Reklama:

Worlds Strongest Man 2010
- tipovací soutěž o věcné ceny

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Ve dnech 21. - 22. 9. proběhne v Sun City v Jihoafrické republice finálové kolo soutěže Worlds Strongest Man 2010. Připravili jsme pro Vás tipovací soutěž, které se mohou zúčastnit všichni registrovaní čtenáři, kteří odešlou v daném termínu správně vyplněný formulář. Tipovat budeme umístění na deseti finálových místech.

Znalci sledující dění na strongman soutěžní scéně pravděpodobně nápovědu potřebovat nebudou, ale pokud se v tomto sportu neorientujete, a přesto chcete vyzkoušet své štěstí, pak můžete zkusit prostudovat profily sportovců v tomto článku.

Nejúspěšnější tipující se může těšit na výhru v podobě proteinu Pharma Blend 6 HR značky PhD Nutrition, druhý výherce obdrží 1000g balení nočního proteinu Compress N. T. z řady Compress Expand a třetí nejúspěšnější tipující získá 3kg balení Professional Gain 15 od firmy Extrifit.


1. místo:
2. místo:
3. místo:
4. místo:
5. místo:
6. místo:
7. místo:
8. místo:
9. místo:
10. místo:
Vaše jméno:
Tipovat mohou jen přihlášení čtenáři.
* Předposlední možnost ve formuláři, kde je místo jména závodníka uvedeno "Canada's National Champ" (vítěz kanadského šampionátu), je podle dostupných informací dosud otevřená pozice, kterou s největší pravděpodobností zaujme jeden z náhradníků, kterými jsou Rob Frampton z Anglie a Frankie Scheun z Jihoafrické republiky. Nepředpokládá se, že by kterýkoliv z této dvojice mohl výrazně zasáhnout do semifinálových bojů, nebo se dokonce probojovat do finále, ale možnost vsadit právě na tuto pozici samozřejmě zůstává.


Pravidla tipovací soutěže jsou následující:

1) Hlasovat můžete, jen pokud jste zaregistrovaní.

2) Podmínkou je správně vyplněný hlas. Počet odeslaných jmen musí odpovídat počtu nabízených možností, tedy 10. Jména na odeslaném tipu se nesmí opakovat.

3) Prvním a rozhodujícím kritériem je počet plusových bodů. Plusový bod je udělován za správně uhodnuté jméno. Počet plusových bodů odpovídá počtu správně zvolených jmen na prvních místech, tedy od prvního místa až po první chybu.
To například znamená, že pokud netipnete vítěze a další místa budete mít bez chyby, nezískáte žádný plusový bod.

4) Druhým kritériem, které rozhodne při shodě plusových bodů, jsou minusové body. Minusové body můžete získat dvěma způsoby:

  • za každého chybně zařazeného závodníka dostanete tolik minusových bodů, jaký je rozdíl (v absolutní hodnotě) mezi Vámi tipnutým a skutečným umístěním
  • za závodníky, kteří se umístí na tipovaných místech, ale Vy je do svého tipu nezařadíte, dostanete tolik minusových bodů, jaký je rozdíl mezi skutečným umístěním a prvním netipovaným místem (v absolutní hodnotě)
    Pokud tedy tipujeme 10 finalistů, první netipované místo je jedenácté.

5) Pokud se některý ze závodníků na poslední chvíli nezúčastní soutěže, neovlivní to Vaše skóre. Jméno bude z Vašeho tipu smazáno a závodníci za ním budou posunuti výše.

6) Uzávěrka tipů se uskuteční 12 hodin před zahájením finálové části soutěže.

7) V případě zaslání více tipů bude zohledněn ten poslední.

8) V případě shodných tipů na předních místech rozhoduje o pořadí čas zaslání tipu. Starší tip je výš.

9) Ceny pro výherce budou zaslány pouze čtenářům s dodací adresou na území České republiky.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra