Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
Neví někdo, jak Lubošovi dopadl ten zápas, o kterém píše?
Díky.
je to parada!supr rozorvory.jeste bych privital rozhovor s jirkou zakem

.
Je super že to jednak Ronnie vůbec umožnil a druhak, že se Geroj tak stará. Teď ještě rozhovor s Vondráčkem, prosím. :-)
Výborný článek, Luboš je opravdu borec. Každopádně díky za rozhovory s našimi fightery, jinde na to člověk moc nenatrefí.
Pěkný rozhovor. Docela mě překvapilo, že K-1 byla v podstatě nouzovka. :-) Každopádně džím palce 20.3.!
