Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
Já se odvážím tipovat a věřím,že spong sakiho posadí na prdel.
Navíc je celkem fajn,že jsem si nikdy nemyslel,že budu v zápase fandit Semmymu a teď mu přeju,aby Harimu vypnul světla.Možná mu pak po třetí prohře v řadě spadne trošku sebevědomí
Mě teda mnohem víc zajíma zápas Saki x Spong, neodvážim se tipovat, ale podle mě to bude svižnější štípána a větší bitva než Schilt x Hari.
Ja to preju zase vic Badrovi, no urcite to bude zajimavy..a dalsi zapasy taky!!
doufam ze Semmy nakope Hadrovi prdel
