Reklama:

MČR v boxu seniorů a žen - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Bojové sporty

Mistrovství České republiky mužů a žen v boxu Praha 2009

Tradice boxerských zápasů se po třiceti letech opět vrací do hlavního města. Ve dnech 12. až 14. 6. 2009 se v Praze koná MČR v boxu seniorů a žen.

Vyřazovací a semifinálové boje

  • 12. a 13. 6. 2009
  • TJ Tatran Střešovice - Sibeliova 368, Praha 6
  • začátek ve 14.00 hodin

Finále

  • 14. 6. 2009
  • hotel Hilton - Pobřežní 1, Praha 8
  • začátek v 10.00 hodin

Vstupenky na finálové boje jsou k dostání od 25. 5. v síti TICKETPRO.


Po dlouhých třiceti letech se vrací tradice pražských boxerských zápasů a vůbec poprvé se v Praze odehraje také Mistrovství České republiky v ženském boxu. Tradiční finálový ring v Lucerně nahradí 14. 6. 2009 moderní aréna pražského hotelu Hilton. Fanouškům tohoto divácky atraktivního sportu se po dlouhé odmlce představí ti nejlepší borci včetně reprezentantů, kteří budou zápasit nejen o vítězství, ale také o přízeň publika. Mezi hosty Mistrovství České republiky v boxu 2009 se objeví mnoho známých osobností v čele s olympijskými vítězi Jánkem Zacharou a Rudolfem Krajem, chybět nebude ani mistr Evropy a držitel bronzové medaile z olympijských her Josef Němec. Očekává se také účast Lukáše Konečného, Jardy Tomsy, Ondřeje Pály a všech šampiónů z roku 1979.

Naposledy se v Praze konalo Mistrovství České republiky mužů v boxu v roce 1979 - finále se boxovalo 25. 3. v Lucerně a startovali na něm mimo jiné Mirek Vrba, Rosťa Osička, Sváťa Žáček, Ivan Protivňák, Láďa Ressl a Zdeněk Tykva. Po dlouhých 30 letech budou mít fanoušci boxu možnost sledovat výborné boje a vidět mnohé dramatické sportovní okamžiky, prohry i výhry, které k boxu neodmyslitelně patří. Historicky poprvé se v Praze také odehraje Mistrovství České republiky v ženském boxu.

Očekává se účast mnoha známých osobností jak z boxerského prostředí, tak z řad umělců, kteří mají box rádi – účast přislíbili například Petr Nárožný, Karel Roden, Daniel Hůlka a další. Mistrovství České republiky mužů a žen v boxu 2009 bude vysílat ČT.

Určitě si nenechte ujít tuto kvalitní sportovní událost a prosíme, informujte i další fanoušky boxu.

S pozdravem boxu zdar za SK Boxing Praha
Marek Šimák


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra