloženo: 21:11:39, 06.04.2011 | profil autora
Právě,že jmenovaní už byli v repre dřív,než je chytli.Tak je nasnadě,díky čemu se do repre dostali.Naopak si myslím,že jde o dost vysoká čísla.Beneš zvedl skoro v padesáti 350 kg ve 110ce načisto?To je nej tahač v historii ČSST,že?Ono po odchytu se říká ledasco.

Hodnocení: 0
walker96
Vloženo: 20:51:23, 06.04.2011 | profil autora
Jen doplneni - i kdyz trochu hanim dopingove kontroly a monitoring IPF, je to aspon neco a IPF dela aspon neco na rozdil od jinyh federaci, ktere tu mame. Nelibi se mi spousta veci na IPF (silove dressy dle me nejsou fer, raw je vice fer, zmena vahovych kategorii take je proti memu gustu a par dalsich veci). Presto ale radeji sleduji zavody a zavodniky IPF, presto davam IPF prednost pred jinou federaci, prave nejvice skrz zavedenim dopingovych kontrol - aspon neco. Ted sice IPF ztraci nektere zavodniky - potrestani, prechod do jine federace, ale snad casem se to zmeni, snad casem kontrola dopingu primeje vice lidi, kteri nesypou a jejichz vykony se sypacum nemohou rovnat, se stat cleny IPF. Snad - doufam

Hodnocení: 0
drlift_
Vloženo: 20:45:42, 06.04.2011 | profil autora
Ne vsichni co jsi uvedla byli v te dobe i reprezentanti. Pokud vim tak Gregus v te dobe v repre nebyl. U Benese slo tusim pouze o to, ze nenahlasil prasky na vysoky tlak. Mam za to, ze z tech co jsi uvedla, byli v tu dobu v repre jen Theuser, Sedmik, Stehlikova a mozna T.Urban, coz mi za tolik let neprijde jako az tak vysoke cislo.

Hodnocení: -2
PetkaB
Vloženo: 20:41:25, 06.04.2011 | profil autora
Asi jsem se blbě vyjádřila - měla jsem na mysli to, že při monitoringu, jak je ted nastaven, nemyslím, že by chytili moc lidí z repre. Jak to bylo dřív nevím, jak funguje monitoring teď vím. Proto jsem psala o P. Theuserovi. Ostatně potvrzeno v příspěvku od maska0001 ( sakra Tome, nemohl bys změnit nick? ). Prostě si pořád myslím, že v současné době být v repre a sypat je nemožné, ale hádat se tu s nikým nechci.

Hodnocení: -1
walker96
Vloženo: 20:38:47, 06.04.2011 | profil autora
==================================

jen mi pořád nejde do hlavy logika jít soutěžit nasolenej do testovaný soutěže a myslet si že mi to projde, zvlášť pokud je možnost realizovat se jinde.

=================================

Jo to nejde do hlavy nikomu- ale proste nekdo neodola - ty vykony na vrcholu jsou neodolatelny a nekdo holt neodola. Pak prijde o prvni misto a to dostane dalsi, co sice je negativni, ale jen proto ze vysadil vcas - to je ta nejvetsi komedie.

Mozna mate ale pravdu ze monitoring neco zmeni - mel by, ale pokud opravdu bude dukladny, praidelny a az se vystrida generace. I ten kdo sypal kdysi pred lety a vydzel pravidelne cvicit ma urcite vyhody pred ostatnima:))

Hodnocení: 0
maska0001
Vloženo: 20:29:33, 06.04.2011 | profil autora
naštěstí v dřívějších dobách ty sankce od IPF ještě nebyly, dnes je to tak že za 4 reprezentanty v průběhu 18měsíců je stopka celý federaci,sankce za jednotlivce za každýho dalšího pozitivního repre platí ČSST do IPF 1000 Eur, pak 1500,2000 atd. za ty z poslední doby se samozřejmě platilo. jinak z těch jmen co tu padly byl v monitoringu jen Theuser, monitoring je vymoženost poslední doby posledních asi 4nebo 5 let jestli si dobře vzpomínám. v přísný formě jako je teď je asi 2 roky, kde se trestá i pozdní odesílání formulářů.

monitoring je sice otrava ale jen mimosoutěžní testování může mít šanci něco změnit. i když v poslední době se ukázalo že i testy při soutěži mají schopnost podvodníky odhalit.

jen mi pořád nejde do hlavy logika jít soutěžit nasolenej do testovaný soutěže a myslet si že mi to projde, zvlášť pokud je možnost realizovat se jinde.

doufám že takových případů bude co nejméně i když začínám mít v poslední době pocit že letos ty dopingový aféry ještě neskončily.

Hodnocení: 0
haino
Vloženo: 20:07:51, 06.04.2011 | profil autora
rozruch,ubližujou sami sobě.

Hodnocení: 0
Iva Malá
Vloženo: 20:01:47, 06.04.2011 | profil autora
P.Stehlíková,D.Dvořák,S.Hoza,L.Marek-samá IPF repre!

Hodnocení: 0
Iva Malá
Vloženo: 19:37:52, 06.04.2011 | profil autora
P.Theuser,Z.Sedmík,J.Beneš,M.Greguš,T.Urban-samá repre,chcete další?

Hodnocení: -1
PetkaB
Vloženo: 15:51:42, 06.04.2011 | profil autora
Ok, připouštím, že jsem nebyla u všech dopingových kontrol a že neporovnávám jejich výsledky s tím, zda testovaný je či není čistý - tedy ani nevím, jak bych to dělala.Nebyla jsem ani u jedné zfalšované dopingové kontroly trojbojaře, ty zřejmě ano. Tvé poslední větě nerozumím - nevím, co je podle tebe cílem celoročního monitoringu a jak je to v rozporu s tím, co jeho výsledky či existence přináší.

Hodnocení: -1
walker96
Vloženo: 15:06:12, 06.04.2011 | profil autora
že ma někdo jiný názor než ty nemusí znamenat že o tom toho moc neví, možná je to někdy naopak, jen si to občas aspoň trochu připustit, ale to asi často nebude tvůj připad. Někloik připadů mě přesvedčilo že dopingova kontrola není vždy dopingová kontrola doslova.A celoroční monitoring asi nepřináší ty výsledky co by měl, spiš ty co někdo chce.

Hodnocení: 0
drlift_
Vloženo: 14:55:05, 06.04.2011 | profil autora
To uz fakt nedam z hlavy dohromady. Nejlepsi je mrknout na zdroj co postoval Chilaverts. Reprezentantu tam moc nebude.

Hodnocení: -1
PetkaB
Vloženo: 14:49:05, 06.04.2011 | profil autora
Tak to bych samozřejmě mohla, ale rychlejší bylo se zeptat, jestli to drlift neví...neb on ví skoro všechno:-)

Hodnocení: +1
chilaverts
Vloženo: 14:43:05, 06.04.2011 | profil autora
zde mas ofiko stranky ADV a seznam vsech dopujicich. Jsou tam vsechny sporty, tak si lift budes muset vyhledat. http://www.antidoping.cz/dopingove_pripady.htm

Hodnocení: -2
PetkaB
Vloženo: 14:35:26, 06.04.2011 | profil autora
Aha, to mi nedošlo...a máš přehled, kolika lidí by se to tak mohlo týkat - myslím kolik lidí z repre? Předpokládám, že to nebylo velké číslo, jinak by hrozily postihy na mezinárodním poli..

Hodnocení: 0
drlift_
Vloženo: 14:32:29, 06.04.2011 | profil autora
Chycenych lidi bylo za tu dobu vic nez je uvedeno na svazovych strankach. Ti kterym skoncil trest se totiz prubezne odmazavali. Po novu by na seznamu ale jiz meli zustavat.

Hodnocení: -3
PetkaB
Vloženo: 14:28:19, 06.04.2011 | profil autora
`nechytli žádné zelenáče,se dá předpokládat jejich dřívější dlouholeté procházení přes kontroly.Těžko začali podvádět před přichycením.A na testech určitě předtím byli,i v monitoringu!`

VIZ http://powerlifting.cstv.cz/antidoping/tresty.htm

z reprezentantů tam vidím jediného s pozitivním nálezem od r. 2006...

Hodnocení: -1
drlift_
Vloženo: 14:18:50, 06.04.2011 | profil autora
Ohledne monitoringu bude informovanejsi spis T.Sarik, ale mam za to, ze pred lety monitoring nebyl, nebo alespon ne v takove podobe jako ted.

Dopingove testy sly co se detekcni doby tyce v poslednich letech hodne nahoru. Pokud nekdo prosel testy v monitoringu (mam na mysli mimosoutezni test) a na soutezi ho pak chytili mel nejspis neuveritelnou kliku.

Hodnocení: -1
drlift_
Vloženo: 14:07:18, 06.04.2011 | profil autora
S tim se neda nez souhlasit :)

P.S.:Mel jsem za to, ze na foru si vsichni tykaji.

Hodnocení: +3
Iva Malá
Vloženo: 13:47:22, 06.04.2011 | profil autora
Děkuji za odpovědi.A jen malá polemika s drliftem-právě proto,že nechytli žádné zelenáče,se dá předpokládat jejich dřívější dlouholeté procházení přes kontroly.Těžko začali podvádět před přichycením.A na testech určitě předtím byli,i v monitoringu!

Hodnocení: 0
rafaelo
Vloženo: 13:39:47, 06.04.2011 | profil autora
pane lift já sem se akorát rozohnil že se z Petra dělá obluda kerá bez bobulí zvedne houby!A ta debata sem nepatří.Uzavřel bych to ať si každej zvedá kde chce ale respektuje pravidla dané federace..hawk

Hodnocení: 0
maska0001
Vloženo: 12:55:09, 06.04.2011 | profil autora
Mažou se jen rekordy, výkony se anulují jen při pozitivním nálezu při soutěži

Hodnocení: 0
Iva Malá
Vloženo: 12:42:29, 06.04.2011 | profil autora
Děkuji za info.Budou anulovány výsledky jen rekordmanům nebo i všem pozitivním,kteří ale nevytvořili rekord?V pravidlech to vypadá na postih výhradně rekordmanů?

Hodnocení: 0
I.N.G.
Vloženo: 11:43:57, 06.04.2011 | profil autora
Samozřejmě, že to není JEN tímhle, ale je to velice podstatný faktor jejich výkonnosti. Komu nevadí `plutonium`, ten bude těmhle výkonům fandit, my ostatní hledáme jinde. Dál se k tomu nemíním vyjadřovat.

Hodnocení: -1
powr
Vloženo: 11:41:59, 06.04.2011 | profil autora
podle mého názoru by supertalentovanej borec bez použití látek dopingového charakteru mohl dát raw po letech seriózního tréninku a špičkové suplementaci tak 850 kg.

Hodnocení: 0
mysH
Vloženo: 11:32:51, 06.04.2011 | profil autora
`PP a jemu podobní prostě těží z toho, že mají velkou rezistenci na negativní účinky dopingu, takže můžou dlouhodobě hodně sypat` - vazne tomuhle veris? ze je to JEN timhle? :)

Hodnocení: -1
I.N.G.
Vloženo: 10:56:45, 06.04.2011 | profil autora
rafaelo: I kdyby žral Plutonium? Máš zajímavé názory. Nikdo tady myslím nezpochybňuje jeho sílu, ale výkon zpochybnitelný rozhodně je. Pro mě jsou jeho výkony zajímavé jen jako kuriozita. PP a jemu podobní prostě těží z toho, že mají velkou rezistenci na negativní účinky dopingu, takže můžou dlouhodobě hodně sypat. Podobné výkony jsou potom zajímavé jako ukázka toho, kam se lze dostat s dopingem, ale sportovní hodnotu mají nulovou - minimálně pro lidi, kteří si stejně jako já myslí, že sportovat `za každou cenu` prostě nemá žádný smysl. Ale do cirkusu bych se něj podívat zašel.

Hodnocení: +4
maska0001
Vloženo: 10:35:56, 06.04.2011 | profil autora
podle nových pravidel platných od 1.1.2011 se všechny rekordy pozitivního závodníka anulují zpětně až do 1.1.2011 a protože všechny pokusy Petráše byly rekordní po anulování skončil s nulou

Hodnocení: 0
Iva Malá
Vloženo: 10:13:28, 06.04.2011 | profil autora
Výsledky se anulují,pokud dotyčný nevyhoví dopingové zkoušce v den závodu a PP byl vyzván 6 dní po...To,že mu někdo upírá 1080, vymyslel kdo?

Hodnocení: 0
Koutňa
Vloženo: 09:52:29, 06.04.2011 | profil autora
drlift_: ta sedla...

I kdyby byl náhodou Petráš tak úžasný, nejlepší a bla bla bla, jak tu někteří píšete, tak to sem nepatří. Tohle měla být diskuze k těm nejlepším, co byli na MČR IPF a ne k někomu, kdo závodil v Trutnově. S tím táhněte na jiné stránky do jiných diskuzí pod jinými články. I když uznávám- techniku má výbornou...

Hodnocení: +1
powr
Vloženo: 09:20:55, 06.04.2011 | profil autora
Když někdo jde na testovanou soutěž nasypanej a vyhraje nad nenasypanejma je to asi jako kdyby vyhrál závod motorek 125tek ale přitom jel na MOTO GP.

Hodnocení: 0
drlift_
Vloženo: 08:16:04, 06.04.2011 | profil autora
Hrozny kecy. Zrejme sam sypes a proto jsi se tak rozohnil. Podobne konstrukce typu vsichni stejne sypou atd. s oblibou pouzivaji prave ti co sypou. Asi kazdymu je jasny, ze nemuzou otestovat naprosto kazdeho. Testuje se bud podle pevne daneho klice (napr.2. v kategorii) nebo si dopingovka sama vytipuje lidi (spicka je navic v monitoringu), pokud das svetovy rekord, ktery ma byt uznan musis jit take na testy. Jestli nekdo sype nebo ne samozrejme nemuzou dopredu vedet, pokud by to mel kazdy napsano na cele, dopingovka by se mohla zrusit. Ze by prochazeli pres testy nasypani zavodnici si nemyslim, staci se podivat na jmena jaka chytli, za posledni roky (neslo o zadne zelenace).

Pokud silovemu sportu trochu rozumis, je ti jasne, ze davat rovnitko mezi vykonnost zavodniku bez dopingu a s dopingem dost dobre nelze. Vykon PP asi nikdo nesnizuje, nazvedal hodne velky cislo, jenze v IPF jeho vykon neplati(viz.oficialni vysledky), protoze podvadel. Neni mi jasne, proc nekdo taha PP do diskuse o MCR IPF.

Hodnocení: -5
rafaelo
Vloženo: 07:24:02, 06.04.2011 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: 0
PetkaB
Vloženo: 06:56:56, 06.04.2011 | profil autora
To je pořád dokola - repre v IPF má monitoring, tak mi řekni, jak bys tam chtěl tu jednu kuru ročně protlačit, bez rizika. A druhá věc - když už porovnáváš, tak porovnej tu tvou jednu kuru ročně s možností brát cokoliv kdykoliv-kdo a tom asi bude dlouhodobě líp s regenerací a kdo asi líp vyladí formu na závod...? Mám pocit, že tady pořád o těhle věcech mluví ti, co o tom moc neví. Ať si dá PP třeba vagon, ale pro mě budou mít vždycky větší hodnotu výkony lidí, co jsou v IPF dlohodobě na špičce, jsou dlouhodobě v repre a dopingovými kontrolami procházejí bez problémů - Špingl, Šárik, Krejča, Horník, Ruso, Takáčová....

Hodnocení: 0
imtheman
Vloženo: 01:01:06, 06.04.2011 | profil autora
Koukal jsem na to video na ironpower a musim říct, že ať je PP jakej chce, jeho pokusy jsou krásný a čistý, dřepy opravdu maximální. Jinak ohledně těch bandáží a kolen, to je mi jasný, že od určitý zátěže jsou potžeba, přeci se nejdem zmrzačit že. Jen když se třeba mrknete na ty starý mazaáky Coana nebo kazmaiera, tak ty bamdáže byly takový opravdu jen ochrana kolen, dalo se s nima chodit (vypadali spis jako kus stahovaciho obinadla), než dneska ty trubky omotaný kolem nohy že nemít na ramenech činku, tak si ani nesednete na bobek :-) Ale jak tu bylo řečeno, taková jsou pravidla a máme tu buď RAW a nebo asistovaný powerlifting a každému co jeho jest ;-)

Hodnocení: 0
LLLuke
Vloženo: 23:45:59, 05.04.2011 | profil autora
Asi až zas tak jedno to není, když v IPF má tento výkon nulovou hodnotu.

Hodnocení: 0
chilaverts
Vloženo: 22:46:35, 05.04.2011 | profil autora
Ja ale nikoho nenapadam, treba vykon Tomase Sarika je bomba a ja osobne tohoto zavodnika obdivuji, ale nelibi se mi, ze kdejaky pisalek snizuje vykony PP at uz za jakykoliv podminek jsou proste uzasny a je jedno v jaky federaci.

Hodnocení: 0
RIP
Vloženo: 22:11:36, 05.04.2011 | profil autora
Nebudu tu nijak hodnotit ani polemizovat nad vysledky pana Petrase, protoze to by znamenalo zabrousit na prilis tenky led a cokoliv bych tu napsal, bylo by asi brano obema stranami asi spatne...

Chci se vyjadrit spis k tomu ostatnimu, tedy

1) Monolift - me osobne prekazi a dam stejny vykon pri pouziti klasickeho stojanu, takze to neni nejak extra vyhoda

2)Bandaze - dobra, puristi by rekli, ze RAW je jedine bez bandazi, mohou mit pravdu, bandy opravdu pridaji, rekneme az 30kg k vykonu, ale lidi, budte trochu rozumni, ta kolena se nejak chranit musi a ja osobne mivam problemy, pokud drepam bez band vyssi vahy jak 200kg...Nebo jsem mozna vymeklej, ale proste bych se o ty kolena bal, mno

3)Vykony mezi federacemi nema cenu srovnavat, protoze maji jina pravidla, jak co se tyce vybaveni, tak provedeni, tak nema vubec cenu o tom zacinat

Kazdopadne dost vykonu tam bylo skvelych, obzvlast Sarikuv, ale i Spingl (vzhledem k okolnostem a priprave) a dalsi, to je treba uznat

A vubec neni zapotrebi se zbytecne napadat

Hodnocení: -1
Koutňa
Vloženo: 21:57:11, 05.04.2011 | profil autora
já prostě nechápu, jak to můžete porovnávat, a nejde tu vůbec o dresy, bandáže ani o ten slavnej monolift. Je prostě `jinej`... kdyby on sám se chtěl porovnávat s těmito borci, tak jen tak pro nic za nic nemizí do GPC a absolvuje MČR a další vyšší soutěže v rámci IPF, jak on i sám vlastně na začátku tvrdil.

Hodnocení: -2
Lifter750
Vloženo: 21:54:01, 05.04.2011 | profil autora

Hodnocení: -1
chilaverts
Vloženo: 21:42:17, 05.04.2011 | profil autora
Ja porovnavam, protoze PP dal ty vykony bez dresu a pokusy na drep mely IPF hloubku (viz video na ironpower.cz). Tak nevim proc se certis a meles neco o trivrstvejch dresech. Mel jen klasicky bandaze na kolena a pasek. A proc porovnavam??? Porovnava se vsude..... napr. box, tam neni X federaci??? Sport je vzdy o porovnavani!

Hodnocení: 0
walker96
Vloženo: 21:26:43, 05.04.2011 | profil autora
Ono vzdy srovnavani bude i kdyz jak se pise nelze srovnavat RAW, dressy, vicevrstve dresy, stopka , doping nedoping atd atd. Ale nakonec vzdy take budou vetsinu zajimat ty nejlepsi vykony - at uz je to fer nebo ne a rozhodne momentalne nikdo na PP u nas v republice nema. Vymlouvat se na doping take neni fer. Neverim ze kdokoliv v kategoriich nad 90 minimalne do prvnich 4 pozic nesype - myslim minimalne 1 kura za rok - pokud ne tak tomu pak rikam talent o prirody

Hodnocení: 0
harpuna
Vloženo: 21:03:00, 05.04.2011 | profil autora
RAW není IPF ... Tomáš Šárik dal supr výkon a to je bez debat. Špingloš je dobrej, ale tentokrát našel přemožitele ...to se ve sportu stává. PP s odmítnutou dopingovou zkouškou je jiná liga a nelze to porovnávat s pravidli v IPF. A pokud vím tak PP je už v GPC, takže nevím co porovnáváš. Porovnáváš taky monolift nrbo 3vrstvé dresy? ... ono to totiž porovnst nelze ... je to blbost, protože jde o nerovné podmínky.

Hodnocení: 0
walker96
Vloženo: 20:59:48, 05.04.2011 | profil autora
RAW ma vzdy neco do sebe - je to vice fer (i pres ty bandaze) ale dopingove kontroly na IPF taky. Aspon musi vysadit minimalne par tydnu pred - lepsi neco nez nic a je to aspon taky trochu vic fer - ale jen trochu. Takze srovnavat vykony nekoho kdo je navrcholu drobku s ostatnima po par tydnech vysazeni se opravdu neda. Vsude je neco. Hlave at uz nikdo nezaklada dalsi federaci to by pak bylo premistrovano.

Hodnocení: 0
LLLuke
Vloženo: 15:00:19, 05.04.2011 | profil autora
Nechápu, jak můžete porovnávat tu Vaši extratřídu s těmito výkony. Si uvědomte, že toto je jiná federace a porovnání s jeho okolnostmi je trochu mimo.

Hodnocení: +1
hp
Vloženo: 09:36:45, 05.04.2011 | profil autora
Smiřte se s tím, tohle není RAW, to už snad každý poznal, ne ? Je zbytečné tu diskutovat o RAWu, nebo sem zase tahat Petráše, vždyť to sem nepatří.

Buďme rádi, že se Ronnie snaží podchycovat dění v liftu, ve strogmanech, apod. ... najdete si tu i RAW ;-).

Nadále diskutovat o bandážích a dresech je nadmíru zbytečné, kdo tomu rozumí, něco zkusil ví oč jde, kdo ne bude tady plácat nesmysly pořád.

Hodnocení: -2
chilaverts
Vloženo: 08:56:27, 05.04.2011 | profil autora
Ne ze bych chtel toho dotycneho obhajovat, nebo se ho snad zastavat, ale i za vsech okolnosti je to vykon svetove extratridy!!!

Hodnocení: 0
imtheman
Vloženo: 23:49:03, 04.04.2011 | profil autora
Mno osobně si myslím že to čemu říká Hatori RAW , mělo k RAW asi tak daleko jako ze země na měsíc. Te´d je tu na Ronniem RAW mrtvola od Magnussona, to mi srdce zaplesalo, žádný pomůcky trika nic, prostě těch 460kg vzal a zvednul. Jinak mě možná někdo bude kamenovat, ale docela je směšný, jak maj kluci na dřepu zabandážovaný kolena, že skoro nemůžou chodit. To už je skoro jak 4vrstvej dres na benč :-)

Hodnocení: 0
ABSINTH
Vloženo: 22:56:43, 04.04.2011 | profil autora
..v špatnym charakteru? :)

Hodnocení: 0
AniCitronAniBanan
Vloženo: 22:53:01, 04.04.2011 | profil autora
a nech si narazky na okolnosti kolem

Hodnocení: 0
AniCitronAniBanan
Vloženo: 22:52:28, 04.04.2011 | profil autora
cekali sme kdy se zase objeví hohsledi...jo je nejlepsi, nejskvelejsi, nejsilnejsi....tohle ste meli rict pred ADV, takze nashle

Hodnocení: -7
HaToRi
Vloženo: 22:38:51, 04.04.2011 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: +2
Jan Krch
Vloženo: 21:40:09, 04.04.2011 | profil autora
Tom Milana na Wilkse při MČR porazil už 3x,nic nového pod sluncem.

Hodnocení: 0
ABSINTH
Vloženo: 21:11:04, 04.04.2011 | profil autora
karel ruso je v kategorii do 66kg, ne 59

Hodnocení: 0
chilaverts
Vloženo: 20:54:07, 04.04.2011 | profil autora
Musim vyseknout poklonu Tomasovi, ktery podal opravdu vyborne vykony. `Konecne` nekdo opral Milana Spingla .

Hodnocení: -2
Koutňa
Vloženo: 18:26:08, 04.04.2011 | profil autora
A s tou Bárou se omlouvám, teď se dívám, že ona `jenom` vyrovnala ten svůj vlastní z oblasti či odkud.. No nevadí.

Hodnocení: 0
Majka
Vloženo: 18:22:24, 04.04.2011 | profil autora
Autorka článku doplnila rekord trojboje Martiny Koutňákové, omlouváme se za vynechání.

Hodnocení: -2
Koutňa
Vloženo: 18:16:51, 04.04.2011 | profil autora
V rekordech chybí ještě trojboj Báry Labidi a Martiny Koutňákové. Chlapy jsem nezkoumala..

Hodnocení: -2
Koutňa
Vloženo: 18:12:37, 04.04.2011 | profil autora
No tak jasně, že s novými kategoriemi logicky přišlo víc rekordů. Ale i tak nejsou ty limity nastavené úplně nízko a spousta těch rekordů je na vynikající úrovni...

Hodnocení: -2
torturer
Vloženo: 18:06:21, 04.04.2011 | profil autora
závidím sedmdesáti kilovým ženám

Hodnocení: +2
Jan Krch
Vloženo: 17:47:33, 04.04.2011 | profil autora
Podle nových kategorií 1. mistrovství,tak potom se to dalo čekat.Po pár letech bude mít cenu mluvit o rekordech,i přes nastavené limity.Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 35 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJan Kareš - kulturistika na hrazdách
Turakam (21:27) • Kareša mám rád, ale na videe skôr len vypočuť, lebo sa naň dívalo veľmi ťažko, kmital t...
magazínJan Kareš - kulturistika na hrazdách
th.0th (14:18) • Asi první video na tomto webu, které jsem skouknul celé bez přeskakování...*79*
magazínJak to bude s letošním EVLS Prague Pr...
hary97 (00:16) • Já bych v tom neviděl problém. Stačí, když budou závodníci v rouškách a dodržovat 2m ro...
magazínTréninkový videolog: Věra Mikulcová (...
reveira (18:30) • Zdravím Věrku a přeji ať se daří ve všem co dělá,a že toho není málo,jinak nohy pěkný,i...
magazínTréninkový videolog: Věra Mikulcová (...
Paulie02 (14:51) • Je to dříč!!! ...jen se narodila ve špatném těle...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra