Reklama:

Nebezpečné vzpírání

Ronnie.cz > Powerlifting > Vzpírání

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které čtenáři považují za kvalitní:
+8 hlasů CIZOPASNIK - Můžeš nám udělat laskavost a konečně odejít šířit svoje mo..
+7 hlasů Michael Müller - Jenom dement čte diskuzi, která je pro něho dementní a jen..
+6 hlasů Míra Pavlíček - ...vsechno spatne se cloveku jednou vymsti,anaboliky pocin..
+6 hlasů Michael Müller - Jo, mně by se to líbilo. Ke každému napsat:bábovičky-závis..
+5 hlasů Johncreasy - Takže v rychlosti. Jseš debil.

Hodnocení: +1
smarug
Vloženo: 19:48:36, 13.11.2010 | profil autora
poznam vela vzpiercov najcastejsie im odchadzaju kolena (par kamaratov ich ma operovane) ale urcite to nieje take nebezpecne ako na videach az na to posledne to je brutal

Hodnocení: +2
drlift_
Vloženo: 08:29:10, 01.11.2010 | profil autora
Dopingem se sportovec zvyhodnuje oproti ostatnim zpusobem, ktery je proti pravidlum(mluvim o testovanych federacich). Samozrejme se najdou experti, kteri budou tvrdit, ze to neni pravda, prip. ze sypou vsichni (kupodivu se v tomhle smeru nejvice ozyvaji ti co se jich testy netykaji, nebo uz nejaky ten skraloup maji za sebou). Pokud uz se nekdo rozhodne do toho jit a chytej ho, mel by sklapnout a prijmout trest. V podstate je to tedy jen vec dotycneho az na to, ze pozitivni nalezy se tykaji v podstate vsech, protoze mohou ovlivnit finance, ktere do sportu jdou.

Hodnocení: +2
drlift_
Vloženo: 08:10:15, 01.11.2010 | profil autora
Nechapu, ze takovej nevinnej clanecek, vyvola takovy emoce. Co na tom, ze ukazuje jen karamboly? Kazdymu snad musi byt jasny, ze urazy se pri sportu zkratka stavaji (a nejen pri sportu). O tom, ze by neco takoveho snizilo oblibu vzpirani nebo dokonce odradilo budouci adepty dost silne pochybuju. O liftu uz takovych videi bylo... Jedine co si clovek rekne je brrr, nechtel bych byt u toho az se neco takoveho stane. btw: Nemam tyhle videa rad, karambolu pri zvedani cinek uz jsem videl dost na zivo. Clovek si pak az prilis uvedomuje co se mu muze stat.

Hodnocení: +3
Míra Pavlíček
Vloženo: 19:20:00, 30.10.2010 | profil autora
...je videt,co nas zajima.Trapnejsi jsou nulove diskuse u clanku pro par lidi.Je to vyzva pro cele ronnie,zamyslet se o cem psat,zije to tu a melo by to byt dobre!

Hodnocení: +2
Johncreasy
Vloženo: 17:10:33, 30.10.2010 | profil autora
Máme stovkůůůůůůuuu. JO!

Hodnocení: 0
Michael Müller
Vloženo: 15:58:54, 30.10.2010 | profil autora
když tady je tolik nebezpečných vzpěračů... Určitě nerozumíš všemu, já věk moc nerozlišuju, to bych sem nepsal vůbec. Vidím všechny lidi zhruba kolem 35roku věku. Trapas je, když se mne 25letá holka zeptá, kolik bych jí hádal. Dvakrát se mi to stalo. Končí mi pomalu služba, byl klid, tak jsem psal, mám trochu špatné svědomí, že jsem za to bral peníze. Nenudil jsem se. Pravdou je, že ortodoxní spolek jásavých extrátů, který vzniká i zde už potřeboval trochu povzbudit. Nebezpečné není vzpírání, ani doping, nebezpečný je člověk, který se tím zabývá. Myslím, že většina normálních lidí to chápe.

Hodnocení: +1
Johncreasy
Vloženo: 15:42:13, 30.10.2010 | profil autora
Michaeli Diogenes a kulturistika, to nejde k sobě. V některých tvých příměrech ti rozumím, v některých je vidět, že nejsi zase natolik nad věcí lidského hemžení lopotného a minimálně určitá frustrace nad tím, že ti již radosti jásavého blbství jsou odepřeny....tam je cítit. Každopádně k tomuhle tématickému propojení přišlo vzpírání jak slepý k houslím. Přestože se všeobecné pravdy a moudra dají vztáhnout na jakoukoliv lidskou činnost.

Hodnocení: 0
Michael Müller
Vloženo: 15:33:13, 30.10.2010 | profil autora
a další příspěvek přímo k tématu. Co se mne týká, stoupnu si do řady klidně jako Pičus1. Vím, jak se chovám, hlavně jak jsem se choval. Jsem s tím naprosto ztotožněný. Nemám s tím problém.

Hodnocení: +2
Majesty
Vloženo: 15:29:31, 30.10.2010 | profil autora
A hlavne ty.

Hodnocení: +1
Michael Müller
Vloženo: 15:24:19, 30.10.2010 | profil autora
pičus není nadávka. Většina chlapů se tak chová.

Hodnocení: +1
maxpoint97
Vloženo: 15:20:56, 30.10.2010 | profil autora
93 příspěvků do diskuze, z toho bych si troufal říct minimálně 50 o ničem... Že vás to baví se tu hádat a nadávat si do `pičusů`...neřeknu my mladí nevycválaní, ale vy `starší` už by jste snad mohli mít rozum ne??

Hodnocení: -4
Michael Müller
Vloženo: 15:10:15, 30.10.2010 | profil autora
Jasny, další pičus. Ty pro jistou neargumentuješ vůbec, aby ses nezesměšnil. Ale mne zařadíš hned. Logicky-pičus.

Hodnocení: 0
Lunreal
Vloženo: 15:02:16, 30.10.2010 | profil autora
No výborně teď jsi tomu nasadil korunu - tvoje argumentace má tolik zásadních logických děr, že věta `nechci umřít jako blb` dostává zcela nový rozměr. Máš se totiž opravdu čeho bát :).

Hodnocení: -3
Michael Müller
Vloženo: 14:52:53, 30.10.2010 | profil autora
To množství, kolik, jaká kvalita a to, o co tobě jde, pozná člověk až při té které nemoci nebo na smrtelné posteli. Je mi srdečně jedno jakákoliv studie, zajímá mne praxe, realita. Snažím se žít tak, abych se léčit nemusel, abych nemocný nebyl-jakkoliv, čímkoliv. Je mi srdečně jedno, kolik čeho vypiješ, sníš nebo si píchneš. Zajímá mne, na co umřeš. Princip je pořád stejný. Nechci umřít jako blb. To tvoje minimum je pro mne nic, když to nutně nepotřebuju k životu. Studie o prospěšnosti a množství jsou na nic pro běžný život. Potřebuju to? Ne. Hotovo. Potřebuju porsche? Ne. Stačí mi fiat, mně osobně kolo. Tak tady neřeš nějakou sypku a nebud pičus.

