Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
tak prosim opravit v clanku
Je to Clifton Brown
dotaz je brawn ci brown ... clifton ? dikec
Moc dobrej clanek...Chvalim jen tak dal...
super rozhovor romane

. cekam spoustu dalsich
Výborný rozhovor, Spejbl je ten typ fightera, který to má v hlavě srovnané a to se mi moc líbí.
Tenhle rozhovor mně bohužel ale i rozesmutnil tím, že Spejbl do velké K-1 asi definitivně nepůjde. Já pořád doufal, že to tam specielně on za nás, čechy, rozsekne, ale asi se tak nestane.
Každopádně ho chápu - nejde to lámat přes koleno. Hodně úspěchu, Ondro!!!

Hodnocení: +2
ygg Hezký rozhovor ... díky

.
Skvely cteni...Spejbl to ma srovnany

. GL do dalsich fajtu a zivota vubec..

.
