Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
nezlobím se, taky jsem si Tě vyfotila
Milá a velevážená kolegyně, moc děkuju za pochvalu, ale zase to nepřeháněj. Tvé fotky jsou perfektní. Až jsem se bál, jestli ty moje ve srovnání vůbec obstojí.
A co se Týče Tvé osoby na fotkách - prostě bylo nutné rozmělnit řady fotek velkých ošklivých chlapů obrázky krásné křehké ženy. Tak se nezlob
Myslím že Holy udělal dobře žetam dal tvé fotografie vždyt ti to slušíí!!:)

.
milý a vážený kolego, fotky, co jsem viděla na fóru jsou super, opravdu umíš vystihnout ten správný okamžik.Takže klobouk dolů, mám se ještě co učit. Ale moc moc prosím, mě příště do svých fotografických cílů nezahrnuj, jestli něco nesnáším, tak je to být focena a co hůř se potom ještě na těch fotkách vidět!! Pro tentokrát Ti odpouštím, ale příště....vrrrr

jsem moc ráda, že jsem ji nemusela tahat já, navíc ty jsi s ní vypadal, jako by to byl tvůj denní chleba, tak jsem zvědavá, co z toho vyleze. Popíjet už jsi asi nebyl, co?
Holy moc pekny fotky chvalim!!!!!! a dobry popisky :D

. me se hodne libi popisek u Ciza coze?coze? kdo chtel tu facku:D:D:D:D
Tyvoe ja cumim jakej je to tady fofr :-D
My víme, už tady na to máš bleskovku:).
Cus, dal jsem par dalsich fotek do fora, tak mrknete.
ahaaa tato joo ja si rikal prc nezavodíí a koukal sem ted na stranky o strongmanech a on je tam v jiny kategori dík za objasneni!! a jinak je se Cizo citis po zavodech ?? jo a nejaka soutez pobliž zlína se nechysta ze?
Lukáši, tak to jsi mi udělal radost. Jsem z Mostu a na Mezák to mám nějakých cca 15-17 km. Tak to se tam příjdu mrknout. Děkuji ti za info...
S.sman se profesionalne zhostil ulohy rozhodciho. Pro nej by tyhle zavody nebyly a asi by se tam trochu nudil, protoze uz je o uroven vys a uspesne startuje v profi :)
pekny fotky!!bude jich tu vice???jinak vsem soutezicim gratuluju!!!Cizo borec!!a procpak nezvodi i s.sman??
Tak to se můžeš těšit na další závod, který bude v Meziboří u Litvínova.
Uspořádejte nějakou soutěž na v severních Čechách. Mrknul bych se, ale jen na čumendu jet 250 km tam a pak 250 zpět se mi nechce
super foto Lucinko ještě ted mě bolí ruce od té kamery
Parádní soutěž, parádní výkony a tady v článku parádní fotografie!
Dnešek byl opravdu `sakra` náročnej, co si budeme povídat.
Ale bylo to fajn (až na ten pitomej půl metr před cílem kuftů, to moc fajn nebylo)
