Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
btw. Ten odkaz by se hodil spíš do fóra než sem.
však já sem ti jen potvrdil, co si sám napsal, tak co se tak čertíš?
omg sak to ja vim taky ja jsem sem dal jen odkaz na nejaky videa e vcerejsiho wrestlingu v Praze pac to byla hodne velka udalost poprve v CR tak sem myslel ze by se nekdo chtel mrknout ale ne tak neva mam to u ...:) a nejsem idiot vim ze box thai box... je uplne neco jineho
To máš pravdu, K-1, MMA ani thajský box s wrestlingem nemají moc společného.
Těším se, to bude podívaná, panečku:o)
