Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Zajímavý rozhovor. Člověk si hned osvěží, co je vlastně v životě důležité.
pekna holka :) moc ;)
Myslím, že zaslouží náš obdiv za to čím v čivotě musela projít a čeho všeho dosáhla! Naprosto úžasná holčina

. Moc jí fandím a přeji, aby se ji už vše špátné vyhýbalo!
moc sympatická slečna, která je skvělým vzorem pro jiné hendicapované...
Ať to sportuje;)
je krasne slyset jakou ma chut do zivota a navic ze se nekdo dokaze poprat tak rychle s takovym zranenim obdivuju ji!!!!! preji hodne stesti uspechu a hlavne zdravícka

.
..a hlavně silná holka.Fandím ti!
telo a zdravie su pominutelne veci ale cista dusa sa nikdy nepominie...bohuzial verim len tomu co vidime no treba verit tomu co nevdino ale to co je citit ... tolko s moja kazen
nechápu že to vzala tak dobře
Držím palce, ta chuť k životu je neuvěřitelná.
