Reklama:
Zbývá už jen 81 ks kusů!
100 % Whey Protein + 500 g zdarma, vyberte si z 11 příchutí dříve, než dojdou zásoby! Více zde.

Thai box & MMA Gladiator Games: nové informace
a soutěž o vstupenky!

Ronnie.cz > Powerlifting > Bojové sporty

Čas do zahájení prvního zápasu na Štvanici se rychle krátí. Již za několik málo dní proběhne dlouho očekávaný open air turnaj obsazený prvotřídními českými hvězdami thai boxu a MMA, organizační práce pořadatelů a zápasová příprava závodníků vrcholí, a tak je na místě udělat si menší rekapitulaci, co na návštěvníky ČEZ Kolosea příští čtvrtek čeká, a doplnit několik nových informací. Pro ty z Vás, kteří plánují ve čtvrtek dorazit na místo konání, jsou pravděpodobně nejpodstatnější informace týkající se změn v obsazení turnaje. O jedné z nich jsme Vás informovali už v minulém článku. Z důvodu zranění se turnaj bude muset obejít bez účasti Andrého Reinderse, jehož místo v zápase zaujala česká legenda MMA Bohumil Lungrik. Oproti původně avizované startovní listině došlo v hlavní části programu ještě k jedné změně.

Kvůli přetrvávajícímu zranění musel odstoupit z turnaje Pavel "Hakim" Majer. Bohužel, jak to tak bývá, větší turnaje se jen málokdy obejdou bez nutných změn. Zranění je skutečností, kterou nelze dopředu předvídat, ani ji vyloučit. Pro fanoušky je to vždy nepříjemná zpráva a pro pořadatele nevděčná práce spočívající ve snaze najít narychlo adekvátní náhradu za odstoupeného bojovníka. Aby nebyl plánovaný zápas úplně zrušen, čekal na promotéry nelehký úkol. Jen pár dní před turnajem museli najít bojovníka, který by byl ochoten naskočit do zápasu za zraněného Hakima. To se naštěstí povedlo a šanci představit se na jednom z největších turnajů u nás dostane slovenský reprezentant v nejtěžší váze Robert Gregor. Dobrou zprávou je, že další „pohromy“ nejsou na obzoru, a tak diváci nepřijdou o zápasy Jirky Žáka, Davida Onufera, Tomáše Hrona, ani Ondry Hutníka. Před hlavním programem večera se o napětí a adrenalinovou zábavu postará několik mladých talentovaných bojovníků, kteří se pokusí navodit tu správnou atmosféru pro následující souboje a především předvést ve vlastních zápasech co nejlepší výkon před domácím publikem.


Pár slov Hakima

Zajímaly nás bližší informace k Hakimově zranění, které mu nedovolilo příští čtvrtek na Gladiator Games zápasit, tak jsme oslovili přímo Pavla, aby nám k tomu řekl více. Hakima velmi mrzí, že nebude moci zápasit před domácím publikem. Mnohem smutnější zprávou pro jeho fanoušky ale bude možný konec jeho kariéry…

Začnu čerstvou zprávou, která mnohé fanoušky příliš nepotěší. Nebudeš zápasit na Gladiator Games. Co se přihodilo? Slyšel jsem o nějakém zranění.

Bohužel, je to pravda. Na tenhle zápas jsem se moc těšil. Těšil jsem se, že budu bouchat doma v rodném městě a předvedu pořádnou show před domácím publikem a českými fanoušky. Skutečnost je ale taková, že kvůli opakujícímu se zranění nenastoupím. Jedná se o zánět šlachy v kotníku. Začínám pociťovat, jak s přibývajícími roky doba regenerace překročila dobu pauzy mezi tréninky. Uvažoval jsem, že po těch 15 letech zápasení by to byl můj poslední boj. Takhle nejspíš už proběhl.

Připravoval ses na tento zápas znovu Holandsku, v týmu Mr. Perfect?

Ne, teď už ne. U Ernesta jsem makal skoro rok a získal jsem obrovské zkušenosti. Zato doma jsem měl pocit, že jsem pro moji dceru náhodný kolemjdoucí. Život je otázkou priorit. Zůstávám s holkami doma a trénuji v Hanuman gymu u Petra Macháčka a Zorana Pešiče. Takže jsem se po několika letech vrátil do svého mateřského klubu a jsem tam maximálně spokojený.

Vypadalo to, že se tvá kariéra přeci jen znovu rozjíždí. Tohle měl být tuším už tvůj třetí zápas letos a teď přicházíš se slovy o konci. Vidíš to jako definitivní konec?

Ona už byla znovu rozjetá, jen jsem nebouchal doma a K-1, takže jsem nebyl českým lidem na očích. Jak jsem už říkal, chtěl jsem dát na Gladiator Games poslední „fight“, teď se to trochu zamotalo. Nechávám to otevřené, zatím. Myslím tím to, zda poslední zápas bude či už byl.


Thai box & MMA Gladiator Games v Praze

Kdy: 25. června 2009 (čtvrtek), od 19:30

Kde: ČEZ Koloseum, Ostrov Štvanice, Praha

Vstupné: 590 - 1 800 Kč

Předprodej vstupenek: Ticketpro nebo Ticketportal

Program: zápasy podle pravidel K-1, thajského boxu a MMA


Soutěž o vstupenky

Na pět z Vás čekají dva lístky na čtvrteční gala večer. Abyste měli reálnou šanci se o lístky ucházet, je potřeba správně odpovědět na soutěžní otázku. Ta se týká jednoho z hlavních aktérů Ondry Hutníka a jeho zálib. Zajímá nás, jaké rasy je Ondrův pes? Pokud se Vám zdá odpověď příliš složitá, můžete zapátrat v tomto rozhovoru.

Ukončení soutěže a slosování se uskuteční v úterý 23. června 2009 (15:00).

Vstupenky je nutné si poté převzít přímo v sídle naší redakce (Valtínovská 1571/4, Praha 4 - Kačerov)!

Jméno / Nick:
E-mail:
Odpověď
na otázku:


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do úterý 23. června (15:00). Výherci budou tentýž den kontaktováni na jimi zadaném emailu. Vstupenky bude poté možné si vyzvednout pouze osobně v sídle naší redakce (Valtínovská 1571/4, Praha 4)!


Foto:
www.hakim.cz


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra