Únor |
07. 02. |
Mistrovství Moravskoslezského kraje |
Havířov |
07. 02. |
Mistrovství Zlínského kraje mužů a juniorů do 20 let |
Nový Hrozenkov |
07. 02. |
Kvalifikace do II. ligy mužů pro rok 2009 |
Nový Hrozenkov |
14. 02. |
1. kolo ligy ml. a st. žáků |
Teplice, Příbor, Zlín |
21. 02. |
Valná hromada ČSV |
Praha |
28. 02. |
1. kolo ligy juniorů |
Teplice, Bohumín, Zlín |
Březen |
07. 03. |
1. kolo II. ligy mužů |
Teplice, Příbor |
07. 03. |
1. kolo III. ligy mužů sk. A |
Rotava |
08. 03. |
1. kolo III. ligy mužů sk. B |
Zlín |
14. 03. |
1. kolo ligy žen a juniorek |
Bohumín |
18. - 21. 03. |
MEU |
Ciechanów (Polsko) |
21. 03. |
1. kolo I. ligy mužů |
Bohumín |
Duben |
04. - 12. 04. |
ME mužů a žen |
Bukurešť (Rumunsko) |
11. 04. |
Velikonoce |
|
11. 04. |
Přebor Plzeňského kraje všech kategorií |
Plzeň |
18. 04. |
2. kolo ligy juniorů |
Sokolov, Havířov, Boskovice |
25. - 26. 04. |
Mistrovství ČR masters |
Plzeň |
Květen |
09. 05. |
2. kolo II.ligy mužů |
Rotava, Holešov |
09. 05. |
2. kolo III.ligy mužů |
Teplice, Zlín |
16. 05. |
2. kolo ligy žen a juniorek |
Nový Hrozenkov |
19. - 24. 05. |
MS juniorů do 17 let (kvalifikace na OH mládeže) |
Chiang Mai (Thajsko) |
21. - 23. 05. |
ELEIKO Womens Grand Prix |
Lochen (Rakousko) |
23. 05. |
2. kolo ligy ml. a st. žáků |
Sokolov, Havířov, Holešov |
23. - 30. 05. |
ME masters |
Togliati (Rusko) |
30. 05. |
Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 16 a 18 let |
Bohumín |
Červen |
06. 06. |
2. kolo I. ligy mužů |
Sokolov |
12. - 21. 06. |
MS juniorů do 20 let |
Constanca (Rumunsko) |
13. 06. |
Mistrovství ČR starších žáků |
Příbor |
13. 06. |
VC Rotavy mužů a veteránů |
Rotava |
20. 06. |
|
|
26. - 28. 06. |
Turnaj zemí V-4 |
Příbor |
Červenec |
26. 07. - 02. 08. |
ME juniorů do 20 let |
Landskrona (Švédsko) |
Září |
06. - 13. 09. |
ME juniorů do 17 let |
Ejlat (Izrael) |
12. 09. |
VC Bohumína |
Bohumín |
12. 09. |
VC Sokolova |
Sokolov |
19. 09. |
VC Meziboří mužů, žen a masters |
Meziboří |
26. 09. |
3. kolo ligy ml. a st. žáků |
Rotava, Ostrava, Boskovice |
Říjen |
03. 10. |
3. kolo I. ligy mužů |
Havířov |
10. 10. |
3. kolo ligy juniorů |
Rotava, Ostrava, N. Hrozenkov |
10. - 18. 10. |
MS masters |
Sydney (Austrálie) |
11. - 18. 10. |
ME do 23 let |
Wladyslawowo (Polsko) |
24. - 25. 10. |
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek do 20 let |
Havířov |
Listopad |
07. 11. |
4. kolo ligy ml. a st. žáků |
Sokolov, Havířov, Holešov |
07. 11. |
VC Holešova |
Holešov |
14. 11. |
3. kolo II. ligy mužů |
Plzeň, Třinec |
14. 11. |
3. kolo III. ligy mužů |
Teplice, Brno |
17. - 27. 11. |
MS seniorů |
Goyang City (Korea) |
21. 11. |
Mistrovství ČR ml. žáků + finále ligy ml. žáků |
Holešov |
21. 11. |
VC Plzně masters + Plzeňský pohár |
Plzeň |
21. 11. |
VC Meziboří juniorů a starších žáků |
Meziboří |
28.11. |
Finále ligy juniorů |
|
28.11. |
Kvalifikace do I. ligy mužů |
|
Prosinec |
05. 12. |
Finále ligy st. žáků |
|
05. 12. |
3. kolo ligy žen a juniorek |
Ostrava |
05. 12. |
Kvalifikace do II. ligy mužů |
|
12. 12. |
VC Rotavy žáků a juniorů |
Rotava |
19. 12. |
Pohár starosty města Boskovic |
Boskovice |