Hodnocení: -1
ygg
Vloženo: 14:35:05, 30.10.2010 | profil autora
Takže znovu ... existuje skutečně MINIMUM potravin (nezkažených skladováním či nevhodnou úpravou), které by ti v případě skutečně OBČASNÉ konzumace nějak výrazně uškodily (napadá mě tak jedině mochomůrka zelená:-). Také se drtivá většina lékařů shoduje na prospěšnosti alkoholu (ale třeba i kávy a čaje) v určitém množství. Stejně tak by mě zajímalo, zda mi vyhrabeš nějakou lékařskou studii, která věrohodně doloží škodlivost například 3 vykouřených doutníků/dýmek za týden či měsíc. Takže jednak se nejde o nestřídmost samu o sobě (co je na sklence vína či jednom pivu za večer nestřídmého???), a jednak u všech tebou uvedených věcí se jedná o věci, jejich škodlivost je odvislá od konzumovaného množství, nikoli od konzumace samotné. A pokud umíš po sobě číst, byl jsi to TY, kdo výše uvedené dával principálně na stejnou úroveň jako dopingu. I když koukám, že chápání psaného textu ti dělá vůbec problémy, což vidím například z toho, že já jsem nepoužil výraz hovado, tím opravdu nemůže být text, ale hovadina, kterou zase naopak nemůžeš být ty . Takže tvůj pokus o vysvětlení je poněkd zbytečný...a právě tak asi i diskuze s tebou.

Hodnocení: +2
Michael Müller
Vloženo: 14:08:05, 30.10.2010 | profil autora
Ty pravděpodobně vůbec nerozumíš, o čem je řeč. Anabolika jsou léky, dostáváme je na předpis při léčbě, rekonvalescenci. Kolik rozhodne ten, co léčí, tehdy je (snad) potřebuješ k přežití. Jinak je nemusíš mít, jen po nich z nějakého důvodu toužíš, důvody jsem rozebral. Kolik- záleží na tom, jak velkej jseš debil a na tom záleží i rozsah poškození orgánů, příp. smrt. Stejné je to s jídlem nebo alkoholem. Stejný princip. Jídlo potřebuješ, ne však to a v takovém množství, čím se stravuje drtivá většina populace. 10 let prevence je lepší jak 1 rok léčby, zkus přemýšlet. Hovadem můžu být já, ne to, co říkám. Ty si myslíš, že jsem objevil ameriku nebo co? Jsou to běžné věci jenom podané syrově tak, že se to lidem nelíbí, dělá to z nich prázdné nádoby, je to realita, zkus vyjít ven. Ještě malá škatulka-jev, který je vidět i tady. Jedná se o definici Pičuse: Pičus je velmi specifická kombinace jásavého blba a extráta, která v dnešní společnosti zažívá velký boom. Mladý člověk získává pocit výlučnosti, elitnosti svého společenství, a získá povýšený pohled na ty chudáky mimo. Stává se pičusem. Základem pičusů je tedy pičuspolek, sdružení v němž se k sobě všichni navzájem chovají jako klasičtí jásaví blbové. Někdy si tady připadám, že jsem spadl do podobného spolku.

Hodnocení: -1
ygg
Vloženo: 13:03:36, 30.10.2010 | profil autora
`Z hlediska klasické medicíny, psychiatrie je doping obyčejná nestřídmost, stejný princip jako jídlo, alkohol, cigarety, apod.` ... tak tohle je zajímavý logický úkrok stranou, protože buď považuješ JAKOUKOLI konzumaci alkoholu či tabákových výrobků (to jídlo jsem tam už vůbec nějak nepochopil) za nestřídmost, což je hovadina do očí bijící, nebo jen takovou, která překročí nějakou `únosnou` míru (a to raději ponechám zcela stranou kvantifikaci té únosnosti). S touto logikou jsi se ale dostal z hovna do louže, protože v tom případě není otázka sypka ANO či NE, ale KOLIK, aby to ještě bylo akceptovatelné.

Hodnocení: +1
Michael Müller
Vloženo: 10:31:55, 30.10.2010 | profil autora
To, co píšeš, je o mně-o ničem. Nemá to s nebzpečným vzpíráním potažmo s dopingem nic společného Jestli se chceš rozbrečet, založ si vlastní téma Michael Muller je......

Hodnocení: -1
dunnoWayne
Vloženo: 10:29:09, 30.10.2010 | profil autora
K smíchu. Z toho asi žádnej moderátor nebude štastnej že se z témata vyprasí hádky v osobní rovině, to mě nezajímá ani to kolik knedlíku včera kdo sežral!

Hodnocení: 0
Michael Müller
Vloženo: 10:22:50, 30.10.2010 | profil autora
se zpovídat z úspěchů i neúspěchů. Není to pro mne důležité, stejně i city, moc jich nemám. Člověk je pro mne maso, systémovej produkt. Lidí mi přestalo být líto. Každej ať odpovídá za sebe. Nevadí mi, že pijí, dopují, jenom říkám, že to nikdo neumí pojmenovat, tak to dělám. Nikdy to lidi nebudou umět, no stres. Pokud se ti zdám `divnej`, je to tvůj problém. Starej a řeš se sám. Mě neber v potaz.

Hodnocení: -3
Lunreal
Vloženo: 10:03:53, 30.10.2010 | profil autora
Nechci nějak ranit tvoje křehké city, ale už se ti někdy stalo, že by někdo po tobě vysvětlení opravdu chtěl? Zdá se mi, že žiješ v dost iluzorním světě, time to wake up Neo.

Hodnocení: +1
Michael Müller
Vloženo: 09:57:41, 30.10.2010 | profil autora
znamená nechtít ho slyšet, mít ho. Setkávám se s tím denně. Jsem radši, když mne lidé ignorují, nemusím pořád nic dokola vysvětlovat. Takže dík za to.

Hodnocení: -3
Lunreal
Vloženo: 09:22:34, 30.10.2010 | profil autora
No jistě, za rakovinu může stín na duši. Mě spíš udivují lidé jako ty, kteří se neustále snaží vyloženě vetřít do každé diskuze a vyzvracet tam nějaké moudro (kdyby to alespoň opravdu moudro bylo). Ale jen v tom pokračuj, očividně tě ke psaní vybízí naše ignorace tvojí osoby - v tom případě musíš být nadmíru (u)spokojený.

Hodnocení: 0
Michael Müller
Vloženo: 08:42:34, 30.10.2010 | profil autora
Z hlediska klasické medicíny, psychiatrie je doping obyčejná nestřídmost, stejný princip jako jídlo, alkohol, cigarety, apod. Člověk po něčem touží, baží, prahne po tom, aniž by to potřeboval k životu, k přežití. A jak už to bývá, nutí jej okolí, aby byl lepší jak oni, aby obstál před konkurencí, fanoušky, trenéry, aby si víc vydělal peněz. Je pod tlakem, psychickým tlakem. To ho neomlouvá, je to jeho vina, ne toho okolí, okolí jenom neví, co se děje, co to vlastně dělá a proč. Většina z nich si to uvědomuje, nedokáže si však pomoct, někteří si to uvědomí pozdě a někteří(moc jich není)nikdy. Proto třeba Colemann mluví o své práci prof. kulturisty jako o poslání. Je mu jasné co se děje, kolik čeho snědl a proč(nesmí o tom mluvit, jinak by ve sportu skončil, je to pokrytectví nás všech-viz níže). Jeho práce je jeho životem a to poslání spočívá v tom, že ukazuje světu, kam až dokáže člověk zajít, že to nikdy nekončí, že člověk dokáže zajít až ke zrůdnosti, nic jej nezastaví, dokáže jít až za sebedestrukci a zemřít. Platí to pro všech sedm hříchů a všechny jsou smrtelné. Psychiatr(dobrý psychiatr, který rozumí) pojem sedmi smrtelných lidských hříchů používá jako příklad-příměr-líp se nemoc ukazuje na konkretních příkladech. Neznamená to, že patří k sektě nebo se modlí-to je naivní představa laika, stejně jako třeba představa o anabolikách. Většina populace s tím má problém, je to předsudek, omezenost. Je to taky velmi jednoduché, složité je si to přiznat a nedělat to. Ještě složitější je to dělat, vědět o tom, vědět, že si nedokážu pomoct, že to prostě budu dělat dál a říkat to, říkat, já jsem závislý na alkoholu, anabolikách, chodím bojovat do klece, protože jsem pyšný nebo mám každý den jinou babu, protože je toužím ovládat, toužím po moci. Každou příčinu nemoci chřipkou počínaje a rakovinou konče najde každý člověk v sobě, na duši, na které má `stín`. Každý člověk bez vyjímky. Konec přednášky. Lidé bděte nebo se po....e.

Hodnocení: -2
mysH
Vloženo: 23:45:25, 29.10.2010 | profil autora
Koukam na hodinky a pocitam v tvem poslednim prispevku vykricniky .. no nechci radit, ale takhle na noc se vztekat neni zdravy a v pokrocilym veku uz vubec ne ..

Hodnocení: 0
Míra Pavlíček
Vloženo: 23:15:35, 29.10.2010 | profil autora
Ahoj Dane,jedine co me zabrzdilo v dobyvani met v Tebou zastitenych federacich rozhodne nebyl odpor k dopingu,ale preci jen vyssi financni narocnost zavodeni,hlavne startovne a prispevky.Z dopingu je mi na bliti vseobecne,ale neprejicnost mam vyprofilovanou vyhradne proti sportovcum CSST a sportum,kde je dopovani nelegalni!V CAST plne respektuji pravo na doping,jen mi vadi,kdyz ma dopujici sportovec byt vzorem obecne.Jiste je naivni,aby takovy borec prohlasil,ze za svuj uspech castecne vdeci dopingu,ale to by podle me bylo cestne!A dal by si zvlast ty osobne mohl priznat,ze pri vsi sve snaze se orientovat ve vyzivove problematice,ani ty nedokazes vyloucit potencionalni rizika ohledne poskozeni zdravi,ktere by mohl doping zavinit!To nejde vyloucit jen tvrzenim,ze dopingove latky a jejich neg. ci poz. ucinky nejsou dostatecne prozkoumany.To je z hlediska zdravi.Po sportovni strance i mou osobu laka pripsat si nejaky ten titul ke jmenu,byt ziskany v mene narocne konkurenci.Ale lakota nade mnou vitezi,v CSST jsou pro me medaile levnejsi!To vse pro,i verejne,vysvetleni mych zavodnich ambici!

Hodnocení: -1
Johncreasy
Vloženo: 22:38:49, 29.10.2010 | profil autora
To Lifter: OK neberme to osobně. Nic o sobě nevíme. Ovšem zbytek.....NHL, Suplementce....zástupná témata....alibismus v bleděmodrým. To Cizo: Souhlas.Já ale rozhodně nesrovnávám nedovolené látky podporující výkon s návykovými drogami. Já ani netvrdím, že dopující sportovci jsou fuj jako celistvé osobnosti. Dokonce si myslím že v utopickém světě bez dopingu, by právě tito borci dominovali svým odvětvím i načisto. Jen je bohužel v silových sportech ten negativní aspekt dopingu v podílení se na celkovém výkonu...příliš zásadní a příliš demonstrativní.

Hodnocení: -1
Lifter750
Vloženo: 22:26:07, 29.10.2010 | profil autora
Hlavně tu vůbec nejde o mně. Natož o Tebe. Natož o Tvé komentování mé osoby. Nevybavuju si, že bych Tě vůbec znal. Ale to je nepodstatné a nezajímavé. Naturální - i když definice nemusí být jednoznačná, suplementace je mým denním chlebem. Výsledky mých klientů v testovaných sportech jsou výborné. Bez látek, které by se příčily ADV. Začátečník by se každopádně měl vyhnout nebezpečným látkám obloukem a svou suplementaci stavět na základních stavebních látkách, minerálech, vitamínech a základní stravě. Povolenými látkami může zvýšit svou výkonnost velmi extremně. Na 2.stranu se sportovec může dostat do situace, kdy je nutná aplikace látek nepovolených ADV a on je přesto členem testované divize. Viz teď případ badbintonisty Petra Koukala. Zeptal bych se, zda tu někdo kdo, nepřeje úspěch lidem, jež kdy použili doping, fandil hokejistům na MS, kteří přijeli pomoci z NHL.. Jen na okraj dodám, že ne každý kdo startuje v netestované divizi jakéhokoliv sportu doping používá. NHL nebo další odvětví. Vždyť i Míra Pavlíček chtěl jeden čas startovat v divizi silového trojboje GPC.

Hodnocení: +1
CIZOPASNIK
Vloženo: 22:26:02, 29.10.2010 | profil autora
Notak Johne, nikdo se jako uživatel anabolik nenarodí a každý začíná jako naturál, takže logicky by se k tomu měl vyjadřovat spíš ten, kdo si zkusil obojí :) (nebo někdo, kdo má opravdu dostatčné znalosti). Ono přečíst si něco, něco se doslechnout a reálně na vlastní kůži vyzkoušet a pak teprve hodnotit není to samé. Diskusi ale nelze vést s někým, kdo se zmůže jen `tfuj! feťáci!` To je pak diskuse na úrovni štamgastů po deseti v hospodě čtvrté cenové, nebo sjezdu politických radikálů a nic konstruktivního z toho určitě nevzejde.

Hodnocení: -1
Johncreasy
Vloženo: 22:04:46, 29.10.2010 | profil autora
Tady totiž nejde o to, že jsi vynikající lifter a máš tudíž tuhle vstupenku do světa chemie teoreticky´opodstatněnější než začínající cucák. To je totiž jen menší zlo.

Hodnocení: -2
Johncreasy
Vloženo: 21:53:00, 29.10.2010 | profil autora
To je přesně o čem jsem mluvil. Nebrali jste to...nekurvili jste si zdraví steroidama....neměli by jste to komentovat. Komedie, alibismus. To je jako bych to obrátil a říkal ti nemáš právo komentovat tématické názory naturálně cvičících....protože tam nepatříš. Schovávat se za nevyplněný dotazník se snad nebudeme, že ne?

Hodnocení: +1
Lifter750
Vloženo: 21:24:23, 29.10.2010 | profil autora
Téma doping obsahuje tisíc položek, zda jsou prospěšné či škodlivé, je případ od případu jednotlivce, množství té které látky atd. Jediné co obecně chybí je objektivní informace o té, které látce. A jejím případném nebezpečí. Jsou i látky škodlivější, nebezpečnější a jsou přitom povoleny. Souhrně těchto tisíc položek řešit jako jednu pod názvem Doping a křičet - je to risk je nesmysl. Tím nechci a nebudu říkat, že je doping správný. Ale pokud o tom má někdo vůbec co veřejně mluvit, tak člověk který s tím má velmi blízkou zkušenost a ne v tomto směru naprostý laik, který má většinou zásadní rezervy ve znalostech základní fyziologie. To pak vyznívá víceméně srandovně.

Hodnocení: +2
jari
Vloženo: 20:53:26, 29.10.2010 | profil autora
Míro, nemůžu říct proti tvýmu příspěvku ani prd, protože máš prostě pravdu ale připadáš mi (ač si dospělej sečtělej chlap (podle fotky)) jako kdybys objevil ameriku. Píšeš to co snad všichni vědí ale ta věta a MS mi přijde naivní. Dopuje se i na té nejnižší úrovni, pokud by se nějaký dotyčný pravý nefalšovaný natural vůbec dostal na MS, neskončil by o pár příček níž ale všechny léta kariéry by byl jistojistě poslední. Bavim se hlavně o kulturistice.

Hodnocení: 0
torturer
Vloženo: 18:36:08, 29.10.2010 | profil autora
...řekl Mirek Dušín

Hodnocení: +2
Míra Pavlíček
Vloženo: 17:47:20, 29.10.2010 | profil autora
...dopovat je necestne a nesportovni,kazdopadne v testovanych federacich.I v tech netestovanych je to zdravi skodlive!Nebezpecne je to kazdopadne,kdyz odolny jedinec ve zdravi doping par ci vice let preziva,potom je svymi uspechy prenasecem teto nakazy,at nevedomym ci vedomym.Jak propagace dopingu vypada vi vetsina silovych sportovcu.Zdravotni rizika spojena se zneuzivanim dopingu jdou pres vsechny sporty a federace,testy netesty.Otevrene diskutovani pochopitelne vetsine dopujicich nevoni.Chtit verejne prohlasit,ze vedome riskuji zdravi nebo podvadim....Priklady ,v nekterych pripadech bohuzel,tahnou.V tom je nebezpeci pro lidi.Cim je doping nebezpecny je jasne.Sportovani nacisto tolik nebezpecne neni,co mi hrozi za odmitnuti dopingu,jake zdravotni riziko?To sportovni je jasne,doping je vyhoda,vetsinou i podvod.Je nutne ukazovat,ze sportovat jde ciste,i za tu cenu,ze na MS neskoncim o par pricek vys.Rozhodne si nemyslim,ze ti co jsou lepsi maji nasypano,ale ti co maji,tem ty kila a medaile ci slavu z dopingu nepreju !S ohrozovanim zdravi negativnim prikladem se ale nikdo soudny nemuze smirit,to neni o svobode ci nesvobode cloveka!Dopujici neohrozuje jen sebe!

Hodnocení: 0
Majesty
Vloženo: 15:53:48, 29.10.2010 | profil autora
Nepatri, taky se omlouvam.

Hodnocení: +1
Johncreasy
Vloženo: 15:53:47, 29.10.2010 | profil autora
Proč neříct na rovinu, že to je špatné. Bez ambicí na změnu mentality člověka.

Hodnocení: -2
CIZOPASNIK
Vloženo: 15:51:01, 29.10.2010 | profil autora
Ale Johne řekni mi CO konkrétně chceš řešit? Už je to tu zase od začátku, to samé co říkal ygg - v testované federaci je to věc dopingových komisařů, aby odhalili a podle pravidel potrestali ty co dopují a v netestovaných federacích a u lidí co nezávodí je to postaveno tak, že je to jen jejich věc a nikomu do toho nic není jestli a co berou nebo neberou. Tak to prostě je a není na tom co donekonečna rozebírat.

Hodnocení: 0
Johncreasy
Vloženo: 15:41:48, 29.10.2010 | profil autora
To Majesty. Omlouvám se. Byla to náhlá reakce. Nadávky sem nepatří.

Hodnocení: +1
dunnoWayne
Vloženo: 15:40:57, 29.10.2010 | profil autora
Jen muj pohled a názor. Ze by se četlo a diskutovalo to je jasný a to jsem chtěl hlavně říct.Ze se to nehodí do krámu už není muj problem.

Hodnocení: +2
Johncreasy
Vloženo: 15:40:20, 29.10.2010 | profil autora
Sorry Cizo, ale tohle je přesně ukázková bagatelizace. Na webu Ronnie nikoho rozšlapané bábovičky a opsané písemky zajímat nebudou. A není to `POZOR...v článku se mohou vyskytovat dopující sportovci.`, nýbrž `POZOR v článku se drtivou pravděpodobností budou vyskytovat sportovci co si jdou pro titul za každou cenu a je jim jedno, že to není fér k lidem, kteří by si často zasloužili stejně , ne-li víc, jenomže nejsou tak vypatlaní, aby riskovali zdravotní rizika, či ničili prapůvodní podstatu sportovního soupeření.` Takhle nějak by to mohlo bejt :) Můžeš říci, že v tom není pravda,

Hodnocení: 0
Majesty
Vloženo: 15:39:38, 29.10.2010 | profil autora
Pro me za me... nebyl jsem sprosty protoze mam v mailu plno upozorneni, ale proto, ze je tahle diskuze naprosto offtopic a resi se tu hovadiny kterymi se vubec nic nezmeni, a to ani nazory lidi kteri tu diskutuji :)Takove veci by mely mit svuj vlastni topic na foru a nemely by se probirat pod v diskuzi pod clankem ktery s nimi vubec nesouvisi, s tim snad souhlasi vsichni ? Jestli jsem pro tebe debil, dobra, tak si me prosim nevsimej a ignoruj me, to same budu delat ja, protoze jak vidno oba ztracime temihle hadkami jenom svuj cas

Hodnocení: +6
Michael Müller
Vloženo: 15:38:24, 29.10.2010 | profil autora
Jo, mně by se to líbilo. Ke každému napsat:bábovičky-závist, doping-nestřídmost, opisování-lenost, alkohol-nestřídmost, zmlácení někoho-pýcha. Odpovědně můžu potvrdit z vl. zkušenosti, že tyto problémy s lidským hříchem jsou na každém foru sice jiné(neřeší zrovna doping), ale pýcha, lenost, závist, nestřídmost, hněv, lakomství, smilstvo je na denním pořádku u astrologů nebo cyklistů. Je to všude stejné, neliší se intenzitou, napadáním, vulgarismy, ničím. Ovšem běda, jak řeknu něco o sportu tam nebo opačně o psychologii tady. Reakce je taky stejná. Pro mne dost zajímavé i poučné. Lidský hřích je fenomén, jenom lidé o něm nechtějí slyšet, vidět, cítit, čichat ani chutnat-mluvit. Mají strach. Strach není z váhy, ale ze selhání, zesměšnění. Z toho je zranění, berou doping, kecají o tom nesmysly. Při tom je to pouhá, obyčejná pýcha a nestřídmost. Na to se ale umírá, to už neslyší. Nic, hoši zdar zase někdy.

Hodnocení: -3
CIZOPASNIK
Vloženo: 15:35:01, 29.10.2010 | profil autora
Doping byl legislativně postaven na úroveň drog, takže nějaká otevřená diskuse krom článků, které najdeš v příslušné sekci, asi nebude to pravé. Každý, kdo se o to trochu zajímá ví jak to ve vrcholovém sportu je, ale co na tom chceš rozebírat odspoda nahoru, zleva doprava? Někdo se rozhodne že ano, někdo že ne, jejich věc, jejich volba. Opravdu v tomhle tématu moc velký potenciál nevidím, výsledkem budou jen hádky a flame.

Hodnocení: +2
dunnoWayne
Vloženo: 15:28:26, 29.10.2010 | profil autora
Na obranu. Ze začátku tady bouchlo pár lidí a odsoudilo článek, já dodal /viz níže/ a sám za sebe jen čistě muj pohled, že bych já osobně uvítal takhle přímočaré a syrové téma- doping. Nic víc. Rozhodně sám za sebe neřeším kdo co jak a proč. Rozjela se dikuze a popravdě se ukázalo o čem je řeč, hodně lidem to leží hluboko v žaludku tak proč o tom nepsat víc? Nikoho přece nedonutíte kliknout, at si čte a pak povinně vyjádří. Už se tak děje samo o sobě a stačilo jedno jediný sluvko tak se ptám jestli je pro web žádoucí téma které bude mít o diskuzi postaráno hm? Pro doplnění jsem si všimnul a nejsem si jist jestli to lidi vidí správně, jestli mě má někdo za odpurce dopingu nebo naopak. Tak aby se někdo nepletl co a jak myslím vážně. Ne. Nikdy jsem nebral ale pokud budu mít někdy dobrý duvod tak s tím mít problém nebudu.

Hodnocení: -2
CIZOPASNIK
Vloženo: 15:12:28, 29.10.2010 | profil autora
Jak by sis to představoval? U každého článku hned v úvodu velkým červeným písmem `Pozor! V článku se mohou vyskytnout dopující sportovci!`, nebo bysme si měli zahrát hodinu pravdy a každý by měl povinně v profilu velkým písmem vypsat co bere (a taky by mohl dopsat kolikrát se ožral, kolikrát hulil trávu, jestli ve škole opisoval při písemkách, jestli podváděl v kartách a jestli jako malej někomu rozšlapal bábovičku)? Takhle nějak by to mělo vypadat?

Hodnocení: +2
dunnoWayne
Vloženo: 14:39:11, 29.10.2010 | profil autora
..a nakousnul téma doping, nikdo nemuže popřít že tohle téma je pořád aktuální a je k němu co dodat. Už ted je jasný kolik lidí by rádo něco řeklo ale nemíní se tady přehadovat, každopádně je znát jak hluboko to v lidech je.

Hodnocení: 0
Johncreasy
Vloženo: 14:05:37, 29.10.2010 | profil autora
Na to že jsi v žebříčku mma fajtrů až bramborovej, si dost vyskakuješ. Ba ne..všechno v dobém...s tebou je rozumná diskuze.

Hodnocení: +3
Johncreasy
Vloženo: 14:03:04, 29.10.2010 | profil autora
Neblázni chlape. Já se přece nevyžral na 150kg záměrně. Uznávám, že bych nechtěl mít pod 125kg, ale netěší ani mně hmotnost nad tuhle hranici. Ano mohl a měl jsem si to ohlídat a kdybych vyloženě prahnul po shubnutí tak se dokopu.....ale srovnávat to s anabolikama...to je trochu silná káva.

Hodnocení: +2
Johncreasy
Vloženo: 13:53:11, 29.10.2010 | profil autora
Michaeli...tvůj poslední názor byl naprosto přesný a sdílný. Co jiného říci někomu, kdo je tady sprostý jen proto, že má v mailu plno upozornění. A ještě se pohoršeně pozastavuje nad tím, že ti je 44, a tím teoreticky nemáš právo jednat stejně permanentně unáhleně, tupě a rutinnně sprotě...jako tahle nadšená rychlokvaška silových sportů.

Hodnocení: +5
Johncreasy
Vloženo: 13:48:32, 29.10.2010 | profil autora
Takže v rychlosti. Jseš debil.

Hodnocení: -1
70mMyW!53
Vloženo: 12:35:47, 29.10.2010 | profil autora
Teda nevim co je bezpecnejsi, na kole muzes sletet a narazit hlavou primo do stromu. Ve vetsi rychlosti ti z hlavy nemusi nic zbyt XD

Hodnocení: -4
Majesty
Vloženo: 12:32:33, 29.10.2010 | profil autora
A tobe ze je 44 ?

Hodnocení: +7
Michael Müller
Vloženo: 12:08:04, 29.10.2010 | profil autora
Jenom dement čte diskuzi, která je pro něho dementní a jenom dement si neodklikne upozornění na mail, když o něj nestojí. Jseš tady naprosto správně, jenom si napiš o kolonku dement do profilu a zaškrtni ano.

Hodnocení: -5
Majesty
Vloženo: 11:36:12, 29.10.2010 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: -2
ygg
Vloženo: 10:39:17, 29.10.2010 | profil autora
Nevím jak to píšu, ale ty to asi nějak divně čteš:-). Takže znovu ... ve federacích, kde je použití sypky zakázáno, se tato jednoznačně rovná podvodu. Tam není ci řešit, lze to okecávat, bagatelizovat nebo zdůvodňovat, ale je to prostě tak. Ve všech ostatních případech (netestované federace nebo lidé, kteří vůbec nesoutěží), je to presně opačně jak píšeš ... `On si svou stranu zcela zřejmě vybral a můžeš říci na rovinu, že to je ta horší strana?` ... já to říci nemohu a neříkám, na rozdíl od něj, kterému je vše jasné a přesně ví, co je dobré a správné. Zkrátka a dobře, dokud tě nějaké konání druhých přímo a zcela konkrétně neomezuje či neohrožuje, tak jim do toho nekecej ... ostatně, 90% lékařů by se na tvůj postoj ke sportu (téměř absolutní maximalizace hmoty+síly) taky dívalo velmi kriticky a dokázali by to odůvodnit neméně dobře, jako jsou odůvodněná rizika sypky ... no a co? Je to tvá volba, tvé priority, tvůj život...tak jej žij jak ty sám chceš, dokud ti to zdraví dovolí, a až ne, tak to opět ty sám změň. Navíc si pamatuji, jak jsi byl kdysi `nadšený`, když se ti, byť asi v dobré víře, do toho tady pokoušelo pár lídí kecat. A měl jsi pravdu ... tohle je stejné, tak i tady měř stejným metrem.

Hodnocení: 0
wondra
Vloženo: 10:17:48, 29.10.2010 | profil autora
Byla to ironie :P Jediné co bych na článku upravil, je dát za nadpis otazník. Vzpírání je v tomhle nebezpečné, stejně jako turnaje v benchi kdy se chybou úchopu zřítí 300kg na borce...to už tu taky bylo a nikdo nebrečel že se tu haní bench.

Hodnocení: -2
mysH
Vloženo: 09:08:53, 29.10.2010 | profil autora
Pokud myslis jezdit na kole, klopit zatacku, uklouznout na mokrym listi a napalit to do stromu a bez helmy .. pak uz se priblizujes. Udelej i rovnou video, at se da `propagovat` i cyklistika ..

Hodnocení: 0
wondra
Vloženo: 08:20:23, 29.10.2010 | profil autora
Vždycky sem si říkal, že vzpírání je nebezpečný sport a že se tam musí ty ruce vykloubit. Teď se mi to potvrdilo. Bezpečnější je jezdit na kole v lese bez helmy!

Hodnocení: 0
jari
Vloženo: 23:21:01, 28.10.2010 | profil autora
V pohodě

Hodnocení: 0
Johncreasy
Vloženo: 23:09:49, 28.10.2010 | profil autora
Já vím, ale mě je Don Quijote sympatický.

Hodnocení: 0
jari
Vloženo: 22:39:18, 28.10.2010 | profil autora
Kulíšek samozřejmě právo si postěžovat má. Stejně jako kdokoli jiný ale je to boj s větrnými mlýny

Hodnocení: 0
jari
Vloženo: 22:37:35, 28.10.2010 | profil autora
no, v podstatě jsi to napsal dobře ale je to začarovaný kruh. Ano je to alibismus a pokrytectví ale co s tím? Toho je všude plno, v každém systému. I tenhle systém je špatný ale snad chodíme na tenhle server a zajímáme se o tenhle sport protože ho máme rádi, ne? Pokud máme oči otevřené, nezaslepené naiivitou, tak co? Mě osobně to vůbec nesere. Je mi uplně jedno jestli nějaký mistr republiky prohlásí, že nikdy nebral steroidy.

Hodnocení: 0
Johncreasy
Vloženo: 22:25:20, 28.10.2010 | profil autora
Nemá snad Kulíšek právo si postěžovat, že jako čistá musí bojovat proti nasypaným soupeřkám?

Hodnocení: +2
Johncreasy
Vloženo: 22:21:47, 28.10.2010 | profil autora
Yggu...ty sice píšeš vcelku chytře, ale tak nějak to prostě jenom furt okecáváš. Mírovi keci se ti možná nelíbí, ale jsou jasné a adresné. On si svou stranu zcela zřejmě vybral a můžeš říci na rovinu, že to je ta horší strana? Řeči o kult. federacích jsou alibismus, v amatérech se steroidy hlídají, a kdo z těch co projdou testem je čistej? Kdo ze závodních kultíků, byť průměrných, tady na Ronniem má v profilu napsáno....steroidy: NE! Všichni se poplácávají po zádech a tváří se strašně tajemně a povýšeně nad nezasvěcenými kondičáky, kteří prostě neví VOCO GO. A ty keci, že nevidíme tu dřinu a vůli v dietě? Koho tím krmíte? My přece nejsme idioti, kteří si myslí, že se steroidy příjde všechno samo. My víme že to chce dřinu a odříkání a víme, že to Vy závodníci podstupujete, a proto si Vás i vážíme. Jenže když pak vyjde najevo, že ten rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem často stojí na tom, jestli má borec dost peněz a amorální drzost použít `zakázané` látky....tak k čemu to celé? Aby dostal diplom a vedierko Fat Burners za první místo?

Hodnocení: -2
ygg
Vloženo: 20:57:41, 28.10.2010 | profil autora
nic ve zlém, ale tohle už jsou neskutečné kecy ....

Hodnocení: -3
Míra Pavlíček
Vloženo: 19:43:49, 28.10.2010 | profil autora
...zkus si precist starsi clanky a diskuse o dopingu,mozna pochopis proc chce spoustu lidi tuhle tematiku odsunout stranou.Rozhodne to neni pro jeji nezajimavost,jen ty debaty odhaluji,jaky trosky jsou zastanci tohodle zdravi nebezpecneho podvodu.Uprimne se ale sklanim pred temi,kteri dokazou verejne rict,ze brali a pochopili zrudnost zneuzivani toho hnusu!

Hodnocení: +1
dunnoWayne
Vloženo: 19:28:48, 28.10.2010 | profil autora
..jsem se dostal do pěkné přestřelky ale žádnej útok takže díky.

Hodnocení: 0
CIZOPASNIK
Vloženo: 18:54:39, 28.10.2010 | profil autora
Pravděpodobně ti unikla tato sekce - https://medicina.ronnie.cz/doping - takže doufám, že tam nalezneš odpověď na svoji otázku.

Hodnocení: 0
70mMyW!53
Vloženo: 18:41:52, 28.10.2010 | profil autora
Jenze net a porno nenici organy a zdravi jako steroidy a drogy, tak asi proto.

Hodnocení: -3
jari
Vloženo: 18:22:07, 28.10.2010 | profil autora
Jo, myslel jsem tebe. Protože doping v tomhle sportu (kulturistika) má jaksi jiné parametry než u jiných sportů. Už jenom třeba v tom, že na té nejvyšší úrovni, kde bez něho nejde být se nekontroluje. Je tohle v nějakém jiném sportu? Nevím co chceš slyšet? Neustále to vytahuješ....nedokážeš se s tím asi smířit - chápu to.

Hodnocení: +2
dunnoWayne
Vloženo: 18:06:37, 28.10.2010 | profil autora
..myslíš asi mě ale tím jsem chtěl jen upozornit že když muže jit někdo /autor/ do takovýho tématu po hlavě tak že bych uvítal přímočarý pohled na doping, nic víc. Ze tu je, bude a jak moc bude vidět nezáleží jen na mě ale je rok 2010, děti mají přístup na netu k pornu a jiným pěkným zhovadilostem tak nechápu proč se o dopingu mluví opatrně jakoby to bylo nějak uzákoněný. Kdo nechce at nekliká, tak v čem je problém . Co se týče videa, absolutně stojím za autorem s tím že nechtěl lidi na......k tomu ostatnímu se tu už banda vyjádřila až dost.

Hodnocení: -5
jari
Vloženo: 17:53:17, 28.10.2010 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: -3
ygg
Vloženo: 17:12:06, 28.10.2010 | profil autora
Nešlo by tu zavést nějaký sběrný septik, do kterého by se okamžitě házely tyhle diskuze o tom, jak moc je doping zlý/dobrý/neškodný/nemorální? To je fakt posedlost. Jsem první, kdo připustí, že brát ve federacích, kde je to zakázáno, je prostě podvod. Ale ve všech ostatních případech je to čistě osobní věc každého jedince, stejně jako například chlast, cigára, nebo děvky ... přemíra škodí, ale každé má své kouzlo ... jak pro uživatele, tak pro společnost (a to si nedělám výjimečně srandu). A i když jsem na výše uvedené, včetně té sypky, moc lakomý , tak by mě nikdy nenapadlo do toho druhým kecat, pokud mě to zcela KONKRÉTNĚ neobtěžuje. To Cízo ... dát dohromady pár záběrů, kdy se neco nepovedlo ... budiž. Ale vybrat VÝLUČNĚ ty, kde praskají kosti, klouby, vazy, a udělat z toho samostatný článek....to mi už přijde silně za hranou

Hodnocení: +1
Michael Müller
Vloženo: 14:48:29, 28.10.2010 | profil autora
Já tak žiju od narození, to není nemoc, jsem s tím smířenej za ty roky, o přízeň nebo nadávky nestojím, jde to mimo mne, to jsem se už naučil. Já se srdečně bavím tou růzností názorů a blbostí lidí. Jenom jim to neříkám, páč by mne začali kamenovat. 10ještě zvládnu, 11ne-e. Narozdíl od většiny tak i žiju, trávím život po posilovnách, na kole a po knihovnách, někdy doma a v práci, víc se nevleze. Jsou lidi, pro které je to šok, pindíky však měřím na počkání, pýcha se mi nevyhýbá, mám speciální šupleru. Kdykoliv a kdekoliv. Místo:lidé bděte si říkám lidé pos.... se.

Hodnocení: +6
Míra Pavlíček
Vloženo: 14:45:34, 28.10.2010 | profil autora
...vsechno spatne se cloveku jednou vymsti,anaboliky pocinaje a vyhazovanim za nazor konce...to je hluboka ,pro nektere smutna,pravda!Nemusim byt sprostak a muzu mit ted pocit,ze tu nekdo moralne neobstal.Hezky prispevek pane Michaeli.

Hodnocení: -1
daveM
Vloženo: 14:40:28, 28.10.2010 | profil autora
taji mas teda celou vetu kompletne zamotanou ;) http://www.mizici.com/article.php?aid=13

Hodnocení: +2
Johncreasy
Vloženo: 14:37:20, 28.10.2010 | profil autora
To mě vždycky pobaví, jak se tady v diskuzích dva tábory bijí o svůj názor a příjde pan Michal, ve zkratce na třicet řádků nám vysvětlí plitkost a krátkozrakost a hlavně pomíjivost jádra našeho sporu. S kamarádem C. G. (čti: sídžej)Jungem nám srovná čakry, karmy, ega a pińďoury a řekne nám biblickou rozsáhlostí pravdu vyjádřitelnou jednou větou. Teď to nemyslím zle, Michale. Jen mne to vždycky pobaví. A hlavně umíš dát, na rozdíl od Davea, dohromady základní souvětí.

Hodnocení: -4
daveM
Vloženo: 14:21:25, 28.10.2010 | profil autora
co trebas velkovykrm :) to je clanek :) bible

Hodnocení: -1
daveM
Vloženo: 14:20:35, 28.10.2010 | profil autora
tak to chapu. esli jsi nekdy cetl neco na mem servru (odkama je sem nakradeno par veci, ted nekoho nastvu, ale to je dobre), tak to pochopis, ze neresim a tak pisu dlouho, neznas :)

Hodnocení: 0
Johncreasy
Vloženo: 14:18:22, 28.10.2010 | profil autora
Já myslel spíš na tu formu, ale to je věc každého, takže sorry.

Hodnocení: +4
Michael Müller
Vloženo: 14:14:05, 28.10.2010 | profil autora
Letěl jsem se podívat, jak je to s tím profilem. Tam jsou anabolika jako závislosti. Pokud je někdo závislý na anabolikách a není profesionální sportovec, tak je v každém případě těžce nemocný. Je to stručně řečeno a z mého pohledu, někdo asi nebude rozumět, vysvětlovat se mi nechce. Co se týká chválení a odsuzování, můj oblíbený Jung říká: Nerad někoho chválím nebo mu blahopřeju, protože již zítra jej můžu za stejnou věc kárat. Tolik můj názor na vynášení nebo odsuzování někoho-třeba na foru. Nejlepší je nechválit, ani nenadávat. Člověk to nezvládá-absolutně. Vyhazovat někoho odkudkoliv kvůli názoru zavání fašismem, je to ale běžný jev, nevadí mi, že se to děje. To je mi srdečně jedno, vadí mi, že si lidé neuvědomují, co se to děje, nedokáží to pojmenovat. Stejně jako člověk, který neví, co mluví, je blbcem. Pokud někdo neví, co může očekávat na tomhle serveru, je asi blbec, jinak by sem nepsal, nevidím jiný důvod. Provozovatel serveru by byl taky blbec, kdyby nevyužil reklamy na vl. serveru. Mně se to tisíckrát nemusí líbit, ale tak to dneska je, taková je realita. Osobně jsem přesvědčený, že se všechno špatné člověku vymstí, anaboliky počínaje a vyhazováním za (např.)názor konče. Osobně si ze všeho negativního vybírám jenom to pozitivní, zbytek vyhazuju, když už se s tím musím potkat. V každé posilovně(prošel jsem jich opravdu dost) jsem našel stroj, na který jsem prostě odmítl vlézt, to ještě není důvod, abych tam nešel nebo pos. pomlouval, patří to k životu.

Hodnocení: -2
daveM
Vloženo: 14:13:22, 28.10.2010 | profil autora
proc voe. co je na tom spatnyho, at si kazdej dela, co chce. proc ma nekdo neco zakazovat. pokud to neposkozuje jine, porad jsem tudle totalitu nepochopil. jedni do nohy aceton a nikdo nic nerekne :) o co pak jde ,o tve zdravi nebo o narok, ze beres a nesmis ... blbost.

Hodnocení: +1
Johncreasy
Vloženo: 14:10:52, 28.10.2010 | profil autora
Ty si ožralej? Ty si ale spisovatel.

Hodnocení: -2
daveM
Vloženo: 14:03:25, 28.10.2010 | profil autora
tak, at si nekdo dopuje na olympii nebo tam, kde to je povoleno, to je klidne dobre. ale ne tam, kde to je zakazane. normalni clovek, at dopuje, jak chce, at si bere heroin a co chce, treba snupa zabi dech. ale nevim, co se to tu porad resi.

Hodnocení: 0
Johncreasy
Vloženo: 13:47:37, 28.10.2010 | profil autora
Cizo je velice rozumnej kluk, si myslím. Ovšem ta iritace obhájců naturálního přístupu(těch co se ozvou)..začíná znít trochu osobně.

Hodnocení: -5
Míra Pavlíček
Vloženo: 13:37:18, 28.10.2010 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: -2
Johncreasy
Vloženo: 13:31:31, 28.10.2010 | profil autora
O to větší boreček jsi Kulíšku. O tom Rusku to všichni vědí. Nehráli nikdy fér. Nejen ve vzpírání.

Hodnocení: -1
kulíšek
Vloženo: 13:26:12, 28.10.2010 | profil autora
K profesionálnímu sportu doping nepatří. Monitoring, který máme my by měl být všude po světě. Bohužel se v některých zemích nedaří uhlídat... Počet kontrol, který máme my tu za rok (včetně odběrů krve) neměli v Rusku za poslední století... A co s tím naděláme? Nic... jestli máte někdo nějaký chytrý napad, pošlete ho na WADU... my tu budeme všichni moc rádi!!

Hodnocení: 0
Johncreasy
Vloženo: 13:17:59, 28.10.2010 | profil autora
pardon....samozřejmě jsem chtěl napsat .....`jenže to neznamená, že to pořád není špatnost.` Abych byl upřímný, tak každý kdo si vyplnil profil a odpověď na anabolika taktně vynechal.....je jasnej. Buď v minulosti, nebo pořád.(Ona už ta formulace...závislost.. je filištínská) Čistej nemá důvod se k tomu hrdě nepřihlásit. Na druhou stranu, je to určitě férovější, než tam plácnout zjevnou lež.

Hodnocení: +2
Johncreasy
Vloženo: 13:08:26, 28.10.2010 | profil autora
Dunno....Napsal si to pravdivě od začátku do konce.(hlavně o těch steroidech....teď může nějaký borec zase přikvačit, a s nadhledem nám oznámit, že to k tomu prostě patří. Ano..jenže to neznamená, že je to pořád špatnost.) Jinak článek bych neviděl bych to jako kritiku celého tohoto sportu......chyba je podle mě název článku, který může znít jako komplexně negativní zhodnocení vzpírání.

Hodnocení: +8
CIZOPASNIK
Vloženo: 13:02:04, 28.10.2010 | profil autora
Můžeš nám udělat laskavost a konečně odejít šířit svoje moudra někam jinam, když pro tebe tenhle server není dost dobrý? Když čtu kometáře lidí jako ty, tak mi to občas bere veškerou radost z práce, kterou pro Ronnie.cz dělám. Naštěstí existuje mimo podobných duševních mrzáků i dost lidí, kteří si tu najdou to svoje co se jim líbí a ocení to.

Hodnocení: -12
Míra Pavlíček
Vloženo: 12:55:32, 28.10.2010 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: 0
CIZOPASNIK
Vloženo: 11:00:50, 28.10.2010 | profil autora
Já se autora taky zastanu. Nepřipadá mi, že je to zaměřené proti vzpírání. Je to jen takový pohled na to, co se taky může stát, když se to nepovede. Zrovna nedávno jsem chtěl dát dohromady různé karamboly ze strongmanů (i když spíš ty legrační než drastické).

Hodnocení: +1
TheStrongBoy
Vloženo: 10:56:40, 28.10.2010 | profil autora
Nevím, kde jste přišli na to, že článek je proti vzpírání. Je sestřih ošklivých faulů z trávníku (s nadpisem `Nebezpečný fotbal`) proti fotbalu samotnému, říká snad nehrajte to? :o) Nedávno tu byl např. benchpress, spousta článků o kulturistech uvádí, že museli podstoupit operaci apod. S nějakou propagací nebo nepropagací to nemá nic společného.

Hodnocení: +2
dunnoWayne
Vloženo: 10:29:25, 28.10.2010 | profil autora
..jako článek o ničem, aspon kdyby to bylo použito jako odstavec v jiným a víc obsáhlejším článku o vzpírání jako jiný, krajní pohled protože ten zjevně taky je a sám o sobě právě ted dokázal že ho lidi neradi vidí. Mě třeba vadí že redakce vědomě přehlíží téma DOPING...přesně tak syrově napsaný jako tohle.

Hodnocení: -4
Patokras
Vloženo: 00:57:16, 28.10.2010 | profil autora
budu se opakovat ale tenhle článek je hodně špatnej a rozhodně tu nemá co dělat!!!

Hodnocení: -1
Kafe
Vloženo: 22:48:14, 27.10.2010 | profil autora
Souhlasim s Kuliskem, zrovna na techto strankach bych cekal jinou propagaci vzpirani. Vrchlove vzpirani uz riziko prinasi ale mozna by se spoustu lidi divilo, jak je vzpirani v porovnani s jinymi sporty bezpecne.Jen pro zajimavost, prvni video je z Tønsbergu v Norsku, letos sem tam zavodil a momentalne tam cvici Ruth Kasirye.. Zdravim vsechny vzperace na ronniem.cz!

Hodnocení: -1
Majesty
Vloženo: 18:38:45, 27.10.2010 | profil autora
Nechapu k cemu tenhle clanek mel vest, k pozitivni reklame vzpirani urcite ne. Zadny vrcholovy sport se nedela pro zdravi a vsichni kdo to delaji s tim pocitaji.

Hodnocení: 0
Jájíček
Vloženo: 16:33:07, 27.10.2010 | profil autora
buď v pohodě..jako by se jinde žádné jiné nehody nestávaly,že? naprosto neadekvátní článek

Hodnocení: -1
ygg
Vloženo: 14:42:38, 27.10.2010 | profil autora
Zcela nesmyslný a zbytečný článek...

Hodnocení: -1
mysH
Vloženo: 12:37:28, 27.10.2010 | profil autora
.. a ktery sport je bezpecny? Vzpirani je rozhodne bezpecnejsi nez spousta novych `adrenalinovych` sportu ..

Hodnocení: +2
kulíšek
Vloženo: 12:19:35, 27.10.2010 | profil autora
Príma `propagovat` u nás okrajový sport tímhle a ještě ten název... bezva...

Hodnocení: 0
I.N.G.
Vloženo: 11:19:57, 27.10.2010 | profil autora
Uff. Ten Maďar vyvázl ještě lehce (vykloubený loket, pokud se nemýlím). Nechat si spadnou 140 kg na páteř, to mohlo dopadnout podstatně hůř. Ale i tak, léčil to víc jak rok...Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMichael Toscano ladí formu na profi d...
moab (08:38) • Nešlo by zobrazování fotek v galerii vrátit do původní verze? Ta byla sice hrozná (okno...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Patrick (12:31) • Ja som len preletel vysledky diky MiroErasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra