Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Párádní report Cizo, dobrá práce

.
(detail, ten autotrakař byl na 15m a ne 20 - oni to zkracovali
)
Dekuji za upozorneni, tabulku jsem kopiroval z lonskeho rocniku a bohuzel jsem tohle prehledl, hned to opravim.
U výsledků máte rok 2009 místo 2010
tak to je to nejlepší co může byt :P sympatický sport. Bohužel ne každý na to má vlohy a tak můžu akorát tak popřát všem k těm bezva výkonům

. Czech strongmens !!!!

.
