Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Ač nikdy nedosáhl na nejvyšší příčky tak mezi K-1 asi můj top 3 zápasník
lol mas pravdu nejak sem to prehlidl
Kdyby sis tuhle zprávu pořádně přečetl, tak zjistíš, že se tam píše, že mu je 36, na druhý svátek vánoční oslaví 37.
kolik mu je vubec, jinak je taky muj oblibeny
Koukal jsem na záznam minulý týden z Jokohami, hodně jsem si ho oblíbil. Na to kolik mu je, jel hodně. Přál jsem mu vítězství.
Jerome je mým velký oblíbencem, moc bych mu vítězství v pyramidě přál, ale podle mně se tak už nikdy nestane. Přesto mu budu fandit.
