Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
jasně, že hokej je především o hokeji - tedy samotné hře, ale NHL je takhle nastavená a patří to k tomu.
To je tvůj názor, mě se hokej moc líbi, a k tomu zámořskému to patří. Sleduj českou extraligu, pokud ti dělá problém pochopit, že v USA patří bitky k hokeji už od vzniku této ligy.
Nevim tohleto bitkaření mi připadalo vždycky trapný.....radši se koukám na pěkný akce a góly
