Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
Vzhledem k tomu, ze jsem v tom fitku s Lukasem byl a ty kotouce jsem mu pomahal nakladat, vim celkem presne, kolik mel nalozeno. Takze ver nebo ne, ale ty cisla odpovidaji tomu, co je na titulcich :)
Lukáš asi bude dobrej časem ale upravte ty nesmyslný váhy na videu jsou dost nadnesený.. M.
Fajn, že to máš černý na bílým s tim tréninkem! Se těšim až se potkáme v sezóně na závodech. Zatim se drž!
nejsem si jist, ale při přemístění asi nebyla použita dobrá technika. pokud se činka nechává takhle v rukou nad hrudníkem, zadělává se tím na pěkné problémy se zápěstími. Mám s tím neblahou osobní zkušenost :-(
pekny

.
Lukáš vypadá na první pohled jako docela sympatický člověk, ale dlužit někomu peníze a přijít s ním on, tak taky rychle tahám šrajtofli
Přeji mnoho úspěchů v dalším snažení.
Jinak docela pěkná posilovna.
Pri tom premisteni si cinku opiras o hrudnik nebo ji porad drzis na rukou? Nejak jsem to uplne nezvladl vypozorovat. Vsude slysim ze by cinka nemela na rukou vubec lezet, ale osobne ty lokty proste dopredu nedostanu :/
taky kdyby sis to měl pořád nakládat sám, tak by si neměl síly na trénink:)) nezapomenu, jak jsme ti vždycky stáli na plně obloženém legpressu, nebo na výponech na lýtka:D
Jasně, že se ti to nezdálo.Byl to Cizo. On natáčel, dělal rozhovor a taky jistil při tréninku. Je to šikovný chlapec
Díky za reakce. Při tomto tréninku jsem si to pěkně užil a taky jsem si dobře zacvičil.
hej zdálo se mi to nebo ten kdo ho tam zajištoval byl cizopasnik
pěkný rozhovor Lukáši, ať se daří i nadále!
Moc pěkná technika

. nemohl by mi pls nekdo napsat jmeno skupiny co hraje v gymu tu prvni piscku? Nak me vzala

dik moc. A jeste jednou pekny video a rozhovor

.
S Lukášem se znám od nás ze Žďáru a mšl jsem tu čest s ním párkrát trénovat, bohužel jsem nemohl zařadit do tréninku pauzy, jelikož při sparingu takových vah, jsem si taky zacvičil:))
Ale je to obyčejný kluk, který je pro každou srandu, rád poradí a tak by to mělo být;)
good report...
dobre seznamovani s nasima zavodnikama...vice takych reportazi..
No Lukáše fakt musím pochválit. Skevělé nasazení při treninku,kdyžtak někdy zkus tu kulturistickou soutěž. Držím palce
At se dari do dalsi sezony .. a nejen ..
