Reklama:
CFM protein Extrifit v akci 2270 g + 1000 g!
Nejprodávanější protein v ČR nyní v extrémní akci! Vybírejte z 12 skvělých příchutí! Více zde.

Nejúspěšnější sportovci
silového trojboje za rok 2009

Ronnie.cz > Powerlifting > Osobnosti

Součástí 18. mistrovství České republiky mužů a žen v silovém trojboji, které se konalo 3. dubna 2010 v Nymburku (reportáž, výsledky), bylo i slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců silového trojboje za rok 2009. Předseda Svazu silového trojboje pan Miroslav Vacek a zástupce spolupořádající agentury RC Sport s. r. o. pan V. Mati zde předávali ocenění nejen všem sportovcům na 1. místě, ale také rozhodčímu panu Vladimíru Tejrovskému a funkcionáři Vilému Štifterovi za rozvoj silového trojboje. Dále byly oceněny nejlepší oddíly ST v ČR za uplynulý rok, jejichž pořadí určují umístění závodníků na soutěžích. Všem vyhodnoceným sportovcům patří zasloužená gratulace.


Trojboj

Muži

p. jméno úspěchy
1. Milan Špingl 6. místo na Světových hrách, 3. místo na mistrovství světa, 3. místo na mistrovství Evropy,
1. místo na mistrovství České republiky, start v extralize, rekord v dřepu a bench-pressu
2. Tomáš Šárik 5. místo na mistrovství světa, 5. místo na mistrovství Evropy, 1. místo na mistrovství České republiky, start v extralize, rekord v dřepu a trojboji
3. Jiří Horník 7. místo na mistrovství světa, 6. místo na mistrovství Evropy, 1. místo na mistrovství České republiky, rekord v bench-pressu

Ženy

p. jméno úspěchy
1. Jana Hrabalová 6. místo na mistrovství světa, účast na mistrovství Evropy, 1. místo na mistrovství České republiky, rekord v bench-pressu
2. Jana Szmigielová 1. místo na mistrovství České republiky, 1. místo na mistrovství Čech, 1. místo na mistrovství oblasti
3. Petra Ličková 2. místo na mistrovství České republiky, 1. místo na mistrovství Čech, 1. místo na mistrovství oblasti

Junioři

p. jméno úspěchy
1. Jakub Sedláček 4. místo na mistrovství Evropy juniorů, 2. místo na mistrovství České republiky, 1. místo na mistrovství České republiky juniorů, rekord v dřepu, bench-pressu a trojboji
2. Stanislav Balvín 7. místo na mistrovství Evropy juniorů, 2. místo na mistrovství České republiky, 2. místo na mistrovství Čech, start v extralize, rekord v dřepu, bench-pressu, tahu a trojboji
3. Rostislav Kvarda 7. místo na mistrovství České republiky, 1. místo na mistrovství České republiky juniorů, 3. místo na mistrovství Čech

Dorostenci

p. jméno úspěchy
1. David Lupač 2. místo na mistrovství světa dorostenců, 1. místo na mistrovství České republiky dorostenců, 3. místo na mistrovství oblasti juniorů, 1. místo na Poháru Zbýšov, rekord v dřepu, bench-pressu, tahu a trojboji ve třech kategoriích!
2. Antonín Aulický 8. místo na mistrovství České republiky, 1. místo na mistrovství České republiky dorostenců, 7. místo na mistrovství Čech, 5. místo na mistrovství oblasti
3. Libor Škrobáček 5. místo na mistrovství Moravy, 3. místo na mistrovství oblasti

Dorostenky

p. jméno úspěchy
1. Kateřina Hyblerová 1. místo na mistrovství České republiky, mistrovství České republiky dorostenců, mistrovství Čech, mistrovství oblasti, na Poháru Zbýšov

Masters M1 - muži

p. jméno úspěchy
1. Karel Ruso 9. místo na mistrovství světa, 2. místo na mistrovství světa masters, 4. místo na mistrovství Evropy, 1. místo na mistrovství Evropy masters, 1. místo na mistrovství České republiky, 1. místo na mistrovství České republiky masters, start v 2. lize, evropský rekord v dřepu
2. Zoltán Kanát 1. místo na mistrovství světa masters, 2. místo na mistrovství Evropy masters, 1. místo na mistrovství České republiky masters, rekord v dřepu, bench-pressu a trojboji
3. Martin Urban 4. místo na mistrovství světa masters, 1. místo na mistrovství Evropy masters, 2. místo na mistrovství České republiky a mistrovství České republiky masters, mistrovství Čech

Masters M2 - muži

p. jméno úspěchy
1. Ján Beneš 3. místo na mistrovství světa masters, 1. místo na mistrovství Evropy masters, 1. místo na mistrovství České republiky masters, start v 1. lize, rekord v tahu a trojboji
2. Milan Mrázek 2. místo na mistrovství Evropy masters, 2. místo na mistrovství České republiky, 1. místo na mistrovství České republiky masters, mistrovství Moravy, mistrovství oblasti, rekord v dřepu, bench-pressu, tahu a trojboji
3. Rémy Krayzel 6. místo na mistrovství světa masters, 3. místo na mistrovství Evropy masters, 1. místo na mistrovství České republiky masters, start v 1. lize, rekord v trojboji

Masters M3 - muži

poř. jméno úspěchy
1. Jiří Skopal 1. místo na mistrovství Evropy masters, účast na mistrovství světa masters, rekord v dřepu, bench-pressu, tahu a trojboji
2. Václav Primus 3. místo na mistrovství světa masters a mistrovství Evropy masters, 2. místo na mistrovství České republiky masters, 6. místo na mistrovství oblasti, rekord v bench-pressu a trojboji
3. Květoslav Grobař 3. místo na mistrovství světa masters, 5. místo na mistrovství Evropy masters, 1. místo na mistrovství České republiky masters, rekord v dřepu, bench-pressu, tahu a trojboji


Bench-press

Muži

poř. jméno úspěchy
1. Jiří Horník 6. místo na mistrovství světa v bench-pressu, 7. místo na mistrovství Evropy v bench-pressu, 2. místo na mistrovství České republiky v bench-pressu, rekord České republiky
2. Aleš Košťál 4. místo na mistrovství Evropy v bench-pressu, 1. místo na mistrovství České republiky v bench-pressu, mistrovství Čech v bench-pressu, na Poháru Roudnice
3. Zbyněk Krejča 7. místo na mistrovství Evropy v bench-pressu, účast na mistrovství světa v bench-pressu, 1. místo na mistrovství České republiky v bench-pressu

Ženy

poř. jméno úspěchy
1. Jana Hrabalová 3. místo na mistrovství Evropy
2. Jana Szmigielová 4. místo na mistrovství Evropy v bench-pressu, 2. místo na mistrovství České republiky v bench-pressu, 2. místo na Poháru Roudnice
3. Petra Steinerová 1. místo na mistrovství České republiky, 1. místo na Poháru Roudnice, účast na mistrovství Evropy

Junioři

poř. jméno úspěchy
1. Jakub Sedláček 1. místo na mistrovství České republiky, 1. místo na mistrovství České republiky juniorů, účast na mistrovství světa juniorů v bench-pressu, rekord České republiky
2. Miloš Hýbl 1. místo na mistrovství České republiky juniorů, 2. místo ns mistrovství Moravy, 4. místo na mistrovství České republiky v bench-pressu, účast na mistrovství světa juniorů v bench-pressu, rekord České republiky
3. Roman Paukert 7. místo na mistrovství světa juniorů v bench-pressu, 5. místo na mistrovství České republiky juniorů v bench-pressu, 4. místo na mistrovství Čech v bench-pressu, 2. místo na Poháru Roudnice, rekord České republiky

Juniorky

poř. jméno úspěchy
1. Veronika Vaclová 3. místo na mistrovství světa juniorů v bench-pressu, 1. místo na mistrovství České republiky juniorů v bench-pressu, 1. místo na mistrovství Moravy v bench-pressu
2. Martina Koutňáková 2. místo na mistrovství České republiky juniorů v bench-pressu

Dorostenci

poř. jméno úspěchy
1. David Lupač 1. místo na mistrovství České republiky dorostenců, rekord České republiky ve třech kategoriích
2. Marek Novák 3. místo na mistrovství světa dorostenců, 1. místo na mistrovství České republiky dorostenců v bench-pressu, rekord České republiky
3. Lukáš Kohout 9. místo na Poháru Roudnice

Dorostenky

poř. jméno úspěchy
1. Kateřina Hyblerová 4. místo na mistrovství světa dorostenců v bench-pressu, 2. místo na mistrovství České republiky dorostenců v bench-pressu, 3. místo na Poháru Roudnice
2. Dana Surá 1. místo na mistrovství České republiky dorostenců v bench-pressu
3. Veronika Leitkepová 1. místo na mistrovství České republiky dorostenců v bench-pressu

Masters M1 - muži

poř. jméno úspěchy
1. Miroslav Paukert 3. místo na mistrovství Evropy masters v bench-pressu, 2.místo na mistrovství České republiky masters v bench-pressu, 1. místo na mistrovství Čech v bench-pressu a Poháru Roudnice
2. Jiří Kati 5. místo na mistrovství Evropy masters v bench-pressu, 1. místo na mistrovství České republiky v bench-pressu, mistrovství České republiky masters v bench-pressu, mistrovství Moravy v bench-pressu
3. Michal Šafařík 8. místo na mistrovství Evropy masters v bench-pressu, 1. místo na mistrovství České republiky masters v bench-pressu

Masters M2 - muži

poř. jméno úspěchy
1. Luboš Maršík 2. místo na mistrovství Evropy masters v bench-pressu, 6. místo na mistrovství České republiky v bench-pressu, 4. místo na mistrovství Čech v bench-pressu
2. Rudolf Böhm 1. místo na mistrovství České republiky v bench-pressu, mistrovství České republiky masters v bench-pressu, mistrovství Čech v bench-pressu
3. Čestmír Wolf 4. místo na mistrovství České republiky v bench-pressu, 1. místo na mistrovství Moravy v bench-pressu, rekord České republiky

Masters M3 - muži

poř. jméno úspěchy
1. Ivan Veselý 1. místo na mistrovství světa masters v bench-pressu, 3. místo na mistrovství Evropy v bench-pressu
2. Otakar Machytka 2. místo na mistrovství světa masters v bench-pressu, 1. místo na mistrovství České republiky masters v bench-pressu
3. František Esser 5. místo na mistrovství světa masters v bench-pressu, 4. místo na mistrovství Evropy masters v bench-pressu

Masters M1 - ženy

poř. jméno úspěchy
1. Jana Došlíková 1. místo na mistrovství České republiky v bench-pressu, mistrovství České republiky masters v bench-pressu
2. Hana Štěchová 2. místo na mistrovství České republiky v bench-pressu, 1. místo na mistrovství České republiky masters v bench-pressu, 2. místo Poháru Roudnice, rekord České republiky
3. Petra Bričová 4. místo na mistrovství světa masters, 1. místo na mistrovství Evropy masters, 1. místo na mistrovství České republiky masters

Masters M3 - ženy

poř. jméno úspěchy
1. Adina Hyková 2. místo na mistrovství České republiky masters v bench-pressu


Absolutní pořadí - nejúspěšnější muž a žena

poř. kategorie jméno
1. muži Milan Špingl
1. ženy Jana Hrabalová


Nejlepší oddíly

poř. oddíl body
1. Sokol Nymburk 579 bodů
2. SK Kuřim 270 bodů
3. Colbert Club SSK Vítkovice 208 bodů




Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra