je dobre ze se o takovych akcich pise i v novinach aspon ted teda doufam ze se budou takove clanky o strongmanech a kulturistech objevovat castej pac uz mam pne zuby fotbalu,F1.... a o upsechu kulturistu ci strongmanu se tam neobjevuje snad nikdy nic !! jsem rad ze tam bylo v novinach o tehle soutezi ti chlapi si zaslouzi pozornost

.
opravdu pěkná propagace v médiích, myslím že s Ronniem a Cizem v čele se strongmanské soutěže dostanou zas o podstatný kus dál..

. jen bych ty redaktory v Blesku trošku proklepnul

myslim, že žádnej ze strongmanů by neměl se smažáčkem sebemenší problém..