Reklama:

Worlds Strongest Man 2009
- kdo se uchází o titul?

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
+2 hlasy TRICEPS 3M - doprial by som to mariuszovi,ale ked som videl ako zydruna..

Hodnocení: -1
musahashka
Vloženo: 01:01:01, 20.12.2009 | profil autora
Podle mě by se měl StrongMana zkusit zůčastnit i Marcin Najman.

Hodnocení: 0
danny1744
Vloženo: 18:14:39, 03.10.2009 | profil autora
jeee...a já Mariuszovi tak fandil

Hodnocení: +1
hardbody19
Vloženo: 15:21:10, 03.10.2009 | profil autora
Takze pani dotipovane: 1.savickas 2.pudzianowski 3.Shaw...a ten nafukany smejd americky Poundstone ten je kde ?????hmmm??? ked ste ho tu vsetci favorizovali, jediny hral vyrovnanu hru so Savickasom Mariusz. Skoda ze to nevyhral inac velmi sympaticky vykon...bravo mariusz!!!!!

Hodnocení: 0
CIZOPASNIK
Vloženo: 18:13:41, 28.09.2009 | profil autora
Vypada to, ze moje odhady zatim docela vychazi...

Derek zcela jasne vede v prvni skupine, ma bodovy naskok, ktery by mu umoznil posledni disciplinu zcela vynechat a presto by mel postup do finale jisty.

Ve druhe skupine vede podle ocekavani Savickas, ale tesne za nim je Shaw, ktery zatim sbira druha mista a na Savickase obvykle ztraci jen desetiny vteriny, pripadne 1-2 opakovani.

Ve treti skupine vede Pfister, druhy je Pudzianowski. Oba pujdou do finale a jen stezi uz nekdo zamicha poradim.

Docela velke boje probihaji ve ctvrte skupine, tam to jeste bude hodne napinave.

Hodnocení: 0
CIZOPASNIK
Vloženo: 11:32:12, 28.09.2009 | profil autora
Myslim ze se nejednalo o konecne poradi ve skupine, ale o prubezne vysledky. Phil Pfister vyhral prvni dve, nebo dokonce tri discipliny ale tradicne ztratil v mrtvem tahu, kde byl posledni. Je tedy na druhem miste a pokud se nepletu tak prave probihaji posledni discipliny kvalifikace.

Hodnocení: 0
s.sman
Vloženo: 09:23:26, 28.09.2009 | profil autora
Tak ve třetí skupině slončil Mariusz druhý za Philem. Zrovna včera to na závodech hlásil předseda polské federace strongmenů. Ostatní výsledky určitě doplní Cizo.

Hodnocení: 0
rumun deadlift
Vloženo: 23:56:27, 23.09.2009 | profil autora
Bude zase zalezet na disciplinach.....ale podle poslednich rocniku si myslim ze budou vice vytrvalostni...takze derek nebo mariusz

Hodnocení: +1
holu
Vloženo: 23:11:53, 23.09.2009 | profil autora
ostatně jako vždy

Hodnocení: +1
maxpoint97
Vloženo: 22:24:55, 23.09.2009 | profil autora
asi poprvý co s tebou souhlasim. . . teď 174 fakt přestřelil. . .

Hodnocení: +1
fidosek
Vloženo: 22:17:02, 23.09.2009 | profil autora
hmm tak to ti nezavidim:) si myslis ze si srandovní? no ale to nejsi!pouze sem napsal jak chci aby to dopadlo a tim jsem i naznacil komu fandim ! a jinak deb... se vzdy ozve a ty jsi nezklamal!!

Hodnocení: -4
Č174
Vloženo: 21:35:10, 23.09.2009 | profil autora
fidosek: brečim

Hodnocení: 0
fidosek
Vloženo: 20:29:21, 23.09.2009 | profil autora
jedine co chci je aby dve prvni mista obsadili Mariusz a Derek

Hodnocení: +2
TRICEPS 3M
Vloženo: 16:46:22, 23.09.2009 | profil autora
doprial by som to mariuszovi,ale ked som videl ako zydrunas všetkych prevalcoval na arnoldovi aj fortisumus..tak neviem neviem....

Hodnocení: 0
william888
Vloženo: 20:32:25, 22.09.2009 | profil autora
KLASIKA MARIUSZ to este da ...len aby ste sa necudovali...

Hodnocení: 0
danny1744
Vloženo: 18:36:07, 22.09.2009 | profil autora
Já fandim Mariuszovi ale podle toho co píšete tak už to asi nedá

Ale přesto muj tip je takový:

1.Pudzianowski

2.Poundstone

3. Savickas

Hodnocení: 0
CIZOPASNIK
Vloženo: 17:25:26, 22.09.2009 | profil autora
Jasme: diky za slova chvaly

Jinak me mrzi, ze tam nebude neskutecny talent Arild Haugen. Udajne se dal na box, tak doufam, ze si to rozmysli a vrati se ke strongmanum, protoze to co loni predvedl v kvalifikaci i ve finale v nekterych disciplinach bylo opravdu neuveritelne.

Hodnocení: -1
mysH
Vloženo: 16:55:26, 22.09.2009 | profil autora
1 derek, 2-3 zydrunas+pudzian, 4 travis .. minimalne prvni 3 mista jsou vicemene jasny .. to by se jim neco muselo stat. Doufam, ze se tam prosadi nejaky z tech novych talentu

Hodnocení: -1
Jasme
Vloženo: 14:17:31, 22.09.2009 | profil autora
skvělý článek, nádherně je zde vidět jaké perfektní články vznikají když autora dané téma baví

mimochodem můj typ : 1.Poundstone, 2.Savickas, 3.Pudzianowski







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 93 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (08:40) • budu muset, protože už mi to reálně způsobuje třeba při dřepech tak vykroucenou hrudní...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (07:50) • Rehabka po manžetě 8 návštěv, zde v malém městě, nic spešl, žádný lasery a pod, jen mi...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (05:44) • Jak dlouho trvala rehabilitace? Známý po roce nebyl schopen. I když tohle jsou nějaký s...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (22:14) • No nevím, asi bych si to rameno v těch letech nechal udělat! Dobrá rehabka bude ti to h...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (07:11) • až tak? v 60? u mě v 53 `zmrzlé rameno` a to se dá asi jen řezat a na to kašlu, ale kol...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie