Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
Bohuzel ne. Tech nejvetsich soutezi (Arnold Strongman Classic, Fortissimus, Worlds Strongest Man, velke souteze Grand Prix apod.) se zavodnici ucastni na zaklade pozvanek a tam rozhoduji dosazene uspechy, jmeno a samozrejme take znamosti. Nepochybuju o tom, ze by se Honza zvladl na takovou soutez pripravit a s ostatnima top zavodnikama si dobre zazavodit, ale dostat se na ty souteze je kolikrat tezsi, nez tam pak zavodit. Ale treba se dockame :)
Zajimalo by me jestli umisteni na evropskem sampionatu garantuje kvalifikaci na nektere ze svetovych soutezi. Nevim o tom nekdo neco ? :)
Bylo by skvely videt Honzu na nejake slavnejsi soutezi.. Jinak velke gratulace :)
Gratulace Honzo! Jen tak dále. A ať slouží zdraví.
Tenhle sport se mi začíná líbit čím dál tím víc. Je dobře, že tady na ronnie je každou chvíli nějaká aktualita, reportáž či rozhovor. Jen tak dál

.
