Reklama:

Nový světový rekord ve shybech

Ronnie.cz > Powerlifting > Ostatní sporty

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
 

Hodnocení: 0
StrongerYAAHO
Vloženo: 19:44:05, 18.03.2010 | profil autora
Hold žádnej 100kg chlap , tolik shybu neudělá. Obdivuju ho

Hodnocení: -2
DiamonD123
Vloženo: 22:00:35, 01.03.2010 | profil autora
ja dal ve svych 14 letech 500 za 56 minut takze si myslim ze to neni nemozne pro kazdeho

Hodnocení: 0
gari
Vloženo: 23:28:36, 24.11.2009 | profil autora
je to vubec mozny? tolik shybu????nemam slov,snad jen,ze je to bourák!! .

Hodnocení: +1
Ironrebel
Vloženo: 22:28:07, 24.11.2009 | profil autora
je jen zajimavy, ze vsechyn svetovy tabulky udavaji jine jmeno a jiny pocet toho jmenovaneo cviku, tak nevim nevim!!! Staci trochu zagooglovat

Hodnocení: +1
borec111
Vloženo: 23:07:05, 12.11.2009 | profil autora
je to jednoducho manik .

Hodnocení: 0
Martin Dohnal
Vloženo: 15:43:21, 30.08.2009 | profil autora
ma muj ibdiv

Hodnocení: +1
mustang
Vloženo: 20:05:33, 31.07.2009 | profil autora
Tak to je fakt borec:) no horolezci ty vlastně dělaj zhyby třeba i na dvou prstech....šílenci:))

Hodnocení: 0
ShadowZuz
Vloženo: 22:31:52, 16.06.2009 | profil autora
hmmmm, tak to nemám co dodat...

Borec!!! . . . .

Hodnocení: +1
godspeed
Vloženo: 19:51:28, 16.06.2009 | profil autora
poznal znam osobne jen jednoho skálolezce. jeho tělo: jen `FUNKČNÍ SVALY`, šlachy a minimum tuku. poměr síla versus hmotnost borce = neuvěřitelný. navíc byl pacholek neuvěřitelně pružnej. mno a jan kareš vypadá oproti mému známému jako superbike versus běžná motorka.

Hodnocení: 0
TheButcher
Vloženo: 19:42:34, 16.06.2009 | profil autora
úžasné! Gratuluji a obdivuji!

Hodnocení: 0
jari
Vloženo: 13:45:55, 16.06.2009 | profil autora
neuvěřitelný! BOREC! hádám, že jen tak viset za ruce by dokázal snad den v kuse...

Hodnocení: 0
Setty
Vloženo: 13:30:21, 16.06.2009 | profil autora

Hodnocení: +1
Lucie
Vloženo: 12:20:15, 16.06.2009 | profil autora
hele, myslím, že tenhle týpek shybuje i na jednom prstu

Hodnocení: +1
Geroj
Vloženo: 12:09:55, 16.06.2009 | profil autora
Hm, pomalu litr shybů za hodinu. Já bych neudělal ani třetinu a po takovejch 200 opáčkách, by mě nahoru nedostali ani heverem. Neskutečný výkon.

Hodnocení: 0
oakus
Vloženo: 11:55:26, 16.06.2009 | profil autora
fakt drsný, zajímalo by mě, kolik váží a kolik dá shybů na jedný ruce

Hodnocení: 0
mr.kvadriceps
Vloženo: 11:46:15, 16.06.2009 | profil autora
Tak to je mazec,fakt borec. .







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 50 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMartin Mester a Slávek Vinogradov - t...
Řezníček z Brna (19:35) • Chlapi, Vy dva mě vždycky zvednete náladu, zítra cvičím záda, tak zkusím toho Jágra.......
magazínAntonín Moravec - poslední trénink no...
Lukas82 (16:48) • Jen rychlé info, Tonda má zlato z Toronta a ještě k tomu následně druhé místo v souboji...
magazínMistrovství světa v klasickém (RAW) s...
Ivanhoe195 (16:00) • J.Sedláček už nesúťaží..?
magazínMiroslav Juríček - Nejlepší v Česku a...
Hockey1000 (22:38) • A já bych ti, Zdenku, přál, ať jsi zase takový pohodový kluk, jako jsi býval dřív, a ne...
magazínMiroslav Juríček - Nejlepší v Česku a...
ZdenekRazic (21:11) • Jen jsem si přečetl nadpis článku.. víc jsem nečetl.. co jako fakt? Takovej shit?!!! Vš...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie