Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
tak sem se tam asi pred pul hodkou vypravil, cekal sem, ze to bude idealni cas..byl sem zvyklej z kickboxovejch zavodu, ze se to vzdycky vlece celej den a nejlepsi fajty sou vzdycky ke konci..JENZE tady vsechny fajty uz byly dobojovany, takze sem se zase mohl vratit domu

kurva
Jestli ses byl podívat, tak když tak sem hoď nějaký info, jak se ti líbili fighty. thx
super chápu pro chápu amateur chápu
ale kombinaci superpro amateur league mi teda hlava nebere...
dik moc za info..vubec sem o tom nevedel, bydlim asi 10minut chuze od ty telocvicny))
