V sobotu 26. 3. 2011 se v příjemném prostředí ZŠ v Kuřimi odehrálo 19. Otevřené mistrovství ČR juniorů a dorostenců v silovém trojboji s mezinárodní účastí. Soutěže se účastnilo celkem 56 soutěžících, z nichž bylo kromě českých zástupců 14 závodníků ze Slovenska a jeden z Kazachstánu. Dále se soutěžící dělili na dorostence, kterých se představilo 21 (2 dívky), a juniory, kterých bylo celkem 35 (4 juniorky).
Na mistrovství se předávaly dva druhy medailí za nejlepší výkony v jednotlivých věkových i váhových kategoriích. První byly za nejlepší výkony v mezinárodní soutěži, druhé za vítězství na mistrovství ČR. Dále zde bylo překonáno několik rekordů ČR. V objektivním hodnocení dle Wilkse zvítězila mezi dívkami Martina Koutňáková ze Sokola Pohořelice se 401 body a 410 kg v trojboji. Tři nejlepší dorostenci byli zástupci KST Jihlava. Na třetí příčce se umístil Patrik Přibyl s 389,4 body (612 kg), druhé místo vybojoval Tadeáš Kronovetr s 403 body (582,5 kg) a prvenství získal Filip Sobotka se 426,4 body a 676 kg. V juniorské kategorii obsadil třetí místo David Lupač ze Sokola Jemnice se 476,3 body a 812,5 kg. Kuřimský Lukáš Tkadlec získal stříbro za 487 bodů a 662,5 kg v trojboji a prvenství na tomto mistrovství zaslouženě patřilo Jakubu Sedláčkovi z TJ Rokytnice, který jako jediný překonal hranici 503,1 bodů Wilkse (745 kg ).
I přes vyšší počet soutěžících proběhly závody bez problémů, v příjemné sportovní atmosféře.
Dorostenky do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Leitkepová Veronika |
1994 |
TJ Sokol Jemnice |
56,2 |
85,0 |
55,0 |
87,5 |
227,5 |
266,931 |
Dorostenky do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kovrzková Markéta |
1993 |
SK Power Fitness Ml. B. |
67,9 |
140,0 |
85,0 |
147,5 |
372,5 |
378,579 |
Juniorky do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Vráblová Simona |
1992 |
ŠK SPC Častá |
57,0 |
115,0 |
70,0 |
137,5 |
322,5 |
374,227 |
2. |
Hyblerová Kateřina |
1991 |
TJ Sokol Nymburk |
56,9 |
80,0 |
55,0 |
102,5 |
237,5 |
276,000 |
Juniorky do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Jurčíková Iveta |
1992 |
Power Team Zlatníky - SK |
58,4 |
127,5 |
80,0 |
125,0 |
332,5 |
378,577 |
Juniorky do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Koutňáková Martina |
1990 |
Sokol Pohořelice |
71,7 |
145,0 |
90,0 |
175,0 |
410,0 |
401,292 |
Dorostenci do 53 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kurečka Daniel |
1994 |
Lokomotiva Krnov |
52,1 |
130,0 |
65,0 |
135,0 |
330,0 |
323,172 |
Dorostenci do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Brázda Ivo |
1993 |
Sokol Rosice |
58,5 |
142,5 |
75,0 |
160,0 |
377,5 |
329,586 |
2. |
Kovařík Petr |
1995 |
TJ Spartak Chodov |
58,9 |
130,0 |
85,0 |
135,0 |
350,0 |
303,639 |
Dorostenci do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ondro Martin |
1995 |
KST Senica - SK |
63,9 |
140,0 |
85,0 |
150,0 |
375,0 |
302,500 |
Dorostenci do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Honza René |
1993 |
TJ Sokol Těškovice |
73,3 |
217,5 |
125,0 |
190,0 |
532,5 |
385,643 |
2. |
Hora David |
1993 |
KST Jihlava |
73,0 |
185,5 |
90,0 |
200,0 |
472,5 |
343,204 |
Dorostenci do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kronovetr Tadeáš |
1993 |
KST Jihlava |
78,3 |
222,5 |
120,0 |
240,0 |
582,5 |
403,198 |
2. |
Zmeko Jakub |
1994 |
ŠK SPC Častá - SK |
81,5 |
200,0 |
107,5 |
230,0 |
537,5 |
362,742 |
3. |
Moravec Jan |
1993 |
TJ Sokol Nymburk |
82,1 |
195,0 |
110,0 |
202,5 |
507,5 |
340,973 |
Dorostenci do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sobotka Filip |
1993 |
KST Jihlava |
92,2 |
270,0 |
156,0 |
250,0 |
676,0 |
426,417 |
2. |
Přibyl Patrik |
1993 |
KST Jihlava |
90,7 |
230,0 |
130,0 |
252,5 |
612,5 |
389,491 |
3. |
Turek Tomáš |
1994 |
TJ Viktoria Bohumín |
88,6 |
230,0 |
125,0 |
220,0 |
575,0 |
370,062 |
4. |
Mojžíš Tomáš |
1993 |
TJ Autobrzdy Jablonec |
92,8 |
200,0 |
120,0 |
200,0 |
520,0 |
326,993 |
5. |
Štork Karel |
1993 |
TJ Baník Sokolov |
87,8 |
170,0 |
125,0 |
200,0 |
495,0 |
320,109 |
6. |
Svoboda Tomáš |
1994 |
TJ Dobřany |
89,2 |
175,0 |
115,0 |
200,0 |
490,0 |
314,200 |
Dorostenci do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Gallo Jakub |
1993 |
Power team Zlatníky - SK |
96,7 |
220,0 |
160,0 |
220,0 |
600,0 |
370,295 |
2. |
Bulejčík Mojmír |
1993 |
Power team Zlatníky - SK |
98,5 |
175,0 |
150,0 |
230,0 |
555,0 |
339,852 |
3. |
Uher Pavel |
1994 |
SK Kuřim |
103,0 |
185,0 |
85,0 |
215,0 |
485,0 |
291,825 |
Dorostenci do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Chovanec Marek |
1993 |
ŠK SPC Častá - SK |
109,6 |
220,0 |
137,5 |
222,5 |
580,0 |
341,709 |
Junioři do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lorenc Jan |
1992 |
Powerlifting Klatovy |
65,8 |
150,0 |
117,5 |
205,0 |
472,5 |
371,933 |
2. |
Krejči Lukáš |
1990 |
TJ Třebíč |
63,0 |
150,0 |
105,0 |
170,0 |
425,0 |
347,075 |
3. |
Ivančík Karol |
1992 |
Hurbanovo - SK |
65,3 |
110,0 |
90,0 |
130,0 |
330,0 |
261,410 |
Junioři do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Tkadlec Lukáš |
1989 |
SK Kuřim |
71,8 |
255,0 |
162,5 |
245,0 |
662,5 |
487,080 |
2. |
Děmčichin Sergey |
1988 |
Astana - KAZ |
70,5 |
205,0 |
165,0 |
215,0 |
585,0 |
436,000 |
3. |
Tomčák Lukáš |
1991 |
Lokomotiva Krnov |
71,9 |
195,0 |
127,5 |
200,0 |
522,5 |
383,755 |
4. |
Kajan Juraj |
1993 |
POWER Team Zlatníky - SK |
69,4 |
170,0 |
120,0 |
195,0 |
485,0 |
365,866 |
5. |
Šafarčík Petr |
1992 |
Lokomotiva Krnov |
72,3 |
195,0 |
90,0 |
187,5 |
472,5 |
345,619 |
- |
Němček Peter |
1991 |
ŠK SPC Častá - Sk |
73,5 |
- |
- |
- |
- |
- |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sedláček Jakub |
1988 |
TJ Sp. Rokytnice |
81,4 |
295,0 |
205,0 |
245,0 |
745,0 |
503,155 |
2. |
Strouhal Jan |
1989 |
Sokol Pohořelice |
82,3 |
225,0 |
110,0 |
230,0 |
565,0 |
379,049 |
3. |
Hrubeš Matouš |
1989 |
TJ Sokol Bořislav |
81,6 |
205,0 |
105,0 |
235,0 |
545,0 |
367,528 |
4. |
Weinfurt Václav |
1992 |
TJ Dobřany |
75,0 |
140,0 |
125,0 |
180,0 |
445,0 |
317,100 |
- |
Flieger Tomáš |
1990 |
KST FC Příbram |
78,3 |
152,5 |
- |
192,5 |
- |
- |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Schwarz Ján |
1988 |
ŠK SPC Častá - SK |
84,6 |
275,0 |
140,0 |
270,0 |
685,0 |
452,178 |
2. |
Kolář Marek |
1988 |
SK Kuřim |
91,9 |
250,0 |
150,0 |
285,0 |
685,0 |
432,778 |
3. |
Navara Patrik |
1991 |
TJ Sokol Bořislav |
92,0 |
230,0 |
160,0 |
255,0 |
645,0 |
407,290 |
4. |
Novák Tomáš |
1990 |
TJ Spartak Pelhřimov |
92,8 |
222,5 |
157,5 |
260,0 |
640,0 |
402,453 |
5. |
Murárik Marcel |
1992 |
SKST Litvínov |
89,1 |
230,0 |
145,0 |
227,5 |
602,5 |
386,623 |
6. |
Mikovič Ján |
1988 |
KST Hurbanovo - SK |
83,6 |
220,0 |
125,0 |
230,0 |
575,0 |
382,200 |
7. |
Buchtík Petr |
1991 |
Lokomotiva Krnov |
84,3 |
220,0 |
125,0 |
210,0 |
555,0 |
367,112 |
8. |
Kuchárik Robert |
1989 |
PWL-Club Svätoplukovo - SK |
88,9 |
170,0 |
120,0 |
257,5 |
547,5 |
351,741 |
Junioři do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Houžvička Ondřej |
1990 |
TJ Sokol Nymburk |
102,8 |
267,5 |
172,5 |
295,0 |
735,0 |
442,575 |
2. |
Kozák Martin |
1990 |
TJ Sokol Nymburk |
99,5 |
275,0 |
177,5 |
280,0 |
732,5 |
446,691 |
3. |
Kondé Ondrej |
1991 |
PWL-Club Svätoplukovo - SK |
99,6 |
185,0 |
170,0 |
230,0 |
585,0 |
356,598 |
4. |
Hájek Tomáš |
1989 |
OST Zbýšov |
93,3 |
200,0 |
110,0 |
230,0 |
540,0 |
338,707 |
Junioři do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lupač David |
1991 |
Sokol Jemnice |
111,4 |
330,0 |
160,0 |
322,5 |
812,5 |
476,300 |
2. |
Zachar Peter |
1988 |
ŠK SPC Častá - SK |
113,4 |
252,5 |
152,5 |
257,5 |
662,5 |
386,420 |
3. |
Sadovský Petr |
1992 |
Sokol Lanžhot |
109,4 |
212,5 |
150,0 |
220,0 |
582,5 |
343,377 |
4. |
Pilík Tomáš |
1990 |
SK Zlobr Sedlčany |
111,2 |
165,0 |
175,0 |
240,0 |
580,0 |
340,212 |
5. |
Štika Jan |
1990 |
TJ Sokol Bořislav |
105,9 |
160,0 |
147,5 |
220,0 |
527,5 |
314,278 |
Junioři nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Aulický Antonín |
1992 |
TJ Frýdlant v Čechách |
125,1 |
320,0 |
200,0 |
285,0 |
805,0 |
458,651 |
2. |
Odler Marian |
1988 |
Olympia Zlín |
120,4 |
270,0 |
170,0 |
260,0 |
700,0 |
402,136 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|