Reklama:
Zbývá už jen 81 ks kusů!
100 % Whey Protein + 500 g zdarma, vyberte si z 11 příchutí dříve, než dojdou zásoby! Více zde.

Souboj titánů 17. dubna 2009
- tipovací soutěž o vstupenky

Ronnie.cz > Powerlifting > Bojové sporty

Již zanedlouho se v největším západočeském městě sejde mezi čtyřmi provazy česká elita thajského boxu a kickboxu včetně zahraniční konkurence, aby mezi sebou borci změřili síly v zápasech podle pravidel K-1. Letošní první turnaj v rámci série galavečerů pod názvem Souboj titánů slibuje svým obsazením adrenalinovou podívanou. Hlavním zápasem večera bude neuskutečněné finále z listopadu loňského roku mezi českou jedničkou thajského boxu Ondrou Hutníkem a posledním vítězem Souboje titánů Davidem Keclikem z Rakouska. Jejich finálovému souboji tehdy zabránilo Ondrovo roztržené obočí, které si vyžádalo předčasný konec a jeho suverénní jízda vyřazovací pyramidou skončila před branami finále. Organizátoři se rozhodli dát znovu oběma zmiňovaným aktérům hlavní slovo, aby v zápase večera konečně našli odpověď na nezodpovězenou otázku: "Kdo se měl tehdy stát králem titánů?"

Součástí turnaje bude čtyřčlenná eliminační pyramida, jejíž vítěz si zajistí účast v podzimním finálovém galavečeru Souboje titánů. Mezi čtveřicí nominovaných bojovníků je i legenda českého muay thai Jiří Žák, jehož konkurenty v boji o postup do finále budou Milan Hrubý, Jan Fara a Tomáš Šenkýř. Žák se v polovině března představil v superfightu v Žilině, odkud si přivezl vítězství na body nad domácím borcem. Na žilinském turnaji se předvedl i Tomáš Šenkýř, který svůj zápas vyhrál KO a dal tak jasný signál, že svými kvalitami bude Jirkovi vážným konkurentem. Ovšem nejprve se oba budou muset vypořádat se svými semifinálovými soupeři. V rámci večera nebude nouze ani o další superfighty. V jednom z nich se domácímu publiku představí Jan Tůma, jehož účast je vždy zárukou atraktivní podívané. Soupeřem mu bude slovenský bojovník Miroslav Cingeľ.

Metropoli Plzeňského kraje, která již pátým rokem hostí tyto prestižní turnaje, čeká v pátek 17. dubna ještě větší nápor fanoušků bojových sportů, než tomu bylo v předešlých letech. Důvodem není jen kvalitní obsazení startovní listiny, ale především změna místa konání. Novým dějištěm se stává sportovní hala Lokomotiva Plzeň nabízející větší kapacitu míst oproti původně plánovanému kulturnímu domu Inwest. Organizátoři tak reagovali na stále se zvyšující návštěvnost večerů. Brány sportovní haly se pro veřejnost otevřou kolem 18. hodiny, přičemž hlavní program večera by měl začít okolo 20. hodiny. Co se týče ostatních podstatných informací, vše najdete v následujícím přehledu.


Obsazení nominační pyramidy

jménozemě
1. Jiří ŽákČR
2. Milan HrubýČR
3. Tomáš ŠenkýřSlovensko
4. Jan FaraČR

Postavení zápasů

zápasy
1. superfight Jiří Štádler (ČR) vs. Tigran Movzisiyan (Arménie)
2. eliminace pyramida Tomáš Šenkýř (Slovensko) vs. Jan Fara (ČR)
3. eliminace pyramida Jiří Žák (ČR) vs. Milan Hrubý (ČR)
4. zápas Petr Horáček (ČR) vs. soupeř zatím nepotvrzen
5. zápas Jan Tůma (ČR) vs. Miroslav Cingeľ (Slovensko)
6. zápas Petr Matějka (ČR) vs. Serkan Dedecan (Rakousko)
7. finále pyramidy
8. zápas Ondřej "SPEJBL" Hutník (ČR) vs David Keclik (Rakousko)


Informace o galavečeru Souboj titánů - eliminace

KICKBOX GALA PROFI je jeden ze série galavečerů kickboxu Souboje titánů.

Akce: KICKBOX GALA - PROFI (I. eliminace CZ)

Datum: 17. dubna 2009 (pátek)

Místo konání: sportovní hala TJ Lokomotiva, Úslavská 75, Plzeň

Časový harmonogram: otevření pro veřejnost od 18:00 hod., zahájení ve 20:00 hod.

Vstupné: cena vstupenky hlediště 400 Kč,cena vstupenky plocha 450 Kč, cena vstupenky VIP 1500 Kč, cena VIP stolku pro 4 osoby 6000 Kč

Předprodej vstupenek: vstupenky jsou nyní k zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin, nebo si je také můžete objednávat na emailech: gala@narama.cz, marek.kaigl@seznam.cz - Budou Vám zaslány na dobírku (cena vstupenky plus poštovné). Pro mimoplzeňské je možná rezervace pomocí SMS na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 17. 4. 2009 (pátek) do 18:00 hod.

Další informace: + 420 731 410 410, www.kickboxing.cz


Tipovací soutěž o 2x 2 vstupenky

Na dva z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a budou mít štěstí, že budou vylosováni, čekají 2 vstupenky na Souboj titánů 17. 4. 2009. Tak tedy, kdo se stal vítězem Souboje titánů v roce 2007?

Jméno / Nick:
E-mail:
Telefonní číslo:
Odpověď
na otázku:


Pro nápovědu navštivte www.kickboxing.cz.


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do pondělí 13. dubna (23:59). Výherci budou telefonicky kontaktováni v úterý 14. 4. 2009. Vstupenky budou poté zaslány poštou na adresy výherců. Soutěže se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 93 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra