V sobotu 4. září 2010 nám 1. extraligová soutěž v Praze odstartuje novou pákařskou sezónu, jejímž vyvrcholením bude mistrovství republiky konané 30. 4. 2011 v Podivíně. Soutěž se uskuteční netradičně pod širým nebem na palubě zakotvené lodi. Soutěžit se bude ve standardních kategoriích, plus navíc bude otevřena kategorie bez rozdílu vah na pravou ruku. Všichni, ať už v pozici soutěžících, či diváků, jsou srdečně zváni.
Kdy: 4. září 2010 od 14:00 Kde: paluba lodi kotvící pod Karlovým mostem na břehu u Kampy (na mapě zde)