Reklama:

Xtuning Strongman Cup #3
-  již tuto sobotu v Meziboří

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Tuto sobotu se od 14:00 koná v Meziboří u Litvínova (mapa ZDE) třetí - finálové kolo seriálu strongman soutěží - Xtuning Strongman Cup 2009. Všichni diváci jsou srdečně zváni, aby si vychutnali skvělou podívanou na neobvyklé silové výkony. Na programu budou také vložené divácké soutěže, kdy si budou moci odvážlivci z publika vyzkoušet některé disciplíny (i pro ně budou připraveny odměny za jejich úsilí).

Vstup na závody je samozřejmě zdarma!

Pokud jste na našem webu sledovali dění prvního a druhého kola Xtuning Strongman Cupu, nebo jste dokonce byli přímo na místech dění, pak jistě máte představu, jak soutěže strongmanů probíhaly a jak si vedli jednotliví závodníci. Pokud Váš pohled spočinul na článku s touto tématikou až nyní, mám tu pro Vás krátké shrnutí předchozích dvou soutěží.

V prvním kole, které proběhlo 25. 7. v pražském Radotíně, se v šesti disciplínách utkalo 20 závodníků. Zcela přesvědčivým výkonem získal celkové prvenství zkušený závodník Jirka Svozil. Na druhém místě se umístil Karel Marek a na místě třetím František Bauer.

Druhé kolo proběhlo o týden později, v sobotu 1. 8. ve Žďáru nad Sázavou. Ačkoliv byla už první soutěž mnohem náročnější, než někteří závodníci čekali, teprve ve Žďáru si opravdu všichni vyzkoušeli, jaké to je sáhnout si na dno fyzických a mnohdy i duševních sil. Ostré sluneční paprsky na výkonu rozhodně nepřidávaly a zátěže v podobě 450 kg pneumatiky nebo 200 kg pro mrtvý tah na maximální počet dávaly tušit, že tato soutěž bude velice náročná. Pro vítězství si opět zcela přesvědčivě a bez jediného zaváhání přišel Jirka Svozil, který z pěti disciplín tři vyhrál, jednou se dělil o první místo a jednou skončil druhý. Na druhém místě skončil Karel Marek a třetí místo vybojoval Jakub Smejkal (který si tentokrát vyměnil pořadí s Frantou Bauerem).

Do třetího kola se ale mimo jiné chystá početná výprava slovenských závodníků. Startovat budou nově také zkušení borci, kteří první a druhé kolo vynechali. Jak zamíchají celkovým pořadím? To se dozvíte již tuto sobotu.S případnými dotazy se můžete obrátit na Michala Širůčku na tel. čísle: 773 222 004 nebo na e-mailu: michal@czech-strongman.cz.


Mediální partneři:


Rádio Hey

Ronnie.cz


Partneři:


Xtuning.cz

Autazdovozu.com


Tego Sport

SC Metal


Amylon

ErasportLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

15.08.15:55fidosek - taky by se moc rad pidíval jsem ze zlína a proste je to d..+1
12.08.22:30CIZOPASNIK - Radi bysme udelali vic soutezi a to treba i na morave, ale..
12.08.12:42R.i.g.o.s. - Dojel bych hned se podivat kdyby to nebylo tak daleko:-(pr..+1
12.08.00:59pixla - Na konci světa (republiky)+1
11.08.11:52Jirka_ - Pavel sve mladi prozil na severu Norska, kde lovil polarni..
11.08.11:00Iron.Pumping - Fakt jak zurivej Wiking*79* *79*
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra