Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
Ten pán by už neměl dopustit aby mu někdo masíroval mozek,protože už není schopen rozumně uvažovat a co je horší tak v tom ještě podporuje svoje vlastní dítě.
Malej bombarďák. V 15 to tatíkovi pěkně natře. Možná dřív když ho přeroste ...

Hodnocení: +4
YUD Dát děcku jméno Milion? A sestra by mohla být třeba Miliarda
Tak to je bourak!!!

.
tak ten cápek je fakt krutej borec..

myslím si, že vím kdo u nich ve školce bude kápo...
tak to je mazec, toho asi ve skole sikanovat nebudou
