Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Hold žádnej 100kg chlap , tolik shybu neudělá. Obdivuju ho
ja dal ve svych 14 letech 500 za 56 minut takze si myslim ze to neni nemozne pro kazdeho
je to vubec mozny? tolik shybu????nemam slov,snad jen,ze je to bourák!!

.
je jen zajimavy, ze vsechyn svetovy tabulky udavaji jine jmeno a jiny pocet toho jmenovaneo cviku, tak nevim nevim!!! Staci trochu zagooglovat
je to jednoducho manik

.
ma muj ibdiv
Tak to je fakt borec:) no horolezci ty vlastně dělaj zhyby třeba i na dvou prstech....šílenci:))
poznal znam osobne jen jednoho skálolezce. jeho tělo: jen `FUNKČNÍ SVALY`, šlachy a minimum tuku. poměr síla versus hmotnost borce = neuvěřitelný. navíc byl pacholek neuvěřitelně pružnej. mno a jan kareš vypadá oproti mému známému jako superbike versus běžná motorka.
úžasné! Gratuluji a obdivuji!
neuvěřitelný! BOREC! hádám, že jen tak viset za ruce by dokázal snad den v kuse...
hele, myslím, že tenhle týpek shybuje i na jednom prstu
Hm, pomalu litr shybů za hodinu. Já bych neudělal ani třetinu a po takovejch 200 opáčkách, by mě nahoru nedostali ani heverem.

Neskutečný výkon.
fakt drsný, zajímalo by mě, kolik váží a kolik dá shybů na jedný ruce
Tak to je mazec,fakt borec.

.
