Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Dobrý rozhovor

.

. chválím

Rozený moderátor

Hodnocení: 0
e4 Holy vybornej rozhovor, skoro jak profik, s moogovo rozhovorama se to vubec neda srovnavat, zvladl si to skvele. A Jirka velkej sympatak =)

.
Jee a ja se tesil, ze budou zas takove pekne hostesky jako v Radotine. Zadny hosteskovani, zavodit budes! :-)
Ja budu zitra jen hosteska. Kdyz jsem to dneska nakladal, tak jsem zjistil ze je to uplnej nesmysl, ze je to moc tezky a nikdy to nemuzu zvednout, takze at si to vyzerou ostatni
Stejně jsi dneska říkal, že Jirku porazíš, ne?

Tak bude Holy dělat rozhovor s tebou

. Už trénuješ před zrcadlem?
Ja bych vedel na co se ptat, ale bojim se ze by mi Jirka vytrhnul mikrofon a zacal by me s nim mlatit
Tak takhle to vypada, kdyz nejen host, ale ani moderator nevi, na co se bude ptat za 5 vterin :-D Priste se pokusim min blekotat a delat \\`e\\` :-D Jirka nahodou zvladl skvele. Akorat nevim, na co se ho budu ptat priste ;-)
Ale notak, musi potrenovat projev na kameru, koukni jak to jde Mishovi Koklyaevovi
Pokud v sobotu nevyhraju, tak to bude jen proto, ze jsem se chtel vyhnout dalsimu verejnemu zostuzeni